Warsztaty z robotyki dla dzieci Turek

Wybierz kreatywne atrakcje dla dziecka z nauką programowania w Turku i okolicach 🚀

Poziomy edukacyjne

Zajęcia z robotyki w Turku i okolicach to warsztaty pełne kreatywnego myślenia oraz tworzenia niesamowitych konstrukcji z klocków LEGO. Robotyka stymuluje rozwój dziecka na wielu różnych płaszczyznach: pogłębia umiejętności manualne, ćwiczy pamięć, pokazuje związek przyczynowo-skutkowy, uczy niezbędnej w obecnych czasach pracy w grupie i pogłębia umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia. Robotyka dla dzieci w Turku to przede wszystkim połączenie dobrej zabawy i nauki realizowanej w niestandardowy sposób. Cenimy sobie indywidualne podejście do dziecka i wszyscy mali konstruktorzy, niezależnie od poziomu zaawansowania, na pewno nie będą się na naszych zajęciach nudzić. Warsztaty z robotyki to również idealna okazja, by zdobywać wiedzę, której na chwilę obecną dzieci nie mają szans wynieść ze szkół podstawowych czy przedszkoli. Dzięki warsztatom cyklicznym Twoje dziecko nabędzie wartościowych kompetencji przyszłości, które z pewnością zaowocują na współczesnym rynku pracy. W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 8 lat. Edukację w Akademii GO4Robot® mogą rozpocząć dzieci już od 3 roku życia. Można dołączyć w dowolnym momencie i bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku i etapu rozwojowego.

Wybierz:

Przedszkole

Szkoła

Roboludek mTiny

4 latki

Zgłębianie kolejnych tajników wiedzy z zakresu programowania przy wykorzystaniu interaktywnego robota mTiny. Dzieci oswajają się z nowoczesną technologią i programują nie używając ekranów i świetnie się przy tym bawiąc.

od 100 zł/msc

WIĘCEJ

Roboludek Master Essential

5-6 lat

Poziom dla dzieci ciekawych świata i nowych doświadczeń. Roboludki zgłębiają podstawy robotyki w praktyce - konstruując roboty. Poziom ten pozwala dzieciom jeszcze bardziej rozwijać wyobraźnię poprzez zaangażowanie w historię bohatera i tworzenie własnych elementów konstrukcji. Zdobywana wiedza z programowania sprawia, że roboty ożywają!

od 120 zł/msc

WIĘCEJ

Mały Robotyk Essential

wiek 6-8 lat

Program dla dzieci wczesnoszkolnych, który oprócz konstruowania robotów ma na celu poszerzanie wiedzy ogólnonaukowej uczestników. Każde zajęcia to inne zagadnienie! Mali Robotycy zgłębiają jeszcze bardziej zaawansowane tajniki programowania takie jak na przykład zmienne.

od 120 zł/msc

WIĘCEJ

Zajęcia i warsztaty z robotyki GO4Robot® dla dzieci w Turku

Nauka programowania jest długim procesem. Najlepiej, gdy dzieci zaczynają ją jak najwcześniej. Logiki nauczamy już dzieci w wieku przedszkolnym. Akademia GO4Robot® to kilka lat zdobywania i rozwijania nowych umiejętności przez Twoją pociechę. Podczas zajęć z udziałem dzieci pod okiem doświadczonych opiekunów poznają podstawy programowania, robotyki, oraz usprawnią na zajęciach swoje umiejętność rozwiązywania problemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę zajęć i zapisywania dzieci na zajęcia!

Gdy jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, podczas trwających wiele tygodni zajęć i warsztatów z dziećmi mogą powstać niesamowite konstrukcje. Na prowadzonych przez nas zajęciach w Poznaniu rzucamy dzieciom wyzwania, które uczą je samodzielności. To bezpieczne, odbywające się pod nadzorem dorosłych wydarzenia i zajęcia dla dzieci, które stanowiąc pożywkę dla wyobraźni, a udział w nich cieszy jak zabawa z rówieśnikami. Poprzez różnego rodzaju aktywność z dziećmi rozwijane są między innymi spostrzegawczość dziecka, logiczne myślenie oraz zdolności fizyczne. Chłonne umysły najmłodszych można w skuteczny sposób zapełniać wartościową wiedzą i właśnie do tego dążymy. Ciekawe warsztaty dla dzieci w Turku przybliżają dzieciom zagadnienia z dziedziny robotyki, ale także chcemy rozwijać u dzieci chęć do udziału w zajęciach i tworzenia własnych i oryginalnych rozwiązań.

Ciekawe warsztaty dla dzieci odbywają się w Turku i okolicach tego miasta, czyli wszędzie tam, gdzie znajdą się chętne dzieci do nauki w kilkuosobowych lub kilkunastoosobowych grupach. Tym, co wyróżnia nasze usługi i zajęcia dla dzieci na tle innych usług na rynku, jest fakt, że kursy programowania dla dzieci GO4Robot Turek przeprowadzamy w placówkach, do których dzieci uczęszczają na co dzień. Podejmujemy współpracę z przedszkolami oraz szkołami i dzięki temu wielu rodziców nie musi dowozić swoich dzieci na zajęcia dodatkowe w Turku. Zyskują na tym i rodzice, i dzieci, które czują się w znanym miejscu bezpiecznie i komfortowo, dzięki czemu uczestnicy mogą skupić się na rozwoju i nauce poprzez zabawę. Odpowiedzi na pytania obejmujące nasze warsztaty z robotyki znajdują się na naszej stronie. Zapraszamy na zajęcia z robotyki dla dzieci wszystkie tureckie pociechy - programowanie dla dzieci to zajęcia dla uczestników już w wieku 3 lat!

Zajęcia i warsztaty z programowania dla dzieci w Turku

Zajęcia i warsztaty dla dzieci w Turku pozwalają dziecku podczas zabawy i eksperymentów zapoznać się z najnowszymi technologiami. W ramach proponowanych przez nas zajęć dodatkowych dla dzieci w mieście Turek lub jego okolicach znajdują się zarówno warsztaty cykliczne, jak i półkolonie na wakacje, jednorazowe pokazy, wydarzenia, atrakcje czy oferty specjalne, czyli urodziny z LEGO®. Podczas zabawy na imprezach tematycznych dzieci mogą poczuć się jak superbohaterowie, znane postacie z bajek i uczestniczyć w budowaniu w grupie. Sprawdź koniecznie warsztaty z robotyki w Turku z GO4Robot®!

Takie warsztaty z programowania dla dzieci w Turku są odskocznią od rzeczywistości oraz standardowej edukacji. Wiemy, że w każdym uczestniku drzemie ogromny potencjał, a my staramy się go u dzieci maksymalnie wykorzystać. Udowadniamy, że dziecko może spędzić wartościowy czas i czegoś się nauczyć nawet w grze, zabawie lub przy pomocy klocków czy sprzętu elektronicznego. Robotyka i IT to branże w przypadku których rozwój jest nieustanny, ale ich podstaw można uczyć się już z małym dzieckiem. Nauka kodowania w naszej Akademii angażuje kreatywne i logiczne myślenie nawet u najmłodszych uczestników, uczy ich pracy w zespole, prowadzi do zwiększenia zdolności poznawcze i analityczne, a także pozwala wychodzić poza znane schematy oraz poszukiwać ciekawych rozwiązań, co przyda im się gdy będą już dorosłymi ludźmi.

Placówki w twojej okolicy

Wybierz na mapie najdogodniejszą lokalizację

Opinie

opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion

Kompetencje

umiejętność współpracy w grupie

Jedna z najważniejszych umiejętności, które człowiek zdobywa w dzieciństwie i wykorzystuje przez całe swoje życie. Jest to zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów. To także umiejętność zespołowego wykonywania zadań i rozwiązywania problemów.

myślenie szeregowe

Inaczej nazywa szeregowaniem systematycznym. Jest to dominujący sposób rozwiązywania zadań, które wymagają od dziecka grupowania elementów według uporządkowanych różnic pomiędzy nimi. Rozwój tej umiejętności następuje kiedy dziecko posiada zdolność do wyobrażania sobie czynności przy użyciu symboli.

przemyślane podejmowanie decyzji

Umiejętność podejmowania decyzji to jedna z kompetencji, która jest niezbędna niemal w każdym aspekcie życia. Przemyślane podejmowanie decyzji to szereg działań, które pobudzają i rozwijają się również: myślenie analityczne, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz pewność siebie!

kreatywność

To jedna z najbardziej pożądanych przez pracodawców kompetencji XXI wieku. Innymi słowy, umiejętność wychodzenia poza schematy, znajdowanie nieszablonowych rozwiązań, a także twórcze podejście do rozwiązywania problemów stają się obecnie równie istotne jak umiejętności twarde.

Dlaczego GO4Robot?

Zapisz się

Rozwój dziecka

Programy edukacyjne dla naszej Akademii tworzy interdyscyplinarny zespół specjalistów, którzy są świadomi zróżnicowanych potrzeb dzieci w różnym wieku. Każdy rok to nowe wyzwania dla uczestników prowadzonych przez nas zajęć, a poziomy edukacyjne są dostosowane zarówno do wieku kursantów, jak i ich możliwości.

Innowacyjny sprzęt

Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem wyłącznie certyfikowanych, innowacyjnych i sprawdzonych zestawów od LEGO® Education, Primo Toys oraz Makeblock. Praca z takim sprzętem sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość nauki, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa kursantów.

Profesjonalni Trenerzy

Stawiamy na kameralne grupy i pełną efektywność zajęć - liczba uczestników w grupie wynosi maksymalnie 8 osób. Dbamy również o jak największy komfort i bezpieczeństwo kursantów, dlatego zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych Trenerów. Chcemy, by zarówno młodsze, jak i starsze dzieci, szybko uzyskały wsparcie, którego potrzebują na zajęciach.

Dojeżdżamy do Ciebie

Dzieci, które uczestniczą w naszych zajęciach, nie muszą opuszczać swoich placówek, które znają i, w których czują się bezpiecznie - to my dojeżdżamy do szkół oraz przedszkoli. Szanujemy przy tym czas rodziców oraz opiekunów naszych kursantów.

Częste pytania rodziców (FAQ):

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Jak zapisać dziecko na zajęcia?

Aby przejść do formularza zapisów - kliknij tutaj. Rekrutacja do Akademii rozpoczyna się w połowie sierpnia i trwa do końca września. Zapisanie dziecka na zajęcia w trakcie trwania roku szkolnego jest możliwe jeżeli w danej grupie są jeszcze wolne miejsca. O szczegóły i terminy można dopytać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Moje dziecko nigdy nie chodziło na robotykę - czy te zajęcia są dla niego?

Nasze zajęcia przeznaczone są nie tylko dla dzieci, które mają już jakiekolwiek doświadczenie z robotyką. Poziomy edukacyjne zostały opracowane w taki sposób, by obudzić w dzieciach zainteresowanie i rozwijać ich indywidualne umiejętności na każdym poziomie ich zaawansowania. Nasi Trenerzy na zajęciach poświęcają uwagę każdemu dziecku, dzięki czemu mamy pewność, że każdy rozumie przedstawiane zagadnienia.
Ze szczegółowymi opisami poziomów można się zapoznać klikając tutaj.

Moje dziecko już chodziło na robotykę - czy nie będzie się nudzić?

Poziomy edukacyjne zostały opracowane w taki sposób, by ich poziom zaawansowania stopniowo wzrastał. Po ukończeniu jednego z poziomów dziecko nabywa umiejętności umożliwiające rozpoczęcie poziomu wyżej. Na każdych zajęciach tworzymy zupełnie inne roboty i poruszamy różne zagadnienia, nie ma więc mowy o jakiejkolwiek nudzie!
Ze szczegółowymi opisami poziomów można się zapoznać klikając tutaj.

Ile dzieci jest w grupie?

Stawiamy na kameralność zajęć, która - naszym zdaniem - idzie w parze z ich efektywnością. W naszych grupach zajęciowych może znajdować się maksymalnie 8 dzieci.

Jakie są grupy wiekowe?

Nasz program edukacyjny to 8 grup wiekowych, które zostały wyznaczone i opracowane z uwzględnieniem potrzeb rozwojowych dzieci od 3 do 15 roku życia.

Czy zajęcia są w szkole/przedszkolu?

W zależności od poziomu, zajęcia odbywają się w przedszkolu lub szkole, do której uczęszcza dziecko. W przypadku, gdy nie mamy możliwości wynajmowania sali w danej placówce, staramy się przeprowadzać zajęcia w miejscach jak najbliższych danego miejsca.
Aby zapisać dziecko do konkretnej placówki - kliknij tutaj.

Czy muszę podpisywać umowę?

Tak. Umowa podpisywana jest z każdym rodzicem z osobna lub jedna z przedszkolem. Dokument podpisywany jest drogą elektroniczną.

Czy odbierzecie moje dziecko ze świetlicy?

W przypadku zajęć prowadzonych na terenie danej placówki lub w miejscu pobliskim nasi Trenerzy odbierają dziecko ze świetlicy i bezpiecznie przyprowadzają na zajęcia. Wystarczy nas jedynie poinformować, w jakiej świetlicy będzie przebywało dziecko.

Co jeżeli dziecko opuści zajęcia?

W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach, proponujemy wiele możliwości rozwiązania sytuacji. Przede wszystkim, stwarzamy dziecku możliwość odrobienia zajęć w innej grupie zajęciowej. W przypadku dłuższej nieobecności dziecka, sprawa rozpatrywana będzie indywidualnie, by dziecko miało możliwość dogodnego nadrobienia zaległości. Wszystkie nieobecności odnotowujemy, a na koniec kursu rozliczamy do 3 nieobecności w postaci vouchera na wszystkie nasze usługi.

Czy mogę zrezygnować z zajęć?

Istnieje możliwość rezygnacji z zajęć w każdym momencie trwania kursu. W tym celu należy złożyć pisemne wypowiedzenie umowy oraz przekazać je Trenerowi lub przesłać pocztą elektroniczną na adres turek@go4robot.pl. Umowa kończy się z ostatnim dniem miesiąca, w którym zostanie złożone jej wypowiedzenie. Zastrzegamy sobie prawo do zatrzymania opłaty za pełen miesiąc, w którego trakcie została złożona rezygnacja.

Jak zapłacić za zajęcia?

Płatność za zajęcia odbywa się elektronicznie. W systemie znajdą Państwo informacje dotyczące płatności - zarówno kwoty, jak i terminu płatności. Przelewu należy dokonać na wskazane konto w wyznaczonym terminie.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Turek

Zadzwoń do nas: 663 250 687

Napisz do nas: turek@go4robot.pl