Witamy w GO4Robot Poznań!

Poznań

Kontakt

Kim jesteśmy

Nasza historia

Doświadczenie i pasja

Od 2015 roku dzielimy się wiedzą z najmłodszymi adeptami programowania i zarażamy ich naszą pasją w Akademii Robotyki GO4Robot. Naszym głównym celem jest oswajanie z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. W czasie zajęć, dzieci oprócz programowania, rozwijają także zdolność logicznego myślenia, uczą cierpliwości, wytrwałości, jasnego wyrażania swoich oczekiwań, a także twórczego myślenia i zdolności do szukania nowych rozwiązań. Mamy poczucie misji i chcemy się stale rozwijać, więc postanowiliśmy pójść o krok dalej i uruchomić edukacyjną platformę z zajęciami online, aby wszystkie dzieci z całej Polski mogły wykorzystać czas spędzony w domu, na naukę kodowania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że programowanie to jedna z kluczowych kompetencji przyszłości, dlatego nasz program dostosowany jest do dzieci nawet w wieku przedszkolnym. Nie osiągnęlibyśmy tego, gdyby nie nasza zdolna ekipa, licząca już ponad 20 osób! To właśnie oni są motorem napędowym GO4Robot. W pojedynkę nie bylibyśmy w stanie tego dokonać.

Dlaczego GO4Robot

Rozwój

Programy edukacyjne dla naszej Akademii tworzą specjaliści z zakresu pedagogiki, którzy są świadomi zróżnicowanych potrzeb najmłodszych kursantów. Każdy rok to nowe wyzwania dla uczestników prowadzonych przez nas zajęć. Programy są zatem dostosowane zarówno do wieku kursantów, jak i ich umiejętności.

Sprzęt

Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem wyłącznie certyfikowanych i sprawdzonych zestawów LEGO® Education i Cubetto. Praca z takim sprzętem sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość nauki, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa kursantów.

Trenerzy

Liczba uczestników w grupie wynosi maksymalnie 10 lub 14 osób. Stawiamy na kameralne grupy i pełną efektywność zajęć. Dbamy o jak największy komfort kursantów, dlatego zajęcia prowadzone są przez dwóch wykwalifikowanych Trenerów. Chcemy, by zarówno młodsze, jak i starsze dzieci, uzyskały szybko taką pomoc, jakiej potrzebują.

Dojazdy

Dzieci, które uczestniczą w naszych zajęciach, nie muszą opuszczać bezpiecznych placówek - to my dojeżdżamy do szkół oraz przedszkoli. Szanujemy przy tym czas rodziców oraz opiekunów naszych kursantów.

Galeria

Poziomy edukacyjne

W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 6 lat. Program edukacyjny mogą rozpocząć dzieci już od 4 roku życia. W dowolnym momencie można dołączyć do Akademii, bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku.

1. Roboludek

Wiek: 4 lata

70 zł/m-c

Naukę o robotyce i nowych technologiach dziecko może rozpocząć już od najmłodszych lat. Możliwości nauki nawet w tym wieku są nieograniczone!

Więcej informacji

2. Roboludek +

Wiek: 5-6 lat

90 zł/m-c

Na zajęciach ciekawe świata i nowych doświadczeń Roboludki będą mogły w praktyce odkrywać podstawowe zasady ze świata robotów i ich programowania.

Więcej informacji

3. Mały Robotyk

Wiek: 6-8 lat

90 zł/m-c

Na zajęciach uczestników czekają 3 etapy robotyki. Trenerzy wspierają małych kursantów na każdym etapie: od zbudowania robota przez jego programowanie, aż po przetestowanie mechanizmu.

Więcej informacji

4. Mały Robotyk+

Wiek: 8-9 lat

90 zł/m-c

Im wyższy poziom, tym większe umiejętności. Powiększona liczba elementów w zestawie LEGO® WeDo 2.0 pozwoli uczestnikom przekraczać granice wyobraźni i nabywać oraz rozwijać umiejętności z zakresu programowania.

Więcej informacji

5. Inżynierowie

Wiek: 9-12 lat

180 zł/m-c

Na tym etapie dzieci będą coraz bardziej rozumieć zagadnienia związane zarówno z programowaniem, jak i matematyką czy fizyką. Zawiłości nowoczesnych technologii staną się logiczne i zrozumiałe. Nauka przez zabawę na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, a każde dziecko wyciągnie z zajęć cenną wiedzę.

Więcej informacji

6. Inżynierowie+

Wiek: 10-14 lat

180 zł/m-c

Zajęcia na tym poziomie umożliwią skonstruowanie inteligentnego domu, co wprowadzi uczestników w podstawy automatyki budowlanej. Podczas kursu będzie można stworzyć własną aplikację w oparciu o APP Inventor. W programie edukacyjnym znajdują się również podstawy elektroniki i programowania w języku C przy pracy na Arduino Uno.

Więcej informacji

Opłaty za zajęcia

Prosimy, by w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko uczestnika kursu, placówkę oraz dzień zajęć. W przypadku FV prosimy również o taką informację w tytule przelewu wraz z numerem NIP.

Numer konta

85 1140 2004 0000 3102 7922 9289

GO4Robot sp. z o.o. Ul. Winogrady 89, 61-659 Poznań, NIP- 9721255781

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Poznań

Biuro GO4Robot

Zadzwoń do nas: +48 668 115 750
Napisz do nas: biuro@g4r.pl

Atrakcje dla dzieci - Poznań i okolice


Największą zaletą prowadzonych przez nas aktywności jest połączenie zabawy i nauki, która jest niezwykle przydatna w dalszym życiu – i nie chodzi wyłącznie o przyszłych programistów. Przygotowane przez nas atrakcje dla dzieci (w Poznaniu i innych miastach) pomagają wyzwolić pokłady logicznego myślenia, uczą kreatywności, pracy zespołowej i radzenia sobie twórczo z problemami. Z tych wszystkich powodów warto wybrać ciekawe zajęcia, które stanowią dla dzieci niezwykłe i niezapomniane atrakcje.

Zróżnicowana oferta dla dzieci

Starając się zapewnić jak największy wybór dogodnej formy zajęć, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą wiek dziecka. Wchodzą w nią zarówno niezwykle ciekawe warsztaty, jak i atrakcje dla dzieci w bardziej rozrywkowej formie, takiej jak specjalne pokazy na urodziny czy prezentacje w szkołach. Do tego regularnie organizujemy półkolonie, które stanowią niesamowitą atrakcję dla dzieci – Poznań i okolice to obszar, na którym można skorzystać z oferty półkolonii, natomiast pozostałe zajęcia, warsztaty i pokazy organizujemy również w innych miastach, w których posiadamy swój oddział. Zapraszamy do bieżącego śledzenia pojawiających się zapisów.

Niestandardowe atrakcje dla dzieci w Poznaniu

Nasza oferta różni się od tradycyjnych form nauczania dzieci oraz sposobu na wypełnienie ich czasu. Przyświeca nam cel, który opiera się na stworzeniu przyjaznego środowiska i zapewnieniu ciekawej formy nauki dla przyszłych inżynierów, naukowców czy informatyków. Oryginalny pomysł połączenia znanych wszystkim zestawów klocków LEGO® z możliwościami, które oferują nam nowoczesne technologie, przyczynia się do rozwoju wielu umiejętności. Tego typu atrakcje dla dzieci w Poznaniu rozwijają umiejętność pracy w grupie, logiczne myślenie oraz zdolności manualne. Komputer, jako nieodłączny element zabawy i rozrywki, może przyczyniać się również do rozwoju dzieci. Dzięki naszym zajęciom nawet najmłodsi kursanci odkrywają ten sprzęt na nowo. Zdobywanie umiejętności w zakresie programowania lub robotyki umożliwia prowadzenie kreatywnych i zarazem efektywnych zajęć, które stanowią ciekawy przerywnik od standardowej edukacji.

To propozycja skierowana w stronę rodziców zarówno małych, jak i większych dzieci. Każdy może zapewnić swoim pociechom ciekawe atrakcje w Poznaniu i w okolicach. Program edukacyjny przygotowany przez specjalistów z zakresu pedagogiki uwzględnia potrzeby oraz możliwości nawet najmłodszych kursantów. Na zajęcia zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Mnóstwo frajdy, rozwijanie wyobraźni, nauka nowych umiejętności i edukacja w zupełnie nowym wydaniu - jesteśmy pewni, że Twoje dziecko będzie zadowolone. Programowanie, nowe technologie i wszelkie logiczne zagadnienia nie muszą być dla dziecka czarną magią. Przedstawiamy teorię w przystępny sposób, a praktykę traktujemy jako zabawę. Wiemy, że przyswojona na naszych zajęciach, warsztatach lub pokazach wiedza będzie przydatna i zaprocentuje w przyszłości.