Najlepsze atrakcje dla dzieci w Poznaniu z GO4Robot

Poznań

Kontakt

Kim jesteśmy

Nasza historia

Doświadczenie i pasja

Od 2015 roku dzielimy się wiedzą z najmłodszymi adeptami programowania i zarażamy ich naszą pasją w Akademii Robotyki GO4Robot. Naszym głównym celem jest oswajanie z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. W czasie zajęć, dzieci oprócz programowania, rozwijają także zdolność logicznego myślenia, uczą cierpliwości, wytrwałości, jasnego wyrażania swoich oczekiwań, a także twórczego myślenia i zdolności do szukania nowych rozwiązań. Mamy poczucie misji i chcemy się stale rozwijać, więc postanowiliśmy pójść o krok dalej i uruchomić edukacyjną platformę z zajęciami online, aby wszystkie dzieci z całej Polski mogły wykorzystać czas spędzony w domu, na naukę kodowania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że programowanie to jedna z kluczowych kompetencji przyszłości, dlatego nasz program dostosowany jest do dzieci nawet w wieku przedszkolnym. Nie osiągnęlibyśmy tego, gdyby nie nasza zdolna ekipa, licząca już ponad 20 osób! To właśnie oni są motorem napędowym GO4Robot. W pojedynkę nie bylibyśmy w stanie tego dokonać.

Dlaczego GO4Robot

Rozwój

Programy edukacyjne dla naszej Akademii tworzą specjaliści z zakresu pedagogiki, którzy są świadomi zróżnicowanych potrzeb najmłodszych kursantów. Każdy rok to nowe wyzwania dla uczestników prowadzonych przez nas zajęć. Programy są zatem dostosowane zarówno do wieku kursantów, jak i ich umiejętności.

Sprzęt

Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem wyłącznie certyfikowanych i sprawdzonych zestawów LEGO® Education i Cubetto. Praca z takim sprzętem sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość nauki, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa kursantów.

Trenerzy

Liczba uczestników w grupie wynosi maksymalnie 10 lub 14 osób. Stawiamy na kameralne grupy i pełną efektywność zajęć. Dbamy o jak największy komfort kursantów, dlatego zajęcia prowadzone są przez dwóch wykwalifikowanych Trenerów. Chcemy, by zarówno młodsze, jak i starsze dzieci, uzyskały szybko taką pomoc, jakiej potrzebują.

Dojazdy

Dzieci, które uczestniczą w naszych zajęciach, nie muszą opuszczać bezpiecznych placówek - to my dojeżdżamy do szkół oraz przedszkoli. Szanujemy przy tym czas rodziców oraz opiekunów naszych kursantów.

Galeria

Poziomy edukacyjne

W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 6 lat. Program edukacyjny mogą rozpocząć dzieci już od 4 roku życia. W dowolnym momencie można dołączyć do Akademii, bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku.

1. Roboludek Junior

Wiek 3 lata

70 zł/m-c

Pierwsze kroki z robotyką można stawiać już od najmłodszych lat, co sprawia, że zajęcia mogą odbywać się również w przedszkolach.

Więcej informacji

2. Roboludek

Wiek 4 lata

70 zł/m-c

Robotykę zaczynamy już w przedszkolu. Dwa różne roboty powodują, że dzieci na każdych zajęciach odkrywają coś nowego.

Więcej informacji

3. Roboludek Master

Wiek 5-6 lat

100 zł/m-c

Etap dla maluchów ciekawych świata i nowych doświadczeń. Dowiadują się o podstawach robotyki nie tylko z teorii, ale również z praktyki.

Więcej informacji

4. Mały Robotyk

Klasa 1-2

100 zł/m-c

W programie przewidziane są 3 etapy robotyki - na każdym z nich małym uczestnikom towarzyszą Trenerzy: od programowania robota, po jego testowanie.

Więcej informacji

5. Mały Robotyk Master

Klasa 3-4

100 zł/m-c

Na tym etapie uczestnicy odkrywają tajemnice mechaniki, czyli w praktyce uczą się podstaw konstruowania robotów i nabywają nowe umiejętności z zakresu programowania.

Więcej informacji

6. Inżynierowie

Klasa 4-6

180 zł/m-c

Gdy kolorowe klocki to za mało, młodzi Inżynierowie mogą uczestniczyć zajęciach, które umożliwiają zrozumienie zagadnień z matematyki oraz fizyki, a programowanie nie będzie miało przed nimi tajemnic.

Więcej informacji

7. Inżynierowie Master

Klasa 5-8

180 zł/m-c

Na tym etapie kursanci będą mieli możliwość skonstruowania inteligentnego domu, przez co będą wprowadzeni w podstawy automatyki budowlanej. Młodzi Inżynierowie będą mogli stworzyć własną aplikację mobilną, a także nauczyć się podstaw elektroniki oraz programowania w języku C.

Więcej informacji

Opłaty za zajęcia

Prosimy, by w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko uczestnika kursu, placówkę oraz dzień zajęć. W przypadku FV prosimy również o taką informację w tytule przelewu wraz z numerem NIP.

Numer konta

85 1140 2004 0000 3102 7922 9289

GO4Robot sp. z o.o. Ul. Winogrady 89, 61-659 Poznań, NIP- 9721255781

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Poznań

Biuro GO4Robot

Zadzwoń do nas: +48 668 115 750
Napisz do nas: zapisy@g4r.pl

Atrakcje dla dzieci - Poznań


GO4Robot oferuje szeroki zakres atrakcji dla dzieci w Poznaniu, które doskonale wypełniają czas i łącza się z nauką przydatnych umiejętności przez najmłodszych. Zapewniamy różne formy interesujących lekcji oraz eventów. W szczególności zajmujemy się organizacją:

Poza zorganizowanymi zajęciami zapraszamy do naszej strefy GO4Robot w galerii Malta w Poznaniu. Jest to interaktywne centrum, które oferuje mnóstwo ciekawych atrakcji dla dzieci. Mogą one spędzić czas bardzo produktywnie, a do tego mieć ogromną frajdę!

Dlaczego właśnie my?

Największą zaletą prowadzonych przez nas aktywności jest połączenie zabawy i nauki, która jest niezwykle przydatna w dalszym życiu – i nie chodzi wyłącznie o przyszłych programistów. Przygotowane przez nas atrakcje dla dzieci (w Poznaniu i innych miastach) pomagają wyzwolić pokłady logicznego myślenia, uczą kreatywności, pracy zespołowej i radzenia sobie twórczo z problemami. Z tych wszystkich powodów warto wybrać ciekawe zajęcia, które stanowią dla dzieci niezwykłe i niezapomniane przeżycia. Dodatkowo:

  • W naszym gronie znajdują się doświadczenie instruktorzy, którzy wiedzą, jak zainteresować najmłodszych i przekazać im przydatne umiejętności,
  • Korzystamy ze specjalnych zestawów LEGO® oraz oprogramowania do nauki kodowania czy robotyki,
  • Stawiamy na naukę przez zabawę. Atrakcje dla dzieci GO4Robot umożliwiają produktywne spędzenie wolnego czasu, zapewniając przy tym dużo radości,
  • Nasza oferta jest szeroka i umożliwiamy różne formy atrakcji. Szczegółów dowiesz się z poniższego opisu.

Zróżnicowana oferta atrakcji dla dzieci

Starając się zapewnić jak największy wybór dogodnej formy zajęć edukacyjnych, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą wiek dziecka. Wchodzą w nią zarówno niezwykle ciekawe warsztaty, jak i atrakcje dla dzieci w bardziej rozrywkowej formie, takiej jak specjalne pokazy na urodziny czy prezentacje w szkołach. Do tego regularnie organizujemy półkolonie, które stanowią niesamowitą atrakcję dla dzieci – Poznań i okolice to obszar, na którym można skorzystać z oferty półkolonii, natomiast pozostałe zajęcia, warsztaty i pokazy organizujemy również w innych miastach, w których posiadamy swój oddział. Zapraszamy do bieżącego śledzenia pojawiających się zapisów.

Niestandardowe atrakcje dla dzieci w Poznaniu

Nasza oferta różni się od tradycyjnych form nauczania dzieci oraz sposobu na wypełnienie ich czasu. Przyświeca nam cel, który opiera się na stworzeniu przyjaznego środowiska i zapewnieniu ciekawej formy nauki dla przyszłych inżynierów, naukowców czy informatyków. Oryginalny pomysł połączenia znanych wszystkim zestawów klocków LEGO® z możliwościami, które oferują nam nowoczesne technologie, przyczynia się do rozwoju wielu umiejętności.

Tego typu atrakcje dla dzieci w Poznaniu rozwijają umiejętność pracy w grupie, logiczne myślenie oraz zdolności manualne. Komputer, jako nieodłączny element zabawy i rozrywki, może przyczyniać się również do rozwoju dzieci. Dzięki naszym zajęciom nawet najmłodsi kursanci odkrywają ten sprzęt na nowo. Zdobywanie umiejętności w zakresie programowania lub robotyki umożliwia prowadzenie kreatywnych i zarazem efektywnych zajęć, które stanowią ciekawy przerywnik od standardowej edukacji.

Atrakcje w formie zajęć edukacyjnych

To propozycja skierowana w stronę rodziców zarówno małych, jak i większych dzieci. Każdy może zapewnić swoim pociechom ciekawe atrakcje w Poznaniu i w okolicach. Program edukacyjny przygotowany przez specjalistów z zakresu pedagogiki uwzględnia potrzeby oraz możliwości nawet najmłodszych kursantów. Na zajęcia zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Mnóstwo frajdy, rozwijanie wyobraźni, nauka nowych umiejętności i edukacja w zupełnie nowym wydaniu - jesteśmy pewni, że Twoje dziecko będzie zadowolone. Programowanie, nowe technologie i wszelkie logiczne zagadnienia nie muszą być dla dziecka czarną magią. Przedstawiamy teorię w przystępny sposób, a praktykę traktujemy jako zabawę. Wiemy, że przyswojona na naszych zajęciach, warsztatach lub pokazach wiedza będzie przydatna i zaprocentuje w przyszłości.

Zapraszamy do skorzystania z oferty GO4Robot! Wybierz którąś z oferowanych atrakcji lub odwiedź naszą strefę w galerii Malta w Poznaniu!