Witamy w GO4Robot Gdańsk!

 

Nasza historia

To my! Inżynierowie Mateusz i Oliwia.
Cześć! W Gdańsku pojawiła się nowa atrakcja dla najmłodszych. Politechnika Gdańska zbudowała uśmiechy na naszych twarzach, a teraz my, dzięki zdobytej tam wiedzy, budujemy i programujemy roboty razem z dziećmi.

Dlaczego GO4Robot?

Rozwój

Programy edukacyjne w naszej Akademii tworzą specjaliści z zakresu pedagogiki. To oni najlepiej znają zróżnicowane potrzeby dzieci. Tak opracowany program sprawia, że w każdym semestrze dzieci stają przed nowymi wyzwaniami, które są dostosowane do ich wieku oraz umiejętności.

Sprzęt

Chcemy zapewnić uczestnikom naszych kursów i warsztatów pełne bezpieczeństwo oraz wysoką jakość zajęć, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, certyfikowanych zestawów LEGO® Education i Cubetto.

2 Trenerów

Tworzymy kameralne grupy, które liczą maksymalnie 10 lub 14 uczestników. Zajęcia są prowadzone przez 2 wykwalifikowanych Trenerów - dzięki temu każde dziecko może otrzymać pomoc i cenne wskazówki w trakcie nauki.

Dojazdy

Dużym ułatwieniem dla rodziców jest to, że zajęcia przeprowadzamy w placówkach, do których uczęszczają dzieci. To oznacza, że rodzice nie będą musieli wygospodarować dodatkowego czasu na dowożenie młodych kursantów na zajęcia.

Warsztaty cykliczne - poziomy edukacyjne

W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 7 lat. Program edukacyjny mogą rozpocząć dzieci już od 3 roku życia. W dowolnym momencie można dołączyć do Akademii, bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku.

Roboludek Junior

3 latka

Cena 70 zł za miesiąc. Czas warsztatu 30 minut. Zabawa z robotem Cubetto. Kurs to 30 zajęć. Trwa 9 miesięcy. Opłata jest stała za każdy miesiąc. Dowiedz się więcej o poziomie

80 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek mTiny

4 latki

Cena 70 zł za miesiąc. Czas warsztatu 30 minut. 2 rożne roboty. Zmiana robota po 1 semestrze. Kurs to 30 zajęć. Trwa 9 miesięcy. Opłata jest stała za każdy miesiąc. Dowiedz się więcej o poziomie

80 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek Master

5-6 latki

Cena od 100 zł za miesiąc. Czas warsztatu 60 minut. Zestawy LEGO WeDo2.0 i tablet. Kurs to 30 zajęć. Trwa 9 miesięcy. Opłata jest stała za każdy miesiąc. Dowiedz się więcej o poziomie

100 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk

6-7 latki

Cena od 100 zł za miesiąc. Czas warsztatu 60 minut. Zestawy LEGO WeDo2.0 i tablet. Kurs to 30 zajęć. Trwa 9 miesięcy. Opłata jest stała za każdy miesiąc. Dowiedz się więcej o poziomie

100 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk Master

8-9 lat

Cena 100 zł za miesiąc. Czas warsztatu 60 minut. Zestawy LEGO WeDo i Scratch 3.0. Kurs to 30 zajęć. Trwa 9 miesięcy. Opłata jest stała za każdy miesiąc. Dowiedz się więcej o poziomie

100 zl/m-c

WIĘCEJ

Inżynierowie

9-10 latki

Cena 180 zł za miesiąc. Czas warsztatu 120 minut. Zestawy LEGO EV3 Mindstorms. Kurs to 30 zajęć. Trwa 9 miesięcy. Opłata jest stała za każdy miesiąc. Dowiedz się więcej o poziomie

180 zł/m-c

WIĘCEJ

Galeria

Płatności

Prosimy, by w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko uczestnika kursu, placówkę oraz dzień zajęć. W przypadku FV prosimy również o taką informację w tytule przelewu wraz z numerem NIP.

Numer konta

92 2490 0005 0000 4530 9413 6150

MATEUSZ BULIŃSKI,
os. Marii Curie-Skłodowskiej 10/50, Chełmno,
NIP: 8751562820

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Gdańsk

Mateusz Buliński

Zadzwoń do nas: +48 732 270 276

Napisz do nas: gdansk@go4robot.pl

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Jak się zapisać?

Rekrutacja do Akademii odbywa się we wrześniu. Wówczas organizujemy również darmowe lekcje pokazowe, na które można przyjść z dzieckiem. O szczegółach i terminach można dopytać, kontaktując się z przedstawicielami Akademii. 
Linkowanie do zapisów: ZAPISZ SIĘ

Ile trwają zajęcia?

Proponowane przez nas zajęcia trwają od października do czerwca. Czas pojedynczych warsztatów zależy od poziomu zaawansowania - od 30 do 120 minut. W trakcie całego cyklu przeprowadzamy 30 zajęć. Na początku każdego semestru opracowujemy harmonogram zajęć, który przekazujemy rodzicom lub opiekunom, uwzględniając w nim dni wolne.

Jak liczne są grupy?

Stawiając na kameralność i efektywność zajęć, w grupach od poziomu nr 1 do 8 może znajdować się maksymalnie 14 uczestników.

Na czym pracujemy?

W ramach prowadzonych przez nas zajęć i warsztatów wykorzystujemy specjalne zestawy LEGO® Education WeDo 2.0, Mindstorms® EV3, Arduino, Cubetto, App Inventor, mTiny oraz Scratch. Dzięki zestawom od sprawdzonych firm jesteśmy pewni, że każdy warsztat będzie przeprowadzony na najwyższym poziomie. Do programowania z kolei używamy tabletów oraz laptopów.

Kim są trenerzy?

Zajęcia w Akademii są prowadzone zawsze przez 2 osoby, dzięki czemu Trenerzy mogą poświęcić każdemu uczestnikowi odpowiednią ilość czasu oraz w razie potrzeby pomóc mu. Trenerzy ukończyli wewnętrzne szkolenia z opieki oraz ewentualnych zagrożeń podczas zabawy. Eksperci są absolwentami lub studentami kierunków pedagogicznych oraz psychologicznych. Więcej informacji znajduje się w zakładce O nas