Warsztaty z robotyki dla dzieci Gdańsk

Wybierz kreatywne atrakcje dla dziecka z nauką programowania w Gdańsku🚀

Poziomy edukacyjne

W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 7 lat. Program edukacyjny mogą rozpocząć dzieci już od 3 roku życia. W dowolnym momencie można dołączyć do Akademii, bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku.

Wybierz:

Przedszkole

Szkoła

Roboludek Junior

3 latki

Pierwsze kroki w świecie programowania! Najmłodsze dzieci poznają pojęcie algorytmu i podstawy programowania oraz oswajają się z technologią. Kodowanie dotykiem i fizyczne bloczki funkcyjne sprawiają, że nauka zagadnień ze świata robotyki jest dla dzieci jeszcze prostsza! W pierwszej połowie cyklu dzieci pracują z robotem Cubetto od PrimoToys, a w drugiej połowie cyklu z interaktywnym robotem mTiny od Makeblock.

115 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek

4 latki

Zgłębianie kolejnych tajników wiedzy z zakresu programowania przy wykorzystaniu interaktywnego robota mTiny i konstruowania z klocków LEGO DUPLO w pierwszej połowie cyklu oraz robota BOTZEES z najnowszym dodatkiem LAB w drugiej połowie cyklu. Dzieci oswajają się z nowoczesną technologią i programują nie używając ekranów i świetnie się przy tym bawiąc.

115 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek Master

5-6 lat

Poziom dla dzieci ciekawych świata i nowych doświadczeń. Roboludki zgłębiają podstawy robotyki w praktyce - konstruując roboty. Zdobywana wiedza z programowania sprawia, że roboty ożywają!

160 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk

wiek 6-7 lat

Program dla dzieci wczesnoszkolnych, który został rozszerzony o nieco trudniejsze konstrukcje i wyzwania. Mali Robotycy zgłębiają jeszcze bardziej zaawansowane tajniki programowania takie jak na przykład zmienne.

160 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk Master

Wiek 8-9 lat

Poziom dla dzieci, przed którymi świat robotyki ma już niewiele tajemnic. Zajęcia prowadzone są w formie projektowej, a ich program został oparty o metodykę STEAM, zorientowaną na zagadnienia inżynieryjne. Zestaw LEGO® Education SPIKE™ Prime to jeszcze więcej wyzwań, a programowanie blokowe umożliwia dzieciom łagodne przejście na bardziej zaawansowane zestawy.

165 zl/m-c

WIĘCEJ

Inżynier Junior

Wiek 9-10 lat

Poziom dla Inżynierów Juniorów na zestawach LEGO® Education SPIKE™ Prime z jeszcze bardziej zaawansowanym programowaniem. Zajęcia w formie projektowej, oparte o myśl Design Thinking i metodykę STEAM dają jeszcze więcej możliwości konstruowania i programowania robotów. Poziom stworzony z myślą o drzemiącym potencjale inżynierskim w młodych umysłach.

175 zł/m-c

WIĘCEJ

Warsztaty dla dzieci w Gdańsku

Interesują Cię ciekawe zajęcia z robotyki dla dzieci - Gdańsk? Jesteś w dobrym miejscu! Proponujemy naukę programowania podczas zajęć w Akademii GO4Robot®. To proces kilku lat zdobywania nowych umiejętności przez Twoje dziecko. Uczęszczając na różnorodne zajęcia, dzieci uczą się podstaw programowania oraz robotyki, rozwijając przy tym kreatywność, umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów oraz logiczne myślenie. Wszystko to przy okazji znakomitej, dającej radość zabawy!

Czas wyjść poza schemat i udowodnić, że programowanie, robotyka i nowe technologie nie są zarezerwowane wyłącznie dla dorosłych. To czas, by pokazać jakie kolejne możliwości czekają dzieci i wspólnie z nimi już teraz kreować ich przyszłość. Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, kreatywne i rozwojowe warsztaty oraz zajęcia dla dzieci w Gdańsku. Uważamy, że dzieci najlepiej uczą się poprzez doświadczanie i eksperymentowanie, a nie żmudne i powtarzalne ćwiczenia. Organizujemy zatem dzieciom zajęcia, które są ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu po nauce w szkole lub przedszkolu. Nasze warsztaty z robotyki Gdańsk przeznaczone dla dzieci kreatywnie łączą dobrą zabawę z nauką o nowych technologiach. Podczas zajęć dzieci poznają zagadnienia łączące między innymi programowanie, informatykę, elektronikę, sensorykę i algorytmikę.

Dzięki naszym zajęciom uczestnicy są świadomi tego, że to oni są autorami danego rozwiązania. Kształtujemy w dzieciach nawyk logicznego myślenia, zauważania przyczyny i skutków działań oraz staramy się rozwijać zdolność do naprawiania własnych błędów. Stawiamy na to, by warsztaty z robotyki w Gdańsku sprawiły, że każdy uczestnik naszych warsztatów z robotyki wynosił ze spotkań wartościową wiedzę, która przyda mu się do końca życia, i jednocześnie się przy tym świetnie bawił. Zajęcia i warsztaty z programowania dla dzieci w Gdańsku obejmują między innymi budowę robota, jego programowanie oraz testowanie i ulepszanie według własnych pomysłów. Idealne zajęcie dla każdego dziecka i nastolatka - zachęcamy rodziców do zapisywania zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, jak i uczniów szkoły podstawowej.

Warsztaty z programowania dla dzieci w Gdańsku

Nasze zajęcia takie jak programowanie dla dzieci oraz robotyka dla dzieci prowadzone są przez naszych doświadczonych trenerów, którzy działają na warsztatach w parach. Jeden z nich zawsze doskonale wyszkolony jest we wszystkich kwestiach związanych z programowaniem i robotyką, specjalizacją drugiego jest zaś pedagogika. Dzięki temu połączeniu spotkania i zajęcia odbywają się na najwyższym poziomie i są interesujące zarówno dla najmłodszych uczestników, jak i dzieci w wieku znacznie starszym. W pracy z dzieckiem staramy na rozwijanie kreatywności, poprzez ćwiczenia skłaniające je do samodzielnej pracy. Ich celem jest naprowadzenie dzieci i młodzieży na właściwą ścieżkę, i umożliwienie odnalezienie własnego rozwiązania. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyniesione z zajęć umiejętności i zabawy wzmocnić potem w domu, przy zabawie z rodzicami! Warto mieć na uwadze, że organizujemy również specjalne urodziny: imprezy urodzinowe dla dzieci Gdańsk z budowanie i programowaniem robotów to coś czego młodzi uczestnicy szybko nie zapomną!

Warto mieć na uwadze, że nasze zajęcia i spotkania prowadzone są nie w prywatnej placówce, a publicznych szkołach. Dzięki temu rodzice nie muszą martwić się o to, że trzeba będzie dowieźć dziecko na miejsce zajęć po "normalnych" zajęciach. Mogą więc w zajęciach uczestniczyć np. dzieci rodziców muszących muszący zajmować się wieloma dziećmi. Po załatwieniu wszelkich formalności (zgoda rodzica itp.) będziemy mogli sami zaopiekować się dzieckiem które chce uczęszczać na jedno z naszych zajęć, odbierając go np. z jego klasy. Zapraszamy więc na nasze zajęcia - robotyka dla dzieci to znakomita zabawa oraz sposób na rozwijanie wyobraźni i zdobywanie cennych umiejętności na resztę życia. Wybierz kursy programowania dla dzieci w Gdańsku, by zapewnić swojemu dziecku lepszą przyszłość!

Placówki w twojej okolicy

Wybierz na mapie najdogodniejszą lokalizację

Opinie

opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion

Dlaczego GO4Robot?

Zapisz się

Rozwój

Programy edukacyjne w naszej Akademii tworzą specjaliści z zakresu pedagogiki. To oni najlepiej znają zróżnicowane potrzeby dzieci. Tak opracowany program sprawia, że w każdym semestrze dzieci stają przed nowymi wyzwaniami, które są dostosowane do ich wieku oraz umiejętności.

Sprzęt

Chcemy zapewnić uczestnikom naszych kursów i warsztatów pełne bezpieczeństwo oraz wysoką jakość zajęć, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, certyfikowanych zestawów LEGO® Education i Cubetto.

2 Trenerów

Tworzymy kameralne grupy, które liczą maksymalnie 10 lub 14 uczestników. Zajęcia są prowadzone przez 2 wykwalifikowanych Trenerów - dzięki temu każde dziecko może otrzymać pomoc i cenne wskazówki w trakcie nauki.

Dojazdy

Dużym ułatwieniem dla rodziców jest to, że zajęcia przeprowadzamy w placówkach, do których uczęszczają dzieci. To oznacza, że rodzice nie będą musieli wygospodarować dodatkowego czasu na dowożenie młodych kursantów na zajęcia.

Częste pytania rodziców (FAQ):

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Jak się zapisać?

Rekrutację przeprowadzamy we wrześniu - wtedy organizujemy darmowe lekcje pokazowe, na które można przyjść z pociechą. O szczegółach zapisów informujemy telefonicznie lub mailowo - zapraszamy do kontaktu.


Ile trwają zajęcia?

Cykl warsztatów dla dzieci w Gdańsku trwa od października do czerwca. W tym czasie przeprowadzamy 30 zajęć - każda lekcja trwa od 30 do 75 minut w zależności od poziomu.


Jak liczne są grupy?

Stawiamy na kameralność zajęć, co wpływa na efektywność nauki i swobodę zabawy, dlatego grupa może liczyć maksymalnie 14 osób.


Ile jest robotów na zajęciach?

Promując ideę pracy zespołowej, przyjęliśmy zasadę, że na naszych zajęciach dzieci pracują w 2-osobowych zespołach. Dwójka uczestników wspólnie buduje roboty z klocków i uczy się pracy zespołowej oraz współzawodnictwa. Podczas roku szkolnego budujemy 30 różnych robotów.


Na czym pracują dzieci podczas warsztatów?

W zależności od poziomu programu i wieku młodych odkrywców stosujemy różne zestawy do kreatywnej zabawy i nauki. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone i certyfikowane zestawy i programy: LEGO® Education WeDo 2.0, Mindstorms® EV3, Spike Prime, Cubetto, mTiny, Arduino, Scratch, App Inventor.


Kim są Trenerzy w Akademii?

Uśmiechnięci i pełni pozytywnej energii oraz kreatywności Trenerzy Akademii GO4Robot to absolwenci lub studenci kierunków inżynieryjnych (informatyka, mechanika, automatyka) lub pedagogiki i psychologii. Na zajęciach zawsze jest 2 Trenerów, dzięki czemu mogą oni pomóc każdemu dziecku oraz poświęcić mu wystarczająco dużo czasu. Szczegóły znajdziesz w zakładce O nas.


Co w sytuacji, gdy dziecko opuści zajęcia?

Wszelkie nieobecności zawsze odnotowujemy w dzienniku, a pod koniec cyklu zajęć sumujemy je. 


Czy podpisywana jest umowa?

Tak, umowa jest podpisywana osobno z każdym rodzicem. Jedna umowa podpisywana jest również z placówką, do której uczęszcza dziecko.


Czy można zrezygnować z warsztatów?

W przypadku konieczności rezygnacji z zajęć w Akademii należy złożyć pisemne wymówienie oraz przekazać je Trenerowi bądź wysłać mailem na adres gdansk@go4robot.pl. Zastrzegamy prawo do zatrzymania opłaty za pełen miesiąc, w którym zostanie złożone wymówienie.


Jak tworzy się grupa?

We wrześniu zbieramy zapisy na zajęcia pokazowe. Następnie ustalamy termin warsztatów z rodzicami dzieci zainteresowanych warsztatami oraz z placówką, do której uczęszcza dziecko. Czekamy do momentu, gdy uzbieramy minimum 8 osób i podpisujemy umowę z rodzicami oraz przedszkolem.Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Gdańsk

Zadzwoń do nas: +48 732 270 276

Napisz do nas: gdansk@go4robot.pl