Witamy w GO4Robot Poznań!

Poznań

Kontakt

Na skróty

Warsztaty cykliczne

Półkolonie

Urodzinki z robotami

Letnia Akademia Robotyki

Strefa technologii

Panel rodzica

Kim jesteśmy

Nasza historia

Doświadczenie i pasja

Od 2015 roku dzielimy się wiedzą z najmłodszymi adeptami programowania i zarażamy ich naszą pasją w Akademii Robotyki GO4Robot. Naszym głównym celem jest oswajanie z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. W czasie zajęć, dzieci oprócz programowania, rozwijają także zdolność logicznego myślenia, uczą cierpliwości, wytrwałości, jasnego wyrażania swoich oczekiwań, a także twórczego myślenia i zdolności do szukania nowych rozwiązań. Mamy poczucie misji i chcemy się stale rozwijać, więc postanowiliśmy pójść o krok dalej i uruchomić edukacyjną platformę z zajęciami online, aby wszystkie dzieci z całej Polski mogły wykorzystać czas spędzony w domu, na naukę kodowania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że programowanie to jedna z kluczowych kompetencji przyszłości, dlatego nasz program dostosowany jest do dzieci nawet w wieku przedszkolnym. Nie osiągnęlibyśmy tego, gdyby nie nasza zdolna ekipa, licząca już ponad 20 osób! To właśnie oni są motorem napędowym GO4Robot. W pojedynkę nie bylibyśmy w stanie tego dokonać.

Dlaczego GO4Robot

Rozwój

Nasze programy edukacyjne są tworzone przez specjalistów z zakresu pedagogiki, którzy znają zróżnicowane potrzeby dzieci. Każdy rok niesie za sobą nowe wyzwania dla naszych uczestników, dostosowane do ich wieku i umiejętności.

Sprzęt

Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych, sprawdzonych zestawach LEGO® EDUCATION i Cubetto, ponieważ zależy nam na jak najlepszej jakości i bezpieczeństwie.

2 trenerów

Nasze grupy są kameralne, liczą maksymalnie 10 lub 14 osób. W trosce o jak największy komfort, każde zajęcia prowadzone są przez dwóch, wykwalifikowanych trenerów. Zależy nam aby dziecko, które potrzebuje pomocy, uzyskało ją jak najszybciej.

Dojazdy

Dojeżdżamy do placówki, aby dzieci nie opuszczały bezpiecznych szkół i przedszkoli. Szanujemy czas rodzica, aby nie musiał tracić czasu na przywożenie dziecka.

Galeria

Poziomy edukacyjne

Twoje dziecko może uczyć się z nami nawet przez 6 lat. Nasz program edukacyjny rozpoczynają dzieci już od 4 roku życia. Do Akademii mogą dołączyć w dowolnym momencie, niezależnie od wieku czy umiejętności. Zobacz jakie poziomy dla nich przygotowaliśmy.

1. Roboludek

Wiek 4 lata

70 zł/m-c

Przygodę z robotyką i naukami ścisłymi można zacząć już od pierwszych lat życia dziecka.

Więcej informacji

2. Roboludek+

Wiek 5-6 lat

90 zł/m-c

Robo-ludki są ciekawe świata i nowych doświadczeń. Podczas zajęć z robotyki dzieci w praktyce odkrywają podstawowe zasady z świata robotów.

Więcej informacji

3. Mały Robotyk

Wiek 6-8 lat

90 zł/m-c

Nasi mali robotycy podczas każdych zajęć przejdą przez trzy etapy robotyki. Od zbudowania, poprzez programowanie, aż do przetestowania robota będą wspierani przez Trenerów.

Więcej informacji

4. Mały Robotyk+

Wiek 8-9 lat

90 zł/m-c

Kolejny poziom to kolejne umiejętności. Dzięki znacznie większej liczbie elementów zestaw Lego WeDo 2.0 pozwala Małym Konstruktorom przekraczać granice wyobraźni, nabywać nowe umiejętności z zakresu programowania, a także odbyć fascynującą podróż przez świat przyrody.

Więcej informacji

5. Inżynierowie

Wiek 9-12 lat

180 zł/m-c

Zagadnienia z matematyki i fizyki staną się dla dzieci zrozumiałe i logiczne. Programowanie nie będzie miało żadnych tajemnic. Dzięki połączeniu zabawy i nauki Państwa dzieci na długo zapamiętają cenną wiedzę wyniesioną z zajęć.

Więcej informacji

6. Inżynierowie+

Wiek 10-14 lat

180 zł/m-c

Skonstruujemy między innymi Inteligentny dom, który wprowadzi podstawy automatyki budynkowej. Stworzymy własną aplikację w oparciu o APP Inventor. Nauczymy się podstaw elektroniki i programowania w języku C pracując na Arduino Uno.

Więcej informacji

Opłata za zajęcia

W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka, placówkę i dzień zajęć.

Jeśli chcą Państwo otrzymać FV, prosimy o informację w tytule przelewu razem z nr NIP.

Numer konta

85 1140 2004 0000 3102 7922 9289

GO4Robot sp. z o.o. Ul. Winogrady 89, 61-659 Poznań, NIP- 9721255781

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń lub napisz do nas maila. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości :)

GO4Robot Poznań

Roboludek

Zadzwoń do nas: +48 668 115 750
Napisz do nas: biuro@g4r.pl