Robotyka dla dzieci z GO4Robot Gdynia

Wybierz kreatywne atrakcje dla dziecka z nauką programowania w Gdyni 🚀

Sprawdź naszą ofertę

GO4Robot Gdynia

Czy wiesz, że na naukę programowania nigdy nie jest za wcześnie? Wie o tym nie tylko doświadczona ekipa GO4Robot®, ale także setki zadowolonych dzieciaków i rodziców z Gdyni i okolic. Naszą misją jest wspieranie rozwoju przyszłych informatyków i nie tylko, mieszkających na terenie Trójmiasta. Nasze zajęcia przeznaczone są dla dzieci już od 3 roku życia - udowadniamy, że nawet przedszkolaki będą świetnie się bawić, programując roboty. Nasz zespół to inżynierowie oraz doświadczeni pedagodzy, dzięki którym udział w zajęciach z robotyki to idealne połączenie nauki i zabawy. 

o nas

Dlaczego GO4Robot?

Zapisz się

Program dopasowany do potrzeb dziecka

Program zajęć tworzony jest we współpracy z pedagogami, którzy doskonale znają potrzeby i możliwości dzieci w różnym wieku. Dzięki temu warsztaty z robotyki są dopasowane perfekcyjnie do wieku oraz umiejętności dzieci.

Nowoczesny sprzęt edukacyjny

W GO4Robot® dzieci uczą się programowania w trakcie bezpiecznej zabawy. Dbamy o to, aby wszystko, z czym pracują dzieci, charakteryzowało się jak najwyższą jakością. Nie znajdziesz u nas chińskiego plastiku, korzystamy wyłącznie z certyfikowanych produktów takich jak np. LEGO® Education WeDo 2.0, SPIKE™ Prime, Cubetto, App Inventor, mTiny, Bootzes oraz Scratch.

Wykwalifikowana kadra

Robotyka wymaga indywidualnego podejścia do każdego dziecka, dlatego nasze grupy zajęciowe liczą maksymalnie 10 lub 14 uczestników. W trakcie zajęć obecnych jest dwóch trenerów, co sprawia, że każdy uczestnik zajęć może w każdej chwili zwrócić się do nich pomoc. Jesteśmy po to, aby udzielać wskazówek, inspirować i zachęcać do dobrej zabawy.

Zajęcia w dogodnej lokalizacji

Wielu rodziców nie ma czasu na dowożenie dzieci na zajęcia w określonym miejscu o określonej porze dlatego warsztaty z robotyki GO4Robot® prowadzimy w placówkach, do których uczęszczają dzieci. Możemy przyjechać do Waszego przedszkola lub szkoły, dopasowujemy nasze zajęcia do indywidualnych planów nauki.

Warsztaty cykliczne - poziomy edukacyjne

Udział w zajęciach z robotyki przeznaczony jest dla dzieci w różnym wieku. Zaczynamy od trzyletnich maluchów! Poszczególne poziomy kursów dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników, nie musisz zaczynać jako przedszkolak, można dołączyć do nas w każdej chwili. Najstarsi z uczestników zajęć z robotyki chodzą do czwartej klasy.

Kompetencje

Galeria

Płatności

Prosimy, by w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko uczestnika kursu, placówkę oraz dzień zajęć. W przypadku FV prosimy również o taką informację w tytule przelewu wraz z numerem NIP.

Numer konta

92 2490 0005 0000 4530 9413 6150

Alior Bank

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Gdynia

MATEUSZ BULIŃSKI NIP: 8751562820

Zadzwoń do nas: +48 732 270 276

Napisz do nas: gdansk@go4robot.pl

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Czy dzieciaki siedzą cały czas przed ekranami?

Ależ skąd! Stawiamy na integralny rozwój każdego dziecka, nasze zajęcia to także praca z motoryką małą – układanie klocków, i dużą – sporo się ruszamy.

Czy przedszkolak wytrzyma całe zajęcia?

Zajęcia z robotyki dla najmłodszych trwają tylko pół godziny. Organizujemy je tak, że czas mija wręcz niepostrzeżenie, a dzieciaki nie chcą wracać do domu!

Moje dziecko nie potrafi obsługiwać tabletu, jak ma uczyć się programować?

Nasze warsztaty są właśnie po to, aby oswoić każde dziecko z tabletem i pokazać, że to fantastyczne narzędzie. Uczymy, bawiąc – po skończonym kursie okazuje się, że absolwenci po prostu umieją programować.

Nasze przedszkole nie zgadza się na wpuszczenie innych organizacji, czy można spotykać się w innym miejscu?

Oczywiście, że tak! Biblioteka, sala zabaw, dom kultury, a nawet duży salon w Twoim domu – zbierz grupę chętnych dzieci, a my się tam zjawimy z całym naszym sprzętem.

A co jeżeli mojemu dziecku nie spodobają się zajęcia z robotyki?

Hmmm, nie było jeszcze takiej sytuacji, ale jeżeli coś takiego się zdarzy, to można zrezygnować z udziału w warsztatach, i to w każdej chwili.