Lokalizacje

Doświadczenie i pasja

GO4Robot sp. z o.o. zajmuje się organizacją warsztatów z robotyki. Naszym głównym celem jest oswajanie z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. Przedsięwzięcie prowadzi zgrany zespół trenerów. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywają już od 2015 roku. Jarek Kałasz i Marek Maj to pełni energii i pasji absolwenci Automatyki i Robotyki (Politechnika Poznańska). Są założycielami spółki i wszystko zaczęło się od ich pasji. Warsztaty prowadzone są w oparciu o zestawy klocków oraz specjalistyczne oprogramowanie na licencji LEGO®. Różnorodne scenariusze zajęć i nowe rozwiązania technologiczne (np. rozszerzona rzeczywistość) potrafią zainteresować nie tylko inżynierów. Motorem napędowym GO4Robot jest zespół młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja: edukacja najmłodszych. Zajęcia prowadzone są przez Trenerów, których energia udziela się każdemu.


Nasz zespół

team member

Jarek

Prezes zarządu
klocków dostałem gdy miałem 7 lat i była to miłość od pierwszej zabawy. Z wykształcenia jestem absolwentem Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej. Udało mi się połączyć pasję z biznesem. Jestem współzałożycielem firmy GO4Robot Sp. z o. o. , która promuję edukację robotyki przy wykorzystywaniu klocków LEGO ®. Z klocków potrafię zrobić niemal wszystko. Podczas prowadzenia zajęć zarażam swoją pasją i pozytywnym nastawieniem.
team member

Marek

Zarząd
przedsiębiorcą. Swoją wiedzę zdobytą na Politechnice Poznańskiej rozwijam prowadząc własną firmę. Wyobraźnia dziecka we mnie nie zanikła, co pozwala mi tworzyć kreatywne rozwiązania. Połączenie wykształcenia i LEGO®, zaowocowało u mnie wybuchową mieszanką. Od ponad 2014 roku, poprzez rolę Trenera, dzielę się doświadczeniem i staram się inspirować najmłodszych. W dniu codziennym szukam nowych doświadczeń i rozbrajam promiennym uśmiechem.
team member

Ewa

Dyrektor Operacyjny
Pracę w GO4Robot zaczęłam w 2017 roku. Jestem pełna optymizmu i zawsze uśmiechnięta. W firmie odpowiadam za koordynowanie wszelkich spraw biurowych, rozwój firmy i kwestie personalne. W wolnych chwilach staję się miłośniczką podróży, kuchni włoskiej i czworonożnych pupili.
team member

Ola

Kierownik Akademii
absolwentką Uniwersytetu Medycznego na kierunku elektroradiologia oraz pedagogiki na UAM. W GO4Robot pełnię funkcję Kierownika Akademii. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam już jako nastolatka, prowadząc własną gromadę zuchową. Moją misją jest nauczanie poprzez zabawę i pokazywanie dzieciom otaczającego ich świata, co umożliwia mi praca w GO4Robot.
team member

Mateusz

Koordynator Franczyz
i jestem koordynatorem franczyz GO4Robot. Z firmą związany jestem od 5 lat i przez ten czas przeszedłem przez większość stanowisk, poznając tajniki działania G4R. Dzięki temu wspieram w działaniach nasze oddziały w całej Polsce oraz pozyskuje nowych kandydatów na franczyzobiorców. Prywatnie jestem tancerzem, absolwentem mechatroniki, fotografem amatorem i instruktorem tańca ludowego, spędzającym wolny czas na eksperymentach w kuchni oraz podróżach.
team member

Michalina

Twórca
zamiast zabawy lalkami wybierałam klocki, tworząc wspólnie z bratem rozmaite konstrukcje (jeszcze nie programowalne…). Dziś, dzięki najnowszym zestawom LEGO razem z uczniami urzeczywistniam dziecięce pomysły ożywiając legendarne klocki. Jestem zwolenniczką teorii, że najefektywniejsza forma nauki to ta przez zabawę oraz eksperymentowanie, gdzie najbardziej efektywnie wykorzystywany jest potencjał młodych umysłów. Jako urodzony ‘umysł ścisły’ doceniam potrzebę rozwijania logicznego myślenia oraz, jakże istotną w dzisiejszych czasach, umiejętność programowania. Jestem również Absolwentką Politechniki Poznańskiej i roweromaniaczką.
team member

Monika

Asystentka Dyrektora Operacyjnego
i jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej. Pracę z dziećmi zaczęłam już ok 6 lat temu jako wychowawca na obozach. Pracę w GO4Robot zaczęłam od bycia trenerem w 2019 roku. Aktualnie zajmuję się prowadzeniem działu księgowego oraz HR. Pilnuję, aby wszystkie dokumenty były doniesione na czas oraz tworzę umowy dla nowych trenerów.. W wolnych chwilach stawiam na samorozwój. Lubię czytać książki w domowym zaciszu. A od czasu do czasu lubię coś fajnego i pysznego upiec.
team member

Ania

Specjalista ds. Edukacji i Rozwoju
na poznańskim UAMie, a w 2020, w GO4Robot zaczęłam jako trenerka zajęć z robotyki i programowania. Obecnie pracuję na stanowisku Specjalisty ds. Edukacji i Rozwoju - jestem odpowiedzialna za plan edukacyjny zajęć oraz rozwój działań firmy w tym zakresie. GO4Robot umożliwia mi realizowanie mojej misji edukacyjnej - nauka z jednoczesnym rozwojem dziecięcych kompetencji. Prywatnie jestem pasjonatką funkcjonowania ludzi od strony mózgu i eksperymentowania w kuchni, a w wolnym czasie zapaloną rośliniarą - kocham i dbam o wszystkie rośliny i wciąż rozwijam swoją kolekcję.
team member

Dominika

Twórca
w pracy z dziećmi. Od ponad dwóch lat pracuje w GO4Robot, gdzie wprowadzam dzieci w różnym wieku w świat programowania i robotyki. Jestem absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, ukończyłam kierunek architektury wnętrz i scenografii. Jestem również animatorką czasu wolnego i wychowawcą podczas półkolonii i kolonii dla dzieci. Prywatnie pasjonuję się sztuką, aktywnie działam w teatrach jako aktorka, kostiumograf i scenograf. Dodatkowo zajmuje się kuglarstwem i sztukami cyrkowymi.
team member

Łukasz

Team Leader
jestem studentem psychologii i harcerzem z ponad 10 letnim stażem. Rozpocząłem pracę w GO4Robot w 2020 roku. W firmie odpowiadam za kierowanie zespołem trenerskim oraz kontrolowanie ich rozwoju i jakości zajęć. Prywatnie interesuję się muzyką i sportem.
team member

Maciej

Młodszy Specjalista IT
magistrem logistyki. W naszym teamie jestem specjalistą od zadań specjalnych. Zajmuje się sprawami technicznymi i wspieraniem działań z obszaru IT. Prywatnie jestem pasjonatem przyrody i muzyki. W wolnych chwilach podróżuje lub trzymam w ręce jakiś instrument. Do pracy przyjeżdżam zawsze swoim jednośladem - rowerem.
team member

Zuzanna

Trenerka
i studiuję zarządzanie i prawo w biznesie na UAM. Na co dzień jestem pełna energii i pogody ducha. Z dziećmi pracuje od kilku lat zaczynając od czasów harcerskich, aż do teraz kiedy bawię się z maluchami programując roboty. Jeśli pogoda dopisuje- jeżdżę na rolkach, w przeciwnym razie realizuje się sportowo na basenie. Skromna fanka kawy.
team member

Kinga

Mentorka
na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Pracę z dziećmi zaczęłam już w liceum realizując wolontariaty w przedszkolach. Kontakt z najmłodszymi daje mi dużo radości i pozytywnej energii. W wolnych chwilach lubię gotować i poznawać przepisy kultur z całego świata.
team member

Szymon

Mentor
i jestem studentem 1 roku na Wydziale Geografii Społeczno- Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej na UAM. Na co dzień jestem pełen uśmiechu i radości, oczywiście jeśli jestem wyspany. Chętnie poznaje nowe osoby. Jeśli mam chwilę wolnego to wybieram się do kina a robię to średnio 3-4 razy w miesiącu.
team member

Ania

Mentorka
Ania i jestem studentką Psychologii na poznańskim UAMie. Mam ponad 6 - letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które stale zdobywam działając jako instruktorka harcerska. W działalności z najmłodszymi uwielbiam ich bezpośredniość i unikalność. Prywatnie interesuje się ratownictwem, a w wolnych chwilach czytam książki lub gram na pianinie.
team member

Przemek

Trener
poza GO4Robot pracuję jako wychowawca w domu dziecka. Na zajęcia z dziećmi jeżdżę, ponieważ zabawa klockami lego i rozwijanie się w pedagogice to moje drugie imię.
team member

Wiktoria

Trenerka
świata rozwinęła się u mnie pięć lat temu, wraz z narodzinami mojej ukochanej siostry. Od tamtego momentu ćwiczę w sobie cierpliwość i uważność, które są tak niezbędne w towarzyszeniu najmłodszym. Jestem zdania, że to właśnie oni potrafią nas- dorosłych bardzo wiele nauczyć. W wolnym czasie zajmuję się malarstwem, poza tym nie wyobrażam sobie życia bez muzyki.
team member

Dominika

Asystentka kierownika Akademii G4R
Dominika i jestem absolwentką socjoterapii i promocji zdrowia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pełnię funkcję asystentki kierownika Akademii. Prywatnie jestem miłośniczką psychologii i jogi, a wolnym czasie rozwijam się w zakresie marketingu, którym będę się niedługo zajmować w GO4Robot.
team member

Kacper

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
Kacper i jestem absolwentem Poznańskiego Liceum Ogólnokształcącego o profilu Prawo i Resocjalizacja z elementami psychologii. W najbliższej przyszłości planuję studiować Prawo lub Biznes. W GO4Robot zajmuję się sprzedażą warsztatów. Prywatnie czas spędzam gotując, grając na komputerze i czytając książki psychologiczne.
team member

Natalia

Trenerka
doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam już w latach gimnazjalnych jako wolontariusz, oraz animator czasu wolnego. Przez ostatnie miesiące miałam okazję nabyć kolejne cenne umiejętności, które mam nadzieję wykorzystać w przyszłości. Hobbistycznie interesuję się psychologią i dobrą literaturą.
team member

Wiktoria

Trenerka
jestem studentką czwartego roku na kierunku gospodarka przestrzenna. Od zawsze interesowały mnie podróże oraz poznawanie przeróżnych kultur, więc staram się zwiedzić jak najwięcej zakątków świata, a przy okazji łączyć to z moją pasją jaką jest fotografia. Wolny czas lubię spędzać z rodzina i przyjaciółmi oraz na spacerach z moim psem Fidżi. Jestem osobą otwartą i chętnie poznaje nowe osoby.
team member

Dominik

Trener
Dominik i studiuję informatykę. W mojej pracy lubię swój sympatyczny team oraz to, że mogę inspirować i uczyć dzieci sprytnych rozwiązań. W wolnym czasie uprawiam różne sporty i gram w gry komputerowe.
team member

Kuba

Trener
się tu przez to, że udało mi się ukończyć zawód Automatyka w Technikum Energetycznym. Obecnie studiuje na AWFie. Lubię świat zarówno sportowy jak i ten e-sportowy. Za małego uwielbiałem budować Lego godzinami, dlatego cieszę się, że mogę uczyć dzieci robotyki za pomocą tych klocków.
team member

Marcel

Trener
jestem absolwentem kierunku Badanie i Projektowanie Gier na UKW. Jak nie trudno zgadnąć KOCHAM GRY! Nie tylko spędzam dużo czasu na samym graniu, ale również rozwijam się w dziedzinach designu i programowania gier. Jestem osobą pozytywną i lubiącą kontakt z równie pozytywnymi ludźmi dzielącymi podobne bądź nawet inne zainteresowania. Staram się iść przez życie z uśmiechem na ustach i zarażać pozytywną energią wszystkich wokół!
team member

Ewa

Trenerka
studiuję Nauczanie Matematyki i Informatyki na UAM. Na co dzień wiele czasu poświęcam pracy z dziećmi, czynnie działając jako harcerka i drużynowa w Związku Harcerstwa Polskiego. Prywatnie lubię rozwiązywać najróżniejsze łamigłówki, bawić się grafiką i jeździć na rowerze.
team member

Kamil

Trener
i jestem studentem 3 roku na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Pracę z dziećmi zacząłem od wczesnych lat technikum, realizując się w drużynie harcerskiej oraz wolontariacie. Prowadziłem również zajęcia z robotyki dla młodzieży szkolnej w ramach koła naukowego. Kreatywność i spojrzenie na świat najmłodszych zawsze mnie zaskakuje. Prywatnie interesuję się terrarystyką. W wolnych chwilach plecak, muzyka i wygodne buty, to moi towarzysze w wędrówce.
team member

Kuba

Trener
Jakub. Jestem studentem III roku na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moje zainteresowania klockami Lego® rozpoczęło się od pierwszej zbudowanej konstrukcji w wieku 8 lat. Cechuje mnie duża kreatywność oraz poczucie humoru. Zdecydowanie mogę uznać, że moją pasją jest wszechstronna aktywność fizyczna oraz podróżowanie i poznawanie nowych kultur.
team member

Oliwia

Trenerka
i jestem studentką I roku Kosmetologii na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Uwielbiam pracę z ludźmi, zawsze brałam udział w eventach i różnych pracach gdzie mogę wykazać się swoją pomysłowością oraz wyobraźnią. Jestem otwarta na nowe znajomości, a w wolnych chwilach lubię spotykać się ze znajomymi lub wychodzić na długie spacery z moim pieskiem.
team member

Kinga

Trenerka
grafikę komputerową. W wolnym czasie bardzo dużo rysuje i maluję, więc w pracy z dziećmi mogę nauczyć się od nich kreatywności i czerpać z ich pomysłowości. Prywatnie jestem miłośniczką sztuki i czytania książek.
team member

Maciej

Trener
na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Działam w Związku Harcerstwa Polskiego od ponad 9 lat. Jestem miłośnikiem klocków LEGO i ogólnie pojętego konstruowania oraz tworzenia. Prywatnie interesuję się motoryzacją, militariami, grami wideo, książkami, anime i sportem.
team member

Olek

Trener
Na co dzień studiuję Stosunki Międzynarodowe na UAM. Interesuję się sportami wodnymi i mechaniką. Lubię gdy coś się dzieję, więc praca z dziećmi dodaje mi energii. W wolnym czasie chodzę na koncerty i zwiedzam świat.
team member

Olga

Trenerka
i jestem studentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na UAM. Interesuje się muzyką, którą przez całe życie praktykowałam poprzez naukę gry na różnych instrumentach m.in. saksofonie. Od dziecka uwielbiam budować LEGO a moją pasją mogę dzielić się z dziećmi na zajęciach!
team member

Klara

Trenerka
bardzo pozytywną i towarzyską osobą. Zarażam dzieci swoim uśmiechem i w zabawny sposób uczymy się wspólnie robotyki. Moim hobby jest siatkówka, a jak wiadomo w tym sporcie najważniejsza jest współpraca czego również uczę na zajęciach.
team member

Natalia

Trenerka
Natalia. Obecnie jestem na studiach magisterskich na kierunku Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jestem osobą otwartą na nowe doświadczenia i nie boje się podejmować wyzwań. Podczas studiów odbyłam setki godzin praktyk dydaktycznych z dziećmi w szkole podstawowej oraz w liceum. Zajęcia z dziećmi dają mi ogrom pozytywnej energii, a jako, że przez 11 lat trenowałam siatkówkę umiejętność pracy z ludźmi nie jest mi obca i uważam ją za jedną z moich kluczowych zalet.
team member

Estera

Trenerka
Aktualnie jestem na studiach magisterskich na kierunku Rolnictwo oraz Leśnictwo. Bardzo lubię poznawać nowe dziedziny nauki, dzięki czemu mogłam zdobyć doświadczenie pracy z dziećmi. Chętnie poznaje pomysły najmłodszych i pomagam im rozwijać swoją kreatywność, dzięki czemu budujemy przyjazną relację. W wolnym czasie jeżdżę motocyklem oraz spaceruję.
team member

Weronika

Młodsza specjalistka ds. rozwoju sieci franczyzowej
Weronika i jestem studentką Dietetyki na AWF Poznań. Moja pasja do pracy z dziećmi oraz wieloletnie doświadczenie w podkradaniu klocków LEGO bratu i kolegom, stanowią ciekawe połączenie, które jest bardzo przydatne w GO4Robot. W firmie odpowiedzialna jestem za poszukiwanie odpowiednich kandydatów do poszerzania naszej franczyzy i szerzenia pasji do robotyki na całą Polskę. W wolnych chwilach wykorzystuję zdobytą na uczelni wiedzę, do pieczenia pysznych i zdrowych ciast dla moich przyjaciół. Natomiast nadmiar energii pozyskany ze słodkości, rozładowuję biegając lub jeżdżąc na rolkach.

Hej, tu Julka!

Będąc na studiach, pracowałam jako trener robotyki w GO4Robot w Poznaniu. Odkryłam, że przebywanie z dziećmi i nauczanie ich sprawia mi olbrzymią frajdę! Zrozumiałam, ile satysfakcji daje mi praca z najmłodszymi, a ich postępy były dla mnie bardzo motywujące. Niestety, po zakończeniu edukacji, wróciłam w rodzinne strony. Mijały tygodnie, a mi czegoś brakowało… Robotyki! I tak narodził się pomysł: GO4Robot Łódź, a teraz moje marzenie się spełniło. Na nowo mogę się spełniać, realizując edukacyjną misję. Zaczynamy nowy rozdział i mamy nadzieję, że będziecie nam kibicować oraz śledzić nasze poczynania.


Nasza historia

To my! Inżynierowie Mateusz i Oliwia wraz z najlepszym zespołem!
Cześć! Jesteśmy w Gdańsku i okolicach już kolejny rok i wspólnie z naszym zespołem wspieramy rozwój młodych pokoleń. Nasz zespół tworzą absolwenci Politechniki Gdańskiej na kierunkach związanych z mechaniką i informatyką oraz pedagogicznych, dzięki czemu zespoły trenerskie wzajemnie uzupełniają się kompetencjami.
Naszą pasją jest zaszczepianie wśród najmłodszych chęci odkrywania ciekawostek ze świata techniki, robotyki oraz programowania. Wspólnie z nimi budujemy i programujemy roboty, które są zabawkami, zwierzętami, pojazdami, a także pomocami w życiu codziennym.


Nasza historia

Dzień dobry, tu Ola i Maciek!
Pozytywnie zakręcona para, która od lat poświęca się pracy z dziećmi. Tworzymy magiczne miejsca do rozwoju i zabawy. Od 13 lat z sukcesem prowadzimy żłobki, współpracujemy z Teatrem Współczesnym oraz z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu oraz prowadzimy ciekawe warsztaty dla dzieci i młodzieży w ramach Akademii Rozwoju Trampolina. Ola ma głowę pełną pomysłów, Maciej je realizuje. Teraz przyszedł czas na realizację kolejnego (od wielu lat pasji Oli) -zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem nowych technologii czyli Roboty + klocki Lego. TAK, TAK - TO JUŻ STAŁO SIĘ ;) A więc? 3...2...1...ROBOT!!!


Doświadczenie i pasja

Cześć, z tej strony dr Justyna. 

Prowadzę zajęcia z programowania i robotyki w Częstochowie. Od wielu lat pracuje z dziećmi. Realizacja warsztatów dla grup oraz praca z najmłodszymi sprawia mi dużo radości. Stale zgłębiam swoją wiedzę, co przełożyło się na uzyskanie stopnia naukowego doktora na Politechnice Częstochowskiej. Świat robotów i świat nauki to obszary, które doskonale się uzupełniają! Interesuję się efektywnymi metodami nauczania, nastawionymi na wykorzystanie nieszablonowych rozwiązań. Pracuję społecznie, pomagam rozwiązywać problemy i motywuję do zmian, ale przede wszystkim przekazuję pasję do robotyki. Mam też wieloletnie doświadczenie dydaktyczne zdobywane podczas pracy jako nauczyciel akademicki. Stawiam na rozwój kompetencji przyszłości, które odgrywają znaczącą rolę w rozwoju dzieci

Czekamy na Was na warsztatach, aby pokazać ideą nauki poprzez zabawę!


Cześć, tu Simona i Kamil!

Inspiracją do stworzenia Akademii Robotyki GO4Robot w Krakowie była chęć połączenia naszych pasji. Dzięki naszym kompetencjom tworzymy uzupełniający się duet – Simona jest pedagogiem z doświadczeniem w pracy z dziećmi, a Kamil inżynierem robotyki mającym za sobą kilka lat pracy jako programista.

Do zobaczenia na wspólnych warsztatach w Krakowie!


Zobacz jak pracujemy

Podczas zabawy z klockami jedynym ograniczeniem jest Nasza wyobraźnia.

Warsztaty, szkolenia, integracje- Nasze zdolności i różnorodność klocków LEGO® pozwalają nam na wymyślenie scenariusza dopasowanego do każdego odbiorcy. Wiemy jak dużo frajdy sprawia zabawa LEGO® młodszym jak i starszym. Mamy na celu, przy pomocy tak świetnego narzędzia, przybliżać tajniki robotyki, ale też rozwijać w nich chęć do tworzenia własnych, unikalnych rozwiązań. Filmik obok ukazuje cykl warsztatów dla małych robotyków, którzy przez cały rok, pod okiem naszych Trenerów, eksperymentują z robotami.