Lokalizacje

Doświadczenie i pasja

GO4Robot sp. z o.o. zajmuje się organizacją warsztatów z robotyki. Naszym głównym celem jest oswajanie z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. Przedsięwzięcie prowadzi zgrany zespół trenerów. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywają już od 2015 roku. Jarek Kałasz i Marek Maj to pełni energii i pasji absolwenci Automatyki i Robotyki (Politechnika Poznańska). Są założycielami spółki i wszystko zaczęło się od ich pasji. Warsztaty prowadzone są w oparciu o zestawy klocków oraz specjalistyczne oprogramowanie na licencji LEGO®. Różnorodne scenariusze zajęć i nowe rozwiązania technologiczne (np. rozszerzona rzeczywistość) potrafią zainteresować nie tylko inżynierów. Motorem napędowym GO4Robot jest zespół młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja: edukacja najmłodszych. Zajęcia prowadzone są przez Trenerów, których energia udziela się każdemu.


Nasz zespół

team member

Jarek

Prezes zarządu
klocków dostałem gdy miałem 7 lat i była to miłość od pierwszej zabawy. Z wykształcenia jestem absolwentem Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej. Udało mi się połączyć pasję z biznesem. Jestem współzałożycielem firmy GO4Robot Sp. z o. o. , która promuję edukację robotyki przy wykorzystywaniu klocków LEGO ®. Z klocków potrafię zrobić niemal wszystko. Podczas prowadzenia zajęć zarażam swoją pasją i pozytywnym nastawieniem.
team member

Marek

Zarząd
przedsiębiorcą. Swoją wiedzę zdobytą na Politechnice Poznańskiej rozwijam prowadząc własną firmę. Wyobraźnia dziecka we mnie nie zanikła, co pozwala mi tworzyć kreatywne rozwiązania. Połączenie wykształcenia i LEGO®, zaowocowało u mnie wybuchową mieszanką. Od ponad 2014 roku, poprzez rolę Trenera, dzielę się doświadczeniem i staram się inspirować najmłodszych. W dniu codziennym szukam nowych doświadczeń i rozbrajam promiennym uśmiechem.
team member

Ewa

Dyrektor Operacyjny
Pracę w GO4Robot zaczęłam w 2017 roku. Jestem pełna optymizmu i zawsze uśmiechnięta. W firmie odpowiadam za koordynowanie wszelkich spraw biurowych, rozwój firmy i kwestie personalne. W wolnych chwilach staję się miłośniczką podróży, kuchni włoskiej i czworonożnych pupili.
team member

Monika

Asystentka Dyrektora Operacyjnego
i jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej. Pracę z dziećmi zaczęłam już ok 6 lat temu jako wychowawca na obozach. Pracę w GO4Robot zaczęłam od bycia trenerem w 2019 roku. Aktualnie zajmuję się prowadzeniem działu księgowego oraz HR. Pilnuję, aby wszystkie dokumenty były doniesione na czas oraz tworzę umowy dla nowych trenerów.. W wolnych chwilach stawiam na samorozwój. Lubię czytać książki w domowym zaciszu. A od czasu do czasu lubię coś fajnego i pysznego upiec.
team member

Ola

Kierownik Akademii
absolwentką Uniwersytetu Medycznego na kierunku elektroradiologia oraz pedagogiki na UAM. W GO4Robot pełnie funkcję Kierownika Akademii. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęłam już jako nastolatka, prowadząc własną gromadę zuchową. Moją misją jest nauczanie poprzez zabawę i pokazywanie dzieciom otaczającego ich świata, co umożliwia mi praca w GO4Robot.
team member

Mateusz

Koordynator Franczyz
i jestem koordynatorem franczyz GO4Robot. Z firmą związany jestem od 5 lat. Pracę w G4R rozpoczynałem jako trener pomagając dzieciom wkraczać w świat technologii i programowania, łącząc naukę ze świetną zabawą (zarówno ich, jak i swoją). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałem przez lata, poprzez pracę w zespole tańca ludowego, gdzie prowadziłem swoje grupy taneczne, wyjazdy na obozy i kolonie w roli wychowawcy, koncerty edukacyjne w szkołach i przedszkolach, pracy jako ratownik wodny, czy też przez codzienną zabawę z młodszym bratem. Prywatnie jestem tancerzem, absolwentem mechatroniki, fotografem amatorem, instruktorem tańca ludowego, spędzającym wolny czas na eksperymentach w kuchni i podróżach – po prostu mieszanka wybuchowa.
team member

Ania

Metodyk
na poznańskim UAMie, a w 2020, w GO4Robot zaczęłam jako trenerka zajęć z robotyki i programowania. Obecnie pracuję na stanowisku Metodyka - jestem odpowiedzialna za plan edukacyjny. GO4Robot umożliwia mi realizowanie mojej misji edukacyjnej - nauka robotyki i programowania oraz rozwijanie dziecięcych kompetencji. Prywatnie jestem pasjonatką funkcjonowania ludzi od strony mózgu i eksperymentowania w kuchni, a w wolnym czasie zapaloną rośliniarą - kocham i dbam o wszystkie rośliny i wciąż rozwijam swoją kolekcję.
team member

Maciej

Młodszy Specjalista IT
magistrem logistyki. W naszym teamie jestem specjalistą od zadań specjalnych. Zajmuje się sprawami technicznymi i wspieraniem działań z obszaru IT. Prywatnie jestem pasjonatem przyrody i muzyki. W wolnych chwilach podróżuje lub trzymam w ręce jakiś instrument. Do pracy przyjeżdżam zawsze swoim jednośladem - rowerem.
team member

Dominika

Asystentka kierownika Akademii G4R
Dominika i jestem absolwentką socjoterapii i promocji zdrowia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dołączyłam do zespołu Go4Robot, ponieważ od zawsze chciałam dołożyć swoją cegiełkę do uśmiechu oraz holistycznego rozwoju dzieci. Prywatnie jestem miłośniczką psychologii i jogi, a w wolnym czasie rozwijam się w zakresie komunikacji wizerunkowej.
team member

Piotr

Specjalista ds. Sprzedaży
Piotrek. Studiuję jakość i rozwój produktu na UEP. W GO4Robot pełnię funkcję specjalisty ds. sprzedaży. Poza pracą pasjonuje się szeroko pojętą aktywnością fizyczną i podróżowaniem.
team member

Łukasz

HR Manager
jestem student psychologii i harcerzem z ponad 10 letnim stażem. Rozpocząłem pracę w GO4Robot w 2020 roku. W firmie odpowiadam za rekrutacje nowych pracowników, dbam o rozwój trenerów i kieruje ich zespołem. Prywatnie interesuję się muzyką i sportem.
team member

Karolina

Młodszy specjalista ds. trenerów i obsługi klienta
GO4Robot, bo lubię pracę z dziećmi i młodzieżą. Daje mi ona wielką satysfakcję, ponieważ mogę rozwijać młode umysły pod względem kreatywności i logicznego myślenia. Uważam, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę, a to właśnie dają zajęcia z robotyki. Dzięki zajęciom każdy może stać się małym konstruktorem i programistą. Po pracy często gram w gry planszowe - ekonomiczne i strategiczne.
team member

Michalina

Twórca
zamiast zabawy lalkami wybierałam klocki, tworząc wspólnie z bratem rozmaite konstrukcje (jeszcze nie programowalne…). Dziś, dzięki najnowszym zestawom LEGO razem z uczniami urzeczywistniam dziecięce pomysły ożywiając legendarne klocki. Jestem zwolenniczką teorii, że najefektywniejsza forma nauki to ta przez zabawę oraz eksperymentowanie, gdzie najbardziej efektywnie wykorzystywany jest potencjał młodych umysłów. Jako urodzony ‘umysł ścisły’ doceniam potrzebę rozwijania logicznego myślenia oraz, jakże istotną w dzisiejszych czasach, umiejętność programowania. Jestem również Absolwentką Politechniki Poznańskiej i roweromaniaczką.
team member

Dominika

Twórca
w pracy z dziećmi. Od ponad dwóch lat pracuje w GO4Robot, gdzie wprowadzam dzieci w różnym wieku w świat programowania i robotyki. Jestem absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, ukończyłam kierunek architektury wnętrz i scenografii. Jestem również animatorką czasu wolnego i wychowawcą podczas półkolonii i kolonii dla dzieci. Prywatnie pasjonuję się sztuką, aktywnie działam w teatrach jako aktorka, kostiumograf i scenograf. Dodatkowo zajmuje się kuglarstwem i sztukami cyrkowymi.
team member

Ania

Mentorka
na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mam ponad 5 - letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które stale zdobywam działając jako drużynowa gromady zuchowej w Związku Harcerstwa Polskiego. W działalności z najmłodszymi uwielbiam ich bezpośredniość i unikalność. Prywatnie interesuje się ratownictwem a w wolnych chwilach czytam książki lub gram na pianinie.
team member

Kinga

Mentorka
która pracę z dziećmi zaczęła już w liceum realizując wolontariaty w przedszkolach. Kontakt z najmłodszymi daje mi dużo radości i pozytywnej energii. W wolnych chwilach lubię gotować i poznawać przepisy kultur z całego świata.
team member

Szymon

Mentor
i jestem studentem 3 roku na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych na UAM. Dodatkowo realizuje moduł edukacyjny, który pozwoli mi realizować się w przyszłości w zawodzie nauczyciela geografii. Na co dzień jestem pełen uśmiechu i radości, oczywiście jeśli jestem wyspany. Chętnie poznaje nowe osoby. Jeśli mam chwilę wolnego to wybieram się do kina a robię to średnio 3-4 razy w miesiącu.
team member

Zuzanna

Trener
i studiuję zarządzanie i prawo w biznesie na UAM. Na co dzień jestem pełna energii i pogody ducha. Z dziećmi pracuje od kilku lat zaczynając od czasów harcerskich, aż do teraz kiedy bawię się z maluchami programując roboty. Jeśli pogoda dopisuje- jeżdżę na rolkach, w przeciwnym razie realizuje się sportowo na basenie. Skromna fanka kawy.
team member

Przemek

Trener
poza GO4Robot pracuję jako wychowawca w domu dziecka. Na zajęcia z dziećmi jeżdżę, ponieważ zabawa klockami lego i rozwijanie się w pedagogice to moje drugie imię.
team member

Wiktoria

Trener
świata rozwinęła się u mnie pięć lat temu, wraz z narodzinami mojej ukochanej siostry. Od tamtego momentu ćwiczę w sobie cierpliwość i uważność, które są tak niezbędne w towarzyszeniu najmłodszym. Jestem zdania, że to właśnie oni potrafią nas- dorosłych bardzo wiele nauczyć. W wolnym czasie zajmuję się malarstwem, poza tym nie wyobrażam sobie życia bez muzyki.

Hej, tu Julka!

Będąc na studiach, pracowałam jako trener robotyki w GO4Robot w Poznaniu. Odkryłam, że przebywanie z dziećmi i nauczanie ich sprawia mi olbrzymią frajdę! Zrozumiałam, ile satysfakcji daje mi praca z najmłodszymi, a ich postępy były dla mnie bardzo motywujące. Niestety, po zakończeniu edukacji, wróciłam w rodzinne strony. Mijały tygodnie, a mi czegoś brakowało… Robotyki! I tak narodził się pomysł: GO4Robot Łódź, a teraz moje marzenie się spełniło. Na nowo mogę się spełniać, realizując edukacyjną misję. Zaczynamy nowy rozdział i mamy nadzieję, że będziecie nam kibicować oraz śledzić nasze poczynania.


Nasza historia

To my! Inżynierowie Mateusz i Oliwia wraz z najlepszym zespołem!
Cześć! Jesteśmy w Gdańsku i okolicach już kolejny rok i wspólnie z naszym zespołem wspieramy rozwój młodych pokoleń. Nasz zespół tworzą absolwenci Politechniki Gdańskiej na kierunkach związanych z mechaniką i informatyką oraz pedagogicznych, dzięki czemu zespoły trenerskie wzajemnie uzupełniają się kompetencjami.
Naszą pasją jest zaszczepianie wśród najmłodszych chęci odkrywania ciekawostek ze świata techniki, robotyki oraz programowania. Wspólnie z nimi budujemy i programujemy roboty, które są zabawkami, zwierzętami, pojazdami, a także pomocami w życiu codziennym.


Nasza historia

Dzień dobry, tu Ola i Maciek!
Pozytywnie zakręcona para, która od lat poświęca się pracy z dziećmi. Tworzymy magiczne miejsca do rozwoju i zabawy. Od 13 lat z sukcesem prowadzimy żłobki, współpracujemy z Teatrem Współczesnym oraz z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu oraz prowadzimy ciekawe warsztaty dla dzieci i młodzieży w ramach Akademii Rozwoju Trampolina. Ola ma głowę pełną pomysłów, Maciej je realizuje. Teraz przyszedł czas na realizację kolejnego (od wielu lat pasji Oli) -zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem nowych technologii czyli Roboty + klocki Lego. TAK, TAK - TO JUŻ STAŁO SIĘ ;) A więc? 3...2...1...ROBOT!!!


Doświadczenie i pasja

Cześć, z tej strony dr Justyna. 

Prowadzę zajęcia z programowania i robotyki w Częstochowie. Od wielu lat pracuje z dziećmi. Realizacja warsztatów dla grup oraz praca z najmłodszymi sprawia mi dużo radości. Stale zgłębiam swoją wiedzę, co przełożyło się na uzyskanie stopnia naukowego doktora na Politechnice Częstochowskiej. Świat robotów i świat nauki to obszary, które doskonale się uzupełniają! Interesuję się efektywnymi metodami nauczania, nastawionymi na wykorzystanie nieszablonowych rozwiązań. Pracuję społecznie, pomagam rozwiązywać problemy i motywuję do zmian, ale przede wszystkim przekazuję pasję do robotyki. Mam też wieloletnie doświadczenie dydaktyczne zdobywane podczas pracy jako nauczyciel akademicki. Stawiam na rozwój kompetencji przyszłości, które odgrywają znaczącą rolę w rozwoju dzieci

Czekamy na Was na warsztatach, aby pokazać ideą nauki poprzez zabawę!


Cześć, tu Simona i Kamil!

Inspiracją do stworzenia Akademii Robotyki GO4Robot w Krakowie była chęć połączenia naszych pasji. Dzięki naszym kompetencjom tworzymy uzupełniający się duet – Simona jest pedagogiem z doświadczeniem w pracy z dziećmi, a Kamil inżynierem robotyki mającym za sobą kilka lat pracy jako programista.

Nasz zespół ma w sobie olbrzymie pokłady energii i optymizmu. Na zajęciach rozwijamy u dzieci umiejętności techniczne oraz ciekawość świata, jednocześnie nie zapominając o tym co najważniejsze - dobrej zabawie.

Do zobaczenia na wspólnych warsztatach w Krakowie!


Zobacz jak pracujemy

Podczas zabawy z klockami jedynym ograniczeniem jest Nasza wyobraźnia.

Warsztaty, szkolenia, integracje- Nasze zdolności i różnorodność klocków LEGO® pozwalają nam na wymyślenie scenariusza dopasowanego do każdego odbiorcy. Wiemy jak dużo frajdy sprawia zabawa LEGO® młodszym jak i starszym. Mamy na celu, przy pomocy tak świetnego narzędzia, przybliżać tajniki robotyki, ale też rozwijać w nich chęć do tworzenia własnych, unikalnych rozwiązań. Filmik obok ukazuje cykl warsztatów dla małych robotyków, którzy przez cały rok, pod okiem naszych Trenerów, eksperymentują z robotami.