Oferta dla firm, działów HR, agencji eventowych

Szukasz nieszablonowej atrakcji dla siebie lub swojej firmy?

Realizujemy półkolonie dla dzieci pracowników jako benefit dla workerów

Ferie zimowe lub wakacje letnie są kłopotem? Dla części pracowników, którzy posiadają dzieci z pewnością tak, bo co zrobić jeśli w firmie to nie jest dobry czas na urlop, bo projekty trzeba dowozić . 😉

Rozwiązaliśmy ten case. Rodzice przychodzą do pracy z dziećmi, które wtedy kiedy one pracują spędzają czas na ciekawych warsztatach i to jeszcze bez straty na dowożenie dziecka na półkolonie na drugi koniec miasta. 😎

Zrealizowaliśmy takie wydarzenia dla:

  • Sii Gdańsk

  • Sii Warszawa

  • FLEX Tczew

Pobierz listę naszych atrakcji:

Warsztaty, eventy, atrakcje

Jesteśmy wszędzie tam gdzie znajdą się dzieci chętne miło spędzić czas, a przy tym nauczyć się konstruować i programować roboty.

Słyszałaś/-eś kiedyś o naszych Robotach Pokazowych>? Czas najwyższy! Zaprojektowaliśmy kilka specjalnych konstrukcji robotów z zestawów LEGO®, które przyjmują przeróżne formy, np. zwierząt - Piesia Czesia, gry zręcznościowej - piłkarzyków, a nawet... ROBOCHWYTAKA! To nasz niezawodny sposób na ściągnięcie uwagi zarówno tych najmłodszych, jak i starszych.

OFERTA!

Potrzebujesz szybko wyceny eventu - kliknij przycisk poniżej!

Zostań naszym partnerem

Kim jesteśmy?

czyli GO4Robot POLSKA

Na co dzień prowadzimy cykliczne warsztaty z robotyki i programowania dla ponad 600 dzieci tygodniowo. Wprowadzamy naszych kursantów w nowoczesne technologie, w towarzystwie świetnej zabawy i obserwujemy jak rozwijają swoje umiejętności i nabywają nowych kompetencji z zajęć na zajęcia.

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i aktualnymi trendami wśród najmłodszych i młodzieży, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego jakie tematy są aktualnie na topie i co najbardziej ciekawi dzieci.

Jako marka GO4Robot specjalizujemy się w organizacji unikalnych wydarzeń, które zachwycają zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasza oferta to połączenie pasji do technologii i robotyki z profesjonalizmem w organizacji eventów i różnych wydarzeń.

Nasza Kadra to profesjonalni Trenerzy, których dobieramy w interdyscyplinarne pary w taki sposób, by jedna osoba posiadała kompetencje i specjalistyczną wiedzę z zakresu pracy z dziećmi, a druga – z zakresu technicznego. Niemniej jednak, regularnie szkolimy naszą Kadrę i dbamy o jej nieustanny rozwój. To według nas gwarancja udanych zajęć i wydarzeń, które zgodnie z naszą ideą mają nie tylko edukować, ale także skupiać się na wspieraniu rozwoju oraz dzieleniu się naszą zajawką do technologii!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Nasze wydarzenia to nie tylko nauka, a przede wszystkim zabawa i pole do rozwoju kreatywności i puszczania wodzy wyobraźni. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem artystycznym!

  • Autorskie rozwiązania pozwalają na rozwój umiejętności konstruktorskich, programistycznych, inżynieryjnych, zespołowych, a także kompetencji przyszłości. To świetna okazja do nauki w niezwykle atrakcyjny sposób.

  • Tworzymy wydarzenia dostosowane do Twoich potrzeb! Niezależnie od tego czy potrzebujesz atrakcji na imprezę firmową, półkolonie dla workerów, szkolenie zespołu, czy piknik rodzinny – mamy rozwiązanie, które na pewno Cię zadowoli!

Kontakt


Mateusz Buliński

właściciel oddziału GO4Robot Gdańsk

tel.: 732270276
email: gdansk@go4robot.pl

FAQ