Robotyka dla dzieci z GO4Robot® Turek

Wybierz kreatywne atrakcje dla dziecka z nauką programowania w Turku i okolicach 🚀

Cześć, tu Hubert!

Od 4 lat prowadzę Wesoły Duecik - firmę zajmującą się głównie animacjami dla dzieci. Od teraz rozszerzam swoją działalność o cykliczne zajęcia - z robotyki i programowania.

Staram się, aby każde dziecko z każdego spotkania ze mną wynosiło coś więcej niż tylko dobrą zabawę. Dlatego stawiam na rozwój kompetencji i umiejętności, które moi mali kursanci bez problemu wniosą w dorosłe życie.

Zapraszam na zajęcia do Turku i okolic. Do zobaczenia!

o nas

Dlaczego GO4Robot?

Zapisz się

Rozwój dziecka

Programy edukacyjne dla naszej Akademii tworzy interdyscyplinarny zespół specjalistów, którzy są świadomi zróżnicowanych potrzeb dzieci w różnym wieku. Każdy rok to nowe wyzwania dla uczestników prowadzonych przez nas zajęć, a poziomy edukacyjne są dostosowane zarówno do wieku kursantów, jak i ich możliwości.

Innowacyjny sprzęt

Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem wyłącznie certyfikowanych, innowacyjnych i sprawdzonych zestawów od LEGO® Education, Primo Toys oraz Makeblock. Praca z takim sprzętem sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość nauki, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa kursantów.

Profesjonalni Trenerzy

Stawiamy na kameralne grupy i pełną efektywność zajęć - liczba uczestników w grupie wynosi maksymalnie 8 osób. Dbamy również o jak największy komfort i bezpieczeństwo kursantów, dlatego zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych Trenerów. Chcemy, by zarówno młodsze, jak i starsze dzieci, szybko uzyskały wsparcie, którego potrzebują na zajęciach.

Dojeżdżamy do Ciebie

Dzieci, które uczestniczą w naszych zajęciach, nie muszą opuszczać swoich placówek, które znają i, w których czują się bezpiecznie - to my dojeżdżamy do szkół oraz przedszkoli. Szanujemy przy tym czas rodziców oraz opiekunów naszych kursantów.

Warsztaty cykliczne - poziomy edukacyjne

Zajęcia z robotyki w Turku i okolicach to warsztaty pełne kreatywnego myślenia oraz tworzenia niesamowitych konstrukcji z klocków LEGO®. Robotyka stymuluje rozwój dziecka na wielu różnych płaszczyznach: pogłębia umiejętności manualne, ćwiczy pamięć, pokazuje związek przyczynowo-skutkowy, uczy niezbędnej w obecnych czasach pracy w grupie i pogłębia umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia. Robotyka dla dzieci w Turku to przede wszystkim połączenie dobrej zabawy i nauki realizowanej w niestandardowy sposób. Cenimy sobie indywidualne podejście do dziecka i wszyscy mali konstruktorzy, niezależnie od poziomu zaawansowania, na pewno nie będą się na naszych zajęciach nudzić. Warsztaty z robotyki to również idealna okazja, by zdobywać wiedzę, której na chwilę obecną dzieci nie mają szans wynieść ze szkół podstawowych czy przedszkoli. Dzięki warsztatom cyklicznym Twoje dziecko nabędzie wartościowych kompetencji przyszłości, które z pewnością zaowocują na współczesnym rynku pracy. W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 8 lat. Edukację w Akademii GO4Robot® mogą rozpocząć dzieci już od 3 roku życia. Można dołączyć w dowolnym momencie i bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku i etapu rozwojowego.

Roboludek mTiny

4 latki

Zajęcia z interaktywnym robotem mTiny . Cały kurs to cykl 34 zajęć dla grup startujących we wrześniu lub 30 zajęć dla grup startujących w październiku. Opłata jest stała za każdy miesiąc.

od 100 zł/msc

WIĘCEJ

Roboludek Master Essential

5-6 latki

Zajęcia z wykorzystaniem zestawów LEGO® Education SPIKE™ Essential i tabletów. Cały kurs to cykl 34 zajęć dla grup startujących we wrześniu lub 30 zajęć dla grup startujących w październiku. Opłata jest stała za każdy miesiąc.

od 120 zł/msc

WIĘCEJ

Mały Robotyk Essential

6-8 latki

Zajęcia z wykorzystaniem zestawów LEGO® Education SPIKE™ Essential i tabletów. Cały kurs to cykl 34 zajęć dla grup startujących we wrześniu lub 30 zajęć dla grup startujących w październiku. Opłata jest stała za każdy miesiąc.

od 120 zł/msc

WIĘCEJ

Kompetencje

lateralizacja

+15!

Inaczej stronność - jest to postępujący proces, który stopniowo kształtuje się wraz z wiekiem i rozwojem ruchowym dziecka. Podczas tego procesu kształtuje się przewaga jednej ze stron ciała nad drugą podczas czynności ruchowych. Ćwiczenie koordynacji ruchów (np. ruchów oko-ręka) pozwala na równomierny rozwój lateralizacji, bez doprowadzenia do asymetrii.

motoryka mała i motoryka duża

+70!

Motoryka to ogólna sprawność fizyczna człowieka. Motoryka mała to ruchy o mniejszym zakresie (ruchy dłoni, palców) - do ich wykonania potrzebne jest skupienie, koncentracja i precyzja. Motoryka duża to z kolei obszerne ruchy, które angażują całe ciało lub jego znaczną część.

myślenie algorytmiczne

+65!

Inaczej myślenie komputacyjne. Jest to proces znajdowania rozwiązań problemów z różnych dziedzin przy świadomym wykorzystaniu metod i narzędzi informatycznych. Cały ten proces tworzą cztery składowe: (1) rozłożenie problemu na części, (2) analiza problemu - rozpoznanie prawidłowości, (3) eliminowanie elementów nieistotnych (oszczędzanie zasobów poznawczych), (4) stworzenie algorytmu w oparciu o dostępne informacje - rozwiązanie problemu

myślenie logiczne

+10!

Inaczej myślenie przyczynowo-skutkowe. Jest to umiejętność wskazywania następstw określonych sytuacji, wyszukiwania przyczyn pewnych stanów rzeczy, a także porządkowania zdarzeń. Jest ono szczególnie ważne w rozwoju dziecka, bo pobudza jeszcze bardziej jego ciekawość!

rozwój emocjonalny

+20!

Są to kolejne etapy wzrostu emocji w poszczególnych stadiach wieku, które sprawiają, że przystosowania wewnętrzne i społeczne przechodzą na coraz wyższe poziomy. Rozwój emocjonalny ma szczególny wpływ na wykształcenie się cech przystosowawczych do życia społecznego i jest nieodzownym elementem rozwoju człowieka.

spostrzegawczość

+20!

Umiejętność podporządkowania swojego spostrzegania określonemu celowi, oderwanego od zajęć i wrażeń ubocznych. Inaczej - świadome kierowanie swojego spostrzegania.

wyobraźnia przestrzenna

+45!

zdolność do tworzenia w myślach układu elementów. Dotyczy to zarówno wyglądu bryły, jej koloru czy kształtu, jak i tego, gdzie znajduje się ona w przestrzeni. Dzieci z rozwiniętą wyobraźnią przestrzenną potrafią zmienić perspektywę patrzenia na obraz oraz planować sekwencje ruchów, np. przy budowaniu z klocków, tak aby zaprojektowana bryła się nie przewróciła.

Galeria

Płatności

Prosimy, by w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko uczestnika kursu, placówkę oraz dzień zajęć. W przypadku FV prosimy również o taką informację w tytule przelewu wraz z numerem NIP.

Numer konta

83114020040000370281506494

Hubert Frontczak Wesoły Duecik
MBank

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Turek

Hubert Frontczak

Zadzwoń do nas: 663 250 687

Napisz do nas: turek@go4robot.pl

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Czego uczą zajęcia z robotyki i programowania GO4Robot®?

Wszystkie nasze programy edukacyjne tworzy interdyscyplinarny zespół specjalistów, który testuje różne metody edukacyjne zanim je wprowadzi. Zależy nam na tym, by nasze zajęcia uczyły robotyki i programowania, jednocześnie spełniając potrzeby poznawcze dziecka na każdym etapie rozwojowym. 

Kto prowadzi zajęcia z robotyki GO4Robot®?

W trosce o jak największą jakość zajęć Trenerzy prowadzący dobierani są w taki sposób, by potrafili przedstawić zagadnienia w sposób przystępny dla dzieci, a także dostosowywali tryb pracy do konkretnej grupy. Każdy pracownik naszego zespołu regularnie doskonali swoje umiejętności poprzez regularny udział w szkoleniach. Więcej informacji znajduje się w zakładce O nas

Moje dziecko nigdy nie chodziło na robotykę - czy te zajęcia są dla niego?

Nasze zajęcia przeznaczone są nie tylko dla dzieci, które mają już jakiekolwiek doświadczenie z robotyką. Poziomy edukacyjne zostały opracowane w taki sposób, by obudzić w dzieciach zainteresowanie i rozwijać ich indywidualne umiejętności na każdym poziomie ich zaawansowania. Nasi Trenerzy na zajęciach poświęcają uwagę każdemu dziecku, dzięki czemu mamy pewność, że każdy rozumie przedstawiane zagadnienia.
Ze szczegółowymi opisami poziomów można się zapoznać klikając tutaj.

Moje dziecko już chodziło na robotykę - czy nie będzie się nudzić?

Poziomy edukacyjne zostały opracowane w taki sposób, by ich poziom zaawansowania stopniowo wzrastał. Po ukończeniu jednego z poziomów dziecko nabywa umiejętności umożliwiające rozpoczęcie poziomu wyżej. Na każdych zajęciach tworzymy zupełnie inne roboty i poruszamy różne zagadnienia, nie ma więc mowy o jakiejkolwiek nudzie!
Ze szczegółowymi opisami poziomów można się zapoznać klikając tutaj.

Jak wyglądają zajęcia z robotyki GO4Robot®?

Na zajęciach dzieci zapoznają się z podstawami konstruowania i programowania robotów, a każde kolejne lekcje to zdobywanie nowych umiejętności i rozwój tych już posiadanych. W ramach naszych warsztatów korzystamy z profesjonalnych, edukacyjnych zestawów od LEGO® Education, a także z interaktywnych robotów: Cubetto od Primo Toys, czy mTiny od Makeblock. Przebieg i forma zajęć dopasowany jest do wieku dzieci i ich aktualnego etapu rozwoju.
Więcej informacji o poszczególnych zajęciach - tutaj.

Jaka jest forma zajęć?

Z uwagi na to, że zależy nam na spełnianiu potrzeb rozwojowych dzieci w każdym wieku, forma zajęć uzależniona i dopasowana jest do wieku dzieci. Aktualne potrzeby rozwojowe stanowią więc kryterium podziału grup. Więcej informacji o formie zajęć na poszczególnych poziomach - tutaj.

Czy mam dostęp do informacji o zajęciach?

Dzięki dostępowi do naszej platformy mają Państwo wgląd do wielu informacji związanych z zajęciami. Jest to przede wszystkim wgląd do tematu zajęć i szczegółów związanych z tym co danego dnia robiły dzieci, a także do danych Trenerów prowadzących. Mogą Państwo również sprawdzić ile nieobecności ma Państwa dziecko.

Jak mogę otworzyć własną placówkę edukacyjną z GO4Robot?

Otwarcie własnej placówki edukacyjnej z GO4Robot jest prostym procesem dzięki wsparciu naszego zespołu. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap, od wyboru lokalizacji po szkolenia dla personelu. Dowiedz się więcej na stronie Franczyza edukacyjna GO4Robot.