Lokalizacje

Doświadczenie i pasja

GO4Robot sp. z o.o. zajmuje się organizacją warsztatów z robotyki. Naszym głównym celem jest oswajanie z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. Przedsięwzięcie prowadzi zgrany zespół trenerów. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywają już od 2015 roku. Jarek Kałasz i Marek Maj to pełni energii i pasji absolwenci Automatyki i Robotyki (Politechnika Poznańska). Są założycielami spółki i wszystko zaczęło się od ich pasji. Warsztaty prowadzone są w oparciu o zestawy klocków oraz specjalistyczne oprogramowanie na licencji LEGO®. Różnorodne scenariusze zajęć i nowe rozwiązania technologiczne (np. rozszerzona rzeczywistość) potrafią zainteresować nie tylko inżynierów. Motorem napędowym GO4Robot jest zespół młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja: edukacja najmłodszych. Zajęcia prowadzone są przez Trenerów, których energia udziela się każdemu.


Nasz zespół

team member

Jarek

Prezes zarządu
klocków dostał gdy miał 7 lat i była to miłość od pierwszej zabawy. Z wykształcenia absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej. Udało mu się połączyć pasję z biznesem. Jest współzałożycielem firmy GO4Robot Sp. z o. o. , która promuję edukację robotyki przy wykorzystywaniu klocków LEGO ®. Z klocków potrafi zrobić niemal wszystko. Podczas prowadzenia zajęć zaraża swoją pasją i pozytywnym nastawieniem.
team member

Marek

Zarząd
swoją wiedzę zdobytą na Politechnice Poznańskiej rozwija prowadząc własną firmę. Wyobraźnia dziecka w nim nie zanikła, co pozwala mu tworzyć kreatywne rozwiązania. Połączenie wykształcenia i LEGO®, zaowocowało u niego wybuchową mieszanką. Od ponad 2014 roku, poprzez rolę Trenera, dzieli się doświadczeniem i inspiruje. W dniu codziennym szuka nowych doświadczeń i rozbraja promiennym uśmiechem.
team member

Ewa

Dyrektor Administracyjny
z GO4Robot związana od 2017 roku. Pełna optymizmu i zawsze uśmiechnięta. Dziewczyna od zadań specjalnych. W firmie odpowiada za koordynowanie wszelkich spraw biurowych, rozwój firmy i kwestie personalne. W wolnych chwilach miłośniczka podróży, kuchni włoskiej i czworonożnych pupili.
team member

Ola

Kierownik Akademii
Uniwerystetu Medycznego na kierunku elektroradiologia oraz pedagogiki na UAM, a w GO4Robot pełni funkcję Kierownika Akademii. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęła już jako nastolatka, prowadząc własną gromadę zuchową. Jej misją jest nauczanie poprzez zabawę i pokazywanie dzieciom otaczającego ich świata, co umożliwia jej praca w GO4Robot.
team member

Paulina

Koordynator Strefy
przedszkolnej i wczesnoszkolnej UAM. Już jako dziecko chciała zostać nauczycielką. Od lat pracuje z dziećmi, swoje pierwsze doświadczenia zdobywała pracując jako animator. Organizowała liczne eventy dla najmłodszych. Jest ambitna, kreatywna i bardzo lubi wyzwania. W firmie odpowiada za koordynację działań marketingowych, obsługuje kanały społecznościowe, rekrutuje i wprowadza nowych trenerów do zespołu oraz zajmuje się wszystkimi kwestiami związanymi ze Strefą GO4Robot na Malcie, nawiązuje i utrzymuje współpracę z partnerami oraz organizuje wydarzenia na terenie Poznania i okolic.
team member

Mateusz

Koordynator Franczyz
student mechatroniki, instruktor tańca ludowego, spędzający wolny czas na eksperymentach w kuchni i podróżach – po prostu mieszanka wybuchowa W Go4Robot od roku pomagam dzieciom wkraczać w świat technologii i programowania, łącząc naukę ze świetną zabawą (zarówno ich, jak i swoją). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałem przez lata, poprzez pracę w zespole tańca ludowego, gdzie prowadzę swoje grupy taneczne, wyjazdy na obozy i kolonie w roli wychowawcy, koncerty edukacyjne w szkołach i przedszkolach w których miałem okazję brać udział, pracy jako ratownik wodny, czy też przez codzienną zabawę z moim 10-letnim bratem.
team member

Michalina

Twórca
zamiast zabawy lalkami wybierała klocki, tworząc wspólnie z bratem rozmaite konstrukcje (jeszcze nie programowalne…). Dziś, dzięki najnowszym zestawom LEGO razem z uczniami urzeczywistnia dziecięce pomysły ożywiając legendarne klocki. Zwolenniczka teorii, że najefektywniejsza forma nauki to ta przez zabawę oraz eksperymentowanie, gdzie najbardziej efektywnie wykorzystywany jest potencjał młodych umysłów. Jako urodzony ‘umysł ścisły’ docenia potrzebę rozwijania logicznego myślenia oraz, jakże istotną w dzisiejszych czasach, umiejętność programowania. Absolwentka Politechniki Poznańskiej i roweromaniaczka.
team member

Monika

Asysten Dyr. Adminis.
Wyższej szkoły Bankowej o profilu turystyka j rekreacja.Prace z dziećmi zaczęła już ok 5 lat temu, kiedy pojechała pierwszy raz na obóz jako wychowawca i... Wtedy zakochała się w pracy z najmłodszymi. "Każde dziecko jest inne, wyjątkowe i bardzo lubię ich spojrzenie na świat. " - mówi Monika. W GO4Robot spełnia się jako trener, ponieważ ma kontakt z dziećmi w różnym wieku, a uczenie ich sprawia jej ogromną satysfakcję.
team member

Ania

Metodyk
V roku Kognitywistyki na poznańskim UAMie. Jej zamiłowanie do pracy z dziećmi zaczęło się jeszcze w liceum kiedy odbywała wizytę w jednym z poznańskich przedszkoli z okazji Dnia Przedsiębiorczości - wtedy upewniła się, że to jest to! GO4Robot daje jej więc możliwość połączenia dwóch pasji: pracy z dziećmi oraz robotyki. Każde zajęcia są dla Ani obustronną lekcją - to nie tylko przekazywanie wiedzy dzieciom czy wspólna zabawa z nimi, ale i chłonięcie od nich pomysłowości... No i niewyczerpanych zapasów energii 🙂 Największą satysfakcję sprawiają jej uśmiechy dzieci - wtedy czuje, że to co robi ma sens i tak samo jak one nie może się doczekać kolejnych zajęć.
team member

Dominika

Mentorka
w pracy z dziećmi. Od roku pracuje w GO4Robot, gdzie wprowadza dzieci w różnym wieku w świat programowania i robotyki. Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, ukończyła kierunek architektury wnętrz i scenografii. Animatorka czasu wolnego, wychowawca podczas półkolonii i kolonii dla dzieci. Pasjonatka sztuki, aktywnie działająca w teatrach jako aktor, kostiumograf i scenograf. Dodatkowo zajmuje się kuglarstwem i sztukami cyrkowymi.
team member

Jędrzej

Mentor
blisko trzyletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Wykształcenie nauczyciela pomaga mu w codziennej pracy w GO4robot. Jego zainteresowania to historia, polityka, piłka nożna i muzyka. Praca jako trener robotyki i programowania daje mu przede wszystkim radość i możliwość samorozwoju.
team member

Łukasz

Mentor
na Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i od 10 lat jest aktywnym członkiem Związku Harcerstwa Polskiego w którym zaczął swoją przygodę w pracy z dziećmi. Aktualnie od kilku lat prowadzi drużynę harcerską w swoim rodzinnym mieście. Członkom drużyny organizuje różnego typu zbiórki, biwaki, obozy i masę innych ciekawych aktywności. Prywatnie interesuje się muzyką - śpiewa oraz gra na gitarze i właśnie dzięki umiejętnościom gry na tym instrumencie przez rok był nauczycielem w szkole muzycznej dla dzieci. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, ponieważ uwielbia widzieć jak mali ludzie dorastając uczą się nowych rzeczy i po prostu stają się dobrymi ludźmi. Natomiast Łukasz dzięki pracy z nimi może zostawić w tym procesie swoją małą cegiełkę.
team member

Jacek

Trener/Twórca
na Politechnice Poznańskiej. Interesuje się muzyką (gra na gitarze basowej) i kuchnią (uwielbia gotować i robić kawę- najlepiej metodami alternatywnymi). Jego doświadczenie w pracy z dziećmi to głównie prowadzenie korepetycji z matematyki, fizyki i angielskiego oraz nauka gry na gitarze.
team member

Karolina

Trener
do naszego teamu GO4Robot, bo lubi pracę z dziećmi i młodzieżą. Daje jej to wielką satysfakcję, ponieważ może rozwijać młode umysły pod względem kreatywności i logicznego myślenia. Uważa, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę, a to właśnie dają zajęcia z robotyki. Zajmuję się prowadzeniem zajęć, na których buduje i programuje roboty z dziećmi. Dzięki zajęciom każdy może stać się małym konstruktorem i programistą. Po pracy często gra w gry planszowe - ekonomiczne i strategiczne.
team member

Jonasz

Trener
I roku na uczelni WSB. Już jako dziecko był bardzo kreatywny, już wtedy jego głównym zainteresowaniem było konstruowanie własnych projektów z LEGO, co zostało mu do dzisiaj. Jest jednym z początkujących trenerów w Naszej Akademii i praca sprawia mu dużo radości. Pracę z dziećmi rozpoczął już dwa lata temu i wierzy, że każde dziecko można nauczyć robotyki w fascynujący i ciekawy sposób.
team member

Daria

Trener
poznańskiego AWF. Na studiach organizowała wiele festynów i animacji dla dzieci. Roślinomaniaczka, zagorzała podróżniczka w kraje dalekie i nieznane, nałogowo biega i gra w tenisa, a dla równowagi praktykuję jogę. W wolnym czasie tworzy biżuterię z klocków LEGO i zajmuje się renowacją i tworzeniem mebli. Zainspirowały ją do tego dzieci brata. Od niedawna jest członkiem naszego Teamu GO4Robot, w którym pomaga dzieciom wkraczać w świat technologii i programowania, łącząc naukę ze świetną zabawą i eksperymentowaniem. Pracę w GO4Robot traktuję jako dobrą zabawę, jak i również naukę będącą jednocześnie dla niej nowym i ciekawym doświadczeniem.
team member

Maciej

Młodszy Specjalista IT
magister logistyki. W naszym teamie człowiek od zadań specjalnych. Zajmuje się sprawami technicznymi i wspieraniem działań z obszaru IT. Prywatnie pasjonat przyrody i muzyki. Wolnych chwilach podróżuje lub trzyma w ręce jakiś instrument. Do pracy przyjeżdża zawsze swoim jednośladem - rowerem.
team member

Klaudia

Trener
pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na UAM. Działa również jako instruktorka w Związku Harcerstwa Polskiego w jednym z poznańskich hufców. Jest osobą, która posiada wiele zainteresowań. W wolnych chwilach m.in. czyta książki, gra na gitarze, śpiewa, kocha turystykę i związane z nią podróże. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą - sprawia jej to dużą satysfakcję, dzięki temu może cały czas się rozwijać.
team member

Aleksandra

Trener
specjalnej na UAM, interesuję się muzyką, w wolnych chwilach uczy się grać na różnych instrumentach. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi m.in. jako opiekunka.
team member

Sandra

Trener
pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na UAM. Działa w wydziałowym samorządzie oraz angażuje się w różne przedsięwzięcia wolontariackie. Sandra jest pełna energii, uśmiechnięta i chętna do pomocy. Bardzo lubi pracę z dziećmi i sprawia Jej to dużo radości. W wolnych chwila śpiewa, czyta, robi zdjęcia i spaceruje.
team member

Barbara

Trener
na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a prywatnie miłośniczka tańca, czytania i gotowania. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi głównie przez wolontariat, w którym czynnie działa od 7 lat. W pracy z dziećmi najbardziej ceni ogrom energii, którą może się z nimi wymieniać i możliwość ciągłego rozwoju, dzięki ich niekończącej się wyobraźni.

Hej, tu Julka!

Będąc na studiach, pracowałam jako trener robotyki w GO4Robot w Poznaniu. Odkryłam, że przebywanie z dziećmi i nauczanie ich sprawia mi olbrzymią frajdę! Zrozumiałam, ile satysfakcji daje mi praca z najmłodszymi, a ich postępy były dla mnie bardzo motywujące. Niestety, po zakończeniu edukacji, wróciłam w rodzinne strony. Mijały tygodnie, a mi czegoś brakowało… Robotyki! I tak narodził się pomysł: GO4Robot Łódź, a teraz moje marzenie się spełniło. Na nowo mogę się spełniać, realizując edukacyjną misję. Zaczynamy nowy rozdział i mamy nadzieję, że będziecie nam kibicować oraz śledzić nasze poczynania.


Nasza historia

To my! Inżynierowie Mateusz i Oliwia.
Cześć! W Gdańsku pojawiła się nowa atrakcja dla najmłodszych. Politechnika Gdańska zbudowała uśmiechy na naszych twarzach, a teraz my, dzięki zdobytej tam wiedzy, budujemy i programujemy roboty razem z dziećmi.


Nasza historia

Cześć, tu Ola i Maciek!
Pozytywnie zakręcona para, która od lat poświęca się pracy z dziećmi. Tworzymy magiczne miejsca do rozwoju i zabawy. Od 10 lat z sukcesem prowadzimy żłobki, współpracujemy z Teatrem Współczesnym oraz z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu oraz prowadzimy ciekawe warsztaty dla dzieci i młodzieży w ramach Akademii Rozwoju Trampolina. Ola ma głowę pełną pomysłów, Maciej je realizuje. Teraz przyszedł czas na realizację kolejnego (od wielu lat pasji Oli) -zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem nowych technologii czyli Roboty + klocki Lego. TAK, TAK - TO JUŻ STAŁO SIĘ ;) A więc? 3...2...1...ROBOT!!!


Doświadczenie i pasja

Cześć, tu Justyna. Prowadzę zajęcia z programowania i robotyki w Częstochowie. Od kilku lat poświęcam się pracy z dziećmi. Realizacja warsztatów dla grup oraz praca z najmłodszymi sprawia mi dużo radości.  Interesuję się efektywnymi metodami nauczania, nastawionymi na wykorzystanie nieszablonowych rozwiązań. Pracuję społecznie, pomagam rozwiązywać problemy i motywuję do zmian, ale przede wszystkim przekazuję pasję do robotyki. Mam też wieloletnie doświadczenie dydaktyczne zdobywane podczas pracy jako nauczyciel akademicki. Stawiam na rozwój kompetencji, który umożliwia mi ciągłe doskonalenie prowadzonych warsztatów. Posiadam otwarty przewód doktorski na Politechnice Częstochowskiej. Świat robotów i świat nauki to obszary, które doskonale się uzupełniają! Czekamy na Was na warsztatach, aby pokazać ideą nauki poprzez zabawę.


Zobacz jak pracujemy

Podczas zabawy z klockami jedynym ograniczeniem jest Nasza wyobraźnia.

Warsztaty, szkolenia, integracje- Nasze zdolności i różnorodność klocków LEGO® pozwalają nam na wymyślenie scenariusza dopasowanego do każdego odbiorcy. Wiemy jak dużo frajdy sprawia zabawa LEGO® młodszym jak i starszym. Mamy na celu, przy pomocy tak świetnego narzędzia, przybliżać tajniki robotyki, ale też rozwijać w nich chęć do tworzenia własnych, unikalnych rozwiązań. Filmik obok ukazuje cykl warsztatów dla małych robotyków, którzy przez cały rok, pod okiem naszych Trenerów, eksperymentują z robotami.