Lokalizacje

Doświadczenie i pasja

GO4Robot sp. z o.o. zajmuje się organizacją warsztatów z robotyki. Naszym głównym celem jest oswajanie z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. Przedsięwzięcie prowadzi zgrany zespół trenerów. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywają już od 2015 roku. Jarek Kałasz i Marek Maj to pełni energii i pasji absolwenci Automatyki i Robotyki (Politechnika Poznańska). Są założycielami spółki i wszystko zaczęło się od ich pasji. Warsztaty prowadzone są w oparciu o zestawy klocków oraz specjalistyczne oprogramowanie na licencji LEGO®. Różnorodne scenariusze zajęć i nowe rozwiązania technologiczne (np. rozszerzona rzeczywistość) potrafią zainteresować nie tylko inżynierów. Motorem napędowym GO4Robot jest zespół młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja: edukacja najmłodszych. Zajęcia prowadzone są przez Trenerów, których energia udziela się każdemu.


Nasz zespół

team member

Jarek

Prezes zarządu
klocków dostał gdy miał 7 lat i była to miłość od pierwszej zabawy. Z wykształcenia absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej. Udało mu się połączyć pasję z biznesem. Jest współzałożycielem firmy GO4Robot Sp. z o. o. , która promuję edukację robotyki przy wykorzystywaniu klocków LEGO ®. Z klocków potrafi zrobić niemal wszystko. Podczas prowadzenia zajęć zaraża swoją pasją i pozytywnym nastawieniem.
team member

Marek

Zarząd
swoją wiedzę zdobytą na Politechnice Poznańskiej rozwija prowadząc własną firmę. Wyobraźnia dziecka w nim nie zanikła, co pozwala mu tworzyć kreatywne rozwiązania. Połączenie wykształcenia i LEGO®, zaowocowało u niego wybuchową mieszanką. Od ponad 2014 roku, poprzez rolę Trenera, dzieli się doświadczeniem i inspiruje. W dniu codziennym szuka nowych doświadczeń i rozbraja promiennym uśmiechem.
team member

Ewa

Dyrektor Administracyjny
z GO4Robot związana od 2017 roku. Pełna optymizmu i zawsze uśmiechnięta. Dziewczyna od zadań specjalnych. W firmie odpowiada za koordynowanie wszelkich spraw biurowych, rozwój firmy i kwestie personalne. W wolnych chwilach miłośniczka podróży, kuchni włoskiej i czworonożnych pupili.
team member

Ola

Kierownik Akademii
Uniwerystetu Medycznego na kierunku elektroradiologia oraz pedagogiki na UAM, a w GO4Robot pełni funkcję Kierownika Akademii. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęła już jako nastolatka, prowadząc własną gromadę zuchową. Jej misją jest nauczanie poprzez zabawę i pokazywanie dzieciom otaczającego ich świata, co umożliwia jej praca w GO4Robot.
team member

Mateusz

Koordynator Franczyz
GO4Robot, z firmą związany od 5 lat. Rozpoczynał jako trener pomagając dzieciom wkraczać w świat technologii i programowania, łącząc naukę ze świetną zabawą (zarówno ich, jak i swoją). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał przez lata, poprzez pracę w zespole tańca ludowego, gdzie prowadzi swoje grupy taneczne, wyjazdy na obozy i kolonie w roli wychowawcy, koncerty edukacyjne w szkołach i przedszkolach, pracy jako ratownik wodny, czy też przez codzienną zabawę z młodszym bratem. Prywatnie tancerz, absolwent mechatroniki, fotograf amator, instruktor tańca ludowego, spędzający wolny czas na eksperymentach w kuchni i podróżach – po prostu mieszanka wybuchowa.
team member

Michalina

Twórca
zamiast zabawy lalkami wybierała klocki, tworząc wspólnie z bratem rozmaite konstrukcje (jeszcze nie programowalne…). Dziś, dzięki najnowszym zestawom LEGO razem z uczniami urzeczywistnia dziecięce pomysły ożywiając legendarne klocki. Zwolenniczka teorii, że najefektywniejsza forma nauki to ta przez zabawę oraz eksperymentowanie, gdzie najbardziej efektywnie wykorzystywany jest potencjał młodych umysłów. Jako urodzony ‘umysł ścisły’ docenia potrzebę rozwijania logicznego myślenia oraz, jakże istotną w dzisiejszych czasach, umiejętność programowania. Absolwentka Politechniki Poznańskiej i roweromaniaczka.
team member

Monika

Asysten Dyr. Adminis.
Wyższej szkoły Bankowej o profilu turystyka j rekreacja.Prace z dziećmi zaczęła już ok 5 lat temu, kiedy pojechała pierwszy raz na obóz jako wychowawca i... Wtedy zakochała się w pracy z najmłodszymi. "Każde dziecko jest inne, wyjątkowe i bardzo lubię ich spojrzenie na świat. " - mówi Monika. W GO4Robot spełnia się jako trener, ponieważ ma kontakt z dziećmi w różnym wieku, a uczenie ich sprawia jej ogromną satysfakcję.
team member

Ania

Metodyk
Kognitywistyki na poznańskim UAMie, a w GO4Robot pracuje na stanowisku Metodyka - osoby odpowiedzialnej za plan edukacyjny. Jest pasjonatką ludzkich umysłów i wciąż poszerza swoją wiedzę o tajemnicach mózgu, zwłaszcza w dziedzinie jego rozwoju na poszczególnych etapach życia. Jej zamiłowanie do pracy z dziećmi zaczęło się jeszcze w liceum kiedy odbywała wizytę w jednym z poznańskich przedszkoli w ramach Dnia Przedsiębiorczości - wtedy upewniła się, że to jest to! GO4Robot umożliwia jej realizowanie misji edukacyjnej - tworzy plany edukacyjne, które poprzez zabawę mają rozwijać kompetencje dzieci i poszerzać ich wiedzę o świecie. W wolnym czasie jest zapaloną rośliniarą - kocha i dba o wszystkie rośliny i wciąż rozwija swoją kolekcję.
team member

Maciej

Młodszy Specjalista IT
magister logistyki. W naszym teamie człowiek od zadań specjalnych. Zajmuje się sprawami technicznymi i wspieraniem działań z obszaru IT. Prywatnie pasjonat przyrody i muzyki. Wolnych chwilach podróżuje lub trzyma w ręce jakiś instrument. Do pracy przyjeżdża zawsze swoim jednośladem - rowerem.
team member

Dominika

Asystentka kierownika Akademii G4R
Dominika i jestem absolwentką socjoterapii i promocji zdrowia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dołączyłam do zespołu Go4Robot, ponieważ od zawsze chciałam dołożyć swoją cegiełkę do uśmiechu oraz holistycznego rozwoju dzieci. Prywatnie jestem miłośniczką psychologii i jogi, a w wolnym czasie rozwijam się w zakresie komunikacji wizerunkowej.
team member

Dominika

Mentorka
w pracy z dziećmi. Od roku pracuje w GO4Robot, gdzie wprowadza dzieci w różnym wieku w świat programowania i robotyki. Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, ukończyła kierunek architektury wnętrz i scenografii. Animatorka czasu wolnego, wychowawca podczas półkolonii i kolonii dla dzieci. Pasjonatka sztuki, aktywnie działająca w teatrach jako aktor, kostiumograf i scenograf. Dodatkowo zajmuje się kuglarstwem i sztukami cyrkowymi.
team member

Łukasz

Mentor
na Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i od 10 lat jest aktywnym członkiem Związku Harcerstwa Polskiego w którym zaczął swoją przygodę w pracy z dziećmi. Aktualnie od kilku lat prowadzi drużynę harcerską w swoim rodzinnym mieście. Członkom drużyny organizuje różnego typu zbiórki, biwaki, obozy i masę innych ciekawych aktywności. Prywatnie interesuje się muzyką - śpiewa oraz gra na gitarze i właśnie dzięki umiejętnościom gry na tym instrumencie przez rok był nauczycielem w szkole muzycznej dla dzieci. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, ponieważ uwielbia widzieć jak mali ludzie dorastając uczą się nowych rzeczy i po prostu stają się dobrymi ludźmi. Natomiast Łukasz dzięki pracy z nimi może zostawić w tym procesie swoją małą cegiełkę.
team member

Ariel

Mentor
lata doświadczenia pracy z dziećmi. Z klockami LEGO ma kontakt już od najmłodszych lat natomiast pierwsze roboty projektował, budował i programował samemu już w klasach gimnazjalnych. Z zamiłowania pasjonat zdrowej i wyrazistej kuchni pełnej kolorów i warzyw, głównie azjatyckiej. Aktualnie studiuje e-marketing na poznańskiej WSB. Prowadząc zajęcia zawsze jest pełen energii i entuzjazmu.
team member

Karolina

Trener
do naszego teamu GO4Robot, bo lubi pracę z dziećmi i młodzieżą. Daje jej to wielką satysfakcję, ponieważ może rozwijać młode umysły pod względem kreatywności i logicznego myślenia. Uważa, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę, a to właśnie dają zajęcia z robotyki. Zajmuję się prowadzeniem zajęć, na których buduje i programuje roboty z dziećmi. Dzięki zajęciom każdy może stać się małym konstruktorem i programistą. Po pracy często gra w gry planszowe - ekonomiczne i strategiczne.
team member

Kasia

Trener
i jestem absolwentka Uniwersytetu Artystycznego na kierunku Scenogragia. Bardzo lubię podróże szczególnie te spontaniczne. Jem roślinnie, uwielbiam koty. Fascynuje mnie praca z dziećmi ze względu na ich niekonwencjonalne podejście do świata.
team member

Zuzanna

Trener
Jestem studentką zarządzania i prawa w biznesie na UAM. Na co dzień jestem pełna energii i pogody ducha. Z dziećmi pracuje od kilku lat zaczynając od czasów harcerskich, aż do teraz kiedy bawię się z maluchami programując roboty. Jeśli pogoda dopisuje- jeżdżę na rolkach, w przeciwnym razie realizuje się sportowo na basenie. Skromna fanka kawy.
team member

Kinga

Trener
i studiuje psychologię. Pracę z dziećmi zaczęłam już w liceum realizując wolontariaty w przedszkolach. Kontakt z najmłodszymi daje mi dużo radości i pozytywnej energii. W wolnych chwilach lubię gotować i poznawać przepisy kultur z całego świata.
team member

Szymon

Trener
Szymon. Jestem studentem 3 roku na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych na UAM. Dodatkowo realizuje Moduł edukacyjny, który pozwala mi realizować się w przyszłości w zawodzie nauczyciela geografii. Na co dzień jestem pełen uśmiechu i radości, oczywiście jeśli jestem wyspany. Chętnie poznaje nowe osoby. Jeśli mam chwilę wolnego to wybieram się do kina a robię to średnio 3-4 razy w miesiącu.
team member

Ania

Trener
Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ma ponad 5 - letnie doswiadczenie w pracy z dziećmi, które stale zdobywa działając jako drużynowa gromady zuchowej w Związku Harcerstwa Polskiego. W działalności z najmłodszymi uwielbia ich bezpośredniość i unikalność. Prywatnie interesuje się ratownictwem a w wolnych chwilach czyta książki lub gra na pianinie.
team member

Przemek

Trener
dziecka. Na zajęcia z dziećmi jeździ, ponieważ zabawa klockami lego i rozwijanie się w pedagogice to jego drugie imię.
team member

Wiktoria

Trener
świata rozwinęła się u mnie pięć lat temu, wraz z narodzinami mojej ukochanej siostry. Od tamtego momentu ćwiczę w sobie cierpliwość i uważność, które są tak niezbędne w towarzyszeniu najmłodszym. Jestem zdania, że to właśnie oni potrafią nas- dorosłych bardzo wiele nauczyć. W wolnym czasie zajmuję się malarstwem, poza tym nie wyobrażam sobie życia bez muzyki.

Hej, tu Julka!

Będąc na studiach, pracowałam jako trener robotyki w GO4Robot w Poznaniu. Odkryłam, że przebywanie z dziećmi i nauczanie ich sprawia mi olbrzymią frajdę! Zrozumiałam, ile satysfakcji daje mi praca z najmłodszymi, a ich postępy były dla mnie bardzo motywujące. Niestety, po zakończeniu edukacji, wróciłam w rodzinne strony. Mijały tygodnie, a mi czegoś brakowało… Robotyki! I tak narodził się pomysł: GO4Robot Łódź, a teraz moje marzenie się spełniło. Na nowo mogę się spełniać, realizując edukacyjną misję. Zaczynamy nowy rozdział i mamy nadzieję, że będziecie nam kibicować oraz śledzić nasze poczynania.


Nasza historia

To my! Inżynierowie Mateusz i Oliwia wraz z najlepszym zespołem!
Cześć! Jesteśmy w Gdańsku i okolicach już kolejny rok i wspólnie z naszym zespołem wspieramy rozwój młodych pokoleń. Nasz zespół tworzą absolwenci Politechniki Gdańskiej na kierunkach związanych z mechaniką i informatyką oraz pedagogicznych, dzięki czemu zespoły trenerskie wzajemnie uzupełniają się kompetencjami.
Naszą pasją jest zaszczepianie wśród najmłodszych chęci odkrywania ciekawostek ze świata techniki, robotyki oraz programowania. Wspólnie z nimi budujemy i programujemy roboty, które są zabawkami, zwierzętami, pojazdami, a także pomocami w życiu codziennym.


Nasza historia

Dzień dobry, tu Ola i Maciek!
Pozytywnie zakręcona para, która od lat poświęca się pracy z dziećmi. Tworzymy magiczne miejsca do rozwoju i zabawy. Od 13 lat z sukcesem prowadzimy żłobki, współpracujemy z Teatrem Współczesnym oraz z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu oraz prowadzimy ciekawe warsztaty dla dzieci i młodzieży w ramach Akademii Rozwoju Trampolina. Ola ma głowę pełną pomysłów, Maciej je realizuje. Teraz przyszedł czas na realizację kolejnego (od wielu lat pasji Oli) -zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem nowych technologii czyli Roboty + klocki Lego. TAK, TAK - TO JUŻ STAŁO SIĘ ;) A więc? 3...2...1...ROBOT!!!


Doświadczenie i pasja

Cześć, z tej strony dr Justyna. 

Prowadzę zajęcia z programowania i robotyki w Częstochowie. Od wielu lat pracuje z dziećmi. Realizacja warsztatów dla grup oraz praca z najmłodszymi sprawia mi dużo radości. Stale zgłębiam swoją wiedzę, co przełożyło się na uzyskanie stopnia naukowego doktora na Politechnice Częstochowskiej. Świat robotów i świat nauki to obszary, które doskonale się uzupełniają! Interesuję się efektywnymi metodami nauczania, nastawionymi na wykorzystanie nieszablonowych rozwiązań. Pracuję społecznie, pomagam rozwiązywać problemy i motywuję do zmian, ale przede wszystkim przekazuję pasję do robotyki. Mam też wieloletnie doświadczenie dydaktyczne zdobywane podczas pracy jako nauczyciel akademicki. Stawiam na rozwój kompetencji przyszłości, które odgrywają znaczącą rolę w rozwoju dzieci

Czekamy na Was na warsztatach, aby pokazać ideą nauki poprzez zabawę!


Cześć, tu Simona i Kamil!

Inspiracją do stworzenia Akademii Robotyki GO4Robot w Krakowie była chęć połączenia naszych pasji. Dzięki naszym kompetencjom tworzymy uzupełniający się duet – Simona jest pedagogiem z doświadczeniem w pracy z dziećmi, a Kamil inżynierem robotyki mającym za sobą kilka lat pracy jako programista.

Nasz zespół ma w sobie olbrzymie pokłady energii i optymizmu. Na zajęciach rozwijamy u dzieci umiejętności techniczne oraz ciekawość świata, jednocześnie nie zapominając o tym co najważniejsze - dobrej zabawie.

Do zobaczenia na wspólnych warsztatach w Krakowie!


Zobacz jak pracujemy

Podczas zabawy z klockami jedynym ograniczeniem jest Nasza wyobraźnia.

Warsztaty, szkolenia, integracje- Nasze zdolności i różnorodność klocków LEGO® pozwalają nam na wymyślenie scenariusza dopasowanego do każdego odbiorcy. Wiemy jak dużo frajdy sprawia zabawa LEGO® młodszym jak i starszym. Mamy na celu, przy pomocy tak świetnego narzędzia, przybliżać tajniki robotyki, ale też rozwijać w nich chęć do tworzenia własnych, unikalnych rozwiązań. Filmik obok ukazuje cykl warsztatów dla małych robotyków, którzy przez cały rok, pod okiem naszych Trenerów, eksperymentują z robotami.