Warsztaty z robotyki dla dzieci Gdańsk Sopot Gdynia

Wybierz kreatywne atrakcje dla dziecka z nauką programowania w Gdańsku 🚀

Poziomy edukacyjne

W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 7 lat. Program edukacyjny mogą rozpocząć dzieci już od 3 roku życia. W dowolnym momencie można dołączyć do Akademii, bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku.

Wybierz:

Przedszkole

Szkoła

Roboludek Junior

3 latki

Pierwsze kroki w świecie programowania! Najmłodsze dzieci poznają pojęcie algorytmu i podstawy programowania oraz oswajają się z technologią. Kodowanie dotykiem i fizyczne bloczki funkcyjne sprawiają, że nauka zagadnień ze świata robotyki jest dla dzieci jeszcze prostsza! W pierwszej połowie cyklu dzieci pracują z robotem Cubetto od PrimoToys, a w drugiej połowie cyklu z interaktywnym robotem mTiny od Makeblock.

115 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek

4 latki

Zgłębianie kolejnych tajników wiedzy z zakresu programowania przy wykorzystaniu interaktywnego robota mTiny i konstruowania z klocków LEGO® DUPLO® w pierwszej połowie cyklu oraz robota BOTZEES Mini i konstruowania z klocków LEGO® DUPLO® w drugiej połowie cyklu. Dzieci oswajają się z nowoczesną technologią i programują nie używając ekranów i świetnie się przy tym bawiąc.

115 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek Master

5-6 lat

Poziom dla dzieci ciekawych świata i nowych doświadczeń. Roboludki zgłębiają podstawy robotyki w praktyce - konstruując roboty. Zdobywana wiedza z programowania sprawia, że roboty ożywają!

160 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk

wiek 6-7 lat

Program dla dzieci wczesnoszkolnych, który został rozszerzony o nieco trudniejsze konstrukcje i wyzwania. Mali Robotycy zgłębiają jeszcze bardziej zaawansowane tajniki programowania takie jak na przykład zmienne.

160 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk Master

Wiek 8-9 lat

Poziom dla dzieci, przed którymi świat robotyki ma już niewiele tajemnic. Zajęcia prowadzone są w formie projektowej, a ich program został oparty o metodykę STEAM, zorientowaną na zagadnienia inżynieryjne. Zestaw LEGO® Education SPIKE™ Prime to jeszcze więcej wyzwań, a programowanie blokowe umożliwia dzieciom łagodne przejście na bardziej zaawansowane zestawy.

165 zł/m-c

WIĘCEJ

Inżynier Junior

Wiek 9-10 lat

Poziom Inżynier Junior na zestawach LEGO® Education SPIKE™ Prime z jeszcze bardziej zaawansowanym programowaniem. Zajęcia w formie projektowej, oparte o myśl Design Thinking i metodykę STEAM dają jeszcze więcej możliwości konstruowania i programowania robotów. Poziom stworzony z myślą o drzemiącym potencjale inżynierskim w młodych umysłach.

195 zł/m-c

WIĘCEJ

Warsztaty dla dzieci w Gdańsku

Interesują Cię ciekawe zajęcia z robotyki dla dzieci - Gdańsk, Gdynia, Sopot? Jesteś w dobrym miejscu! Proponujemy naukę programowania podczas zajęć w Akademii GO4Robot®. To proces kilku lat zdobywania nowych umiejętności przez Twoje dziecko. Uczęszczając na różnorodne zajęcia, dzieci uczą się podstaw programowania oraz robotyki, rozwijając przy tym kreatywność, umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów oraz logiczne myślenie. Wszystko to przy okazji znakomitej, dającej radość zabawy!

Czas wyjść poza schemat i udowodnić, że programowanie, robotyka i nowe technologie nie są zarezerwowane wyłącznie dla dorosłych. To czas, by pokazać jakie kolejne możliwości czekają dzieci i wspólnie z nimi już teraz kreować ich przyszłość. Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, kreatywne i rozwojowe warsztaty oraz zajęcia dla dzieci w Gdańsku, Gdyni, Sopocie. Uważamy, że dzieci najlepiej uczą się poprzez doświadczanie i eksperymentowanie, a nie żmudne i powtarzalne ćwiczenia. Organizujemy zatem dzieciom zajęcia, które są ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu po nauce w szkole lub przedszkolu. Nasze warsztaty z robotyki Gdańsk przeznaczone dla dzieci kreatywnie łączą dobrą zabawę z nauką o nowych technologiach. Podczas zajęć dzieci poznają zagadnienia łączące między innymi programowanie, informatykę, elektronikę, sensorykę i algorytmikę.

Dzięki naszym zajęciom uczestnicy są świadomi tego, że to oni są autorami danego rozwiązania. Kształtujemy w dzieciach nawyk logicznego myślenia, zauważania przyczyny i skutków działań oraz staramy się rozwijać zdolność do naprawiania własnych błędów. Stawiamy na to, by warsztaty z robotyki w Gdańsku sprawiły, że każdy uczestnik naszych warsztatów z robotyki wynosił ze spotkań wartościową wiedzę, która przyda mu się do końca życia, i jednocześnie się przy tym świetnie bawił. Zajęcia i warsztaty z programowania dla dzieci w Gdańsku, Gdyni, Sopocie obejmują między innymi budowę robota, jego programowanie oraz testowanie i ulepszanie według własnych pomysłów. Idealne zajęcie dla każdego dziecka i nastolatka - zachęcamy rodziców do zapisywania zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, jak i uczniów szkoły podstawowej.

Warsztaty z programowania dla dzieci w Gdańsku

Nasze zajęcia takie jak programowanie dla dzieci oraz robotyka dla dzieci prowadzone są przez naszych doświadczonych trenerów, którzy działają na warsztatach w parach. Jeden z nich zawsze doskonale wyszkolony jest we wszystkich kwestiach związanych z programowaniem i robotyką, specjalizacją drugiego jest zaś pedagogika. Dzięki temu połączeniu spotkania i zajęcia odbywają się na najwyższym poziomie i są interesujące zarówno dla najmłodszych uczestników, jak i dzieci w wieku znacznie starszym. W pracy z dzieckiem staramy na rozwijanie kreatywności, poprzez ćwiczenia skłaniające je do samodzielnej pracy. Ich celem jest naprowadzenie dzieci i młodzieży na właściwą ścieżkę, i umożliwienie odnalezienie własnego rozwiązania. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyniesione z zajęć umiejętności i zabawy wzmocnić potem w domu, przy zabawie z rodzicami! Warto mieć na uwadze, że organizujemy również specjalne urodziny: imprezy urodzinowe dla dzieci Gdańsk z budowanie i programowaniem robotów to coś czego młodzi uczestnicy szybko nie zapomną!

Warto mieć na uwadze, że nasze zajęcia i spotkania prowadzone są nie w prywatnej placówce, a publicznych szkołach. Dzięki temu rodzice nie muszą martwić się o to, że trzeba będzie dowieźć dziecko na miejsce zajęć po "normalnych" zajęciach. Mogą więc w zajęciach uczestniczyć np. dzieci rodziców muszących muszący zajmować się wieloma dziećmi. Po załatwieniu wszelkich formalności (zgoda rodzica itp.) będziemy mogli sami zaopiekować się dzieckiem które chce uczęszczać na jedno z naszych zajęć, odbierając go np. z jego klasy. Zapraszamy więc na nasze zajęcia - robotyka dla dzieci to znakomita zabawa oraz sposób na rozwijanie wyobraźni i zdobywanie cennych umiejętności na resztę życia. Wybierz kursy programowania dla dzieci w Gdańsku, Gdyni, Sopocie by zapewnić swojemu dziecku lepszą przyszłość!

Placówki w twojej okolicy

Wybierz na mapie najdogodniejszą lokalizację

Opinie

opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion

Dlaczego GO4Robot?

Zapisz się

Rozwój dziecka

Programy edukacyjne w naszej Akademii tworzą specjaliści z zakresu pedagogiki. To oni najlepiej znają zróżnicowane potrzeby dzieci. Tak opracowany program sprawia, że w każdym semestrze dzieci stają przed nowymi wyzwaniami, które są dostosowane do ich wieku oraz umiejętności.

Innowacyjny sprzęt

Chcemy zapewnić uczestnikom naszych kursów i warsztatów pełne bezpieczeństwo oraz wysoką jakość zajęć, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, certyfikowanych zestawów LEGO® Education i Cubetto.

Profesjonalni Trenerzy

Tworzymy kameralne grupy, które liczą maksymalnie 10 lub 14 uczestników. Zajęcia są prowadzone przez 2 wykwalifikowanych Trenerów - dzięki temu każde dziecko może otrzymać pomoc i cenne wskazówki w trakcie nauki.

Dojeżdżamy do Ciebie

Dużym ułatwieniem dla rodziców jest to, że zajęcia przeprowadzamy w placówkach, do których uczęszczają dzieci. To oznacza, że rodzice nie będą musieli wygospodarować dodatkowego czasu na dowożenie młodych kursantów na zajęcia.

Częste pytania rodziców (FAQ):

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Jak zapisać dziecko na zajęcia?

Aby przejść do formularza zapisów - kliknij tutaj. Rekrutacja do Akademii rozpoczyna się w połowie sierpnia i trwa do końca września. Zapisanie dziecka na zajęcia w trakcie trwania roku szkolnego jest możliwe jeżeli w danej grupie są jeszcze wolne miejsca. O szczegóły i terminy można dopytać kontaktując się z nami mailowo gdansk@go4robot.pl.

Ile trwają zajęcia?

Cykl warsztatów dla dzieci w Gdańsku trwa od września lub października do czerwca.

W tym czasie przeprowadzamy 34 zajęcia (dla grup startujących we wrześniu)

lub

30 zajęć (dla grup startujących w październiku).

Każda lekcja trwa od 30 do 75 minut w zależności od poziomu.

Jak liczne są grupy?

Stawiamy na kameralność zajęć, co wpływa na efektywność nauki i swobodę zabawy, dlatego grupa może liczyć maksymalnie 14 osób.


Moje dziecko już chodziło na robotykę - czy nie będzie się nudzić?

Poziomy edukacyjne zostały opracowane w taki sposób, by ich poziom zaawansowania stopniowo wzrastał. Po ukończeniu jednego z poziomów dziecko nabywa umiejętności umożliwiające rozpoczęcie poziomu wyżej. Na każdych zajęciach tworzymy zupełnie inne roboty i poruszamy różne zagadnienia, nie ma więc mowy o jakiejkolwiek nudzie!
Ze szczegółowymi opisami poziomów można się zapoznać klikając tutaj.

Na czym pracują dzieci podczas warsztatów?

W zależności od poziomu programu i wieku młodych odkrywców stosujemy różne zestawy do kreatywnej zabawy i nauki. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone i certyfikowane zestawy i programy: LEGO® Education WeDo 2.0, Spike Prime, Cubetto, mTiny, Arduino, Scratch, App Inventor.

Kim są Trenerzy w Akademii?

Uśmiechnięci i pełni pozytywnej energii oraz kreatywności Trenerzy Akademii GO4Robot to absolwenci lub studenci kierunków inżynieryjnych (informatyka, mechanika, automatyka) lub pedagogiki i psychologii. Na zajęciach zawsze jest 2 Trenerów, dzięki czemu mogą oni pomóc każdemu dziecku oraz poświęcić mu wystarczająco dużo czasu. Szczegóły znajdziesz w zakładce O nas.


Co w sytuacji, gdy dziecko opuści zajęcia?

W przypadku nieobecności dziecka na zajęciach, proponujemy wiele możliwości rozwiązania sytuacji.

Przede wszystkim, stwarzamy dziecku możliwość odrobienia zajęć w innej grupie zajęciowej.

W przypadku dłuższej nieobecności dziecka, sprawa rozpatrywana będzie indywidualnie, by dziecko miało możliwość dogodnego nadrobienia zaległości.

Wszystkie nieobecności odnotowujemy, a na koniec kursu (po zakończeniu roku szkolnego) rozliczamy do 3 nieobecności w postaci vouchera.

Voucher można wykorzystać na wszystkie nasze usługi.

Nieobecności nie trzeba zgłaszać przed zajęciami.

Czy podpisywana jest umowa?

Tak, umowa jest podpisywana z każdym rodzicem.

Umowa jest podpisywana online poprzez platformę LangLion

Czy można zrezygnować z warsztatów?

Istnieje możliwość rezygnacji z zajęć w każdym momencie trwania kursu.

Należy przesłać taką informację mailem na adres gdansk@go4robot.pl

Umowa kończy się z ostatnim dniem miesiąca, w którym zostanie złożone jej wypowiedzenie. Zastrzegamy sobie prawo do zatrzymania opłaty za pełen miesiąc, w którego trakcie została złożona rezygnacja.

Jak tworzy się grupa?

We wrześniu zbieramy zapisy na zajęcia. Następnie ustalamy termin warsztatów z rodzicami dzieci zainteresowanych warsztatami oraz z placówką, do której uczęszcza dziecko. Czekamy do momentu, gdy uzbieramy minimum 8 osób i podpisujemy umowę z rodzicami.

Czy odbierzecie moje dziecko ze świetlicy?

W przypadku zajęć prowadzonych na terenie danej placówki nasi Trenerzy odbierają dziecko ze świetlicy i bezpiecznie przyprowadzają na zajęcia. Wystarczy nas jedynie poinformować, w jakiej świetlicy będzie przebywało dziecko.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Po dokonaniu każdej płatności wystawiamy fakturę na dane podane w umowie.

Jeżeli chcą Państwo dokonać zmiany danych do faktury, prosimy o kontakt mailowy gdansk@go4robot.pl.

Moje dziecko nigdy nie chodziło na robotykę - czy te zajęcia są dla niego?

Nasze zajęcia przeznaczone są nie tylko dla dzieci, które mają już jakiekolwiek doświadczenie z robotyką. Poziomy edukacyjne zostały opracowane w taki sposób, by obudzić w dzieciach zainteresowanie i rozwijać ich indywidualne umiejętności na każdym poziomie ich zaawansowania. Nasi Trenerzy na zajęciach poświęcają uwagę każdemu dziecku, dzięki czemu mamy pewność, że każdy rozumie przedstawiane zagadnienia.
Ze szczegółowymi opisami poziomów można się zapoznać klikając tutaj.

Jak zapłacić za zajęcia?

Płatność za zajęcia odbywa się bezgotówkowo.

Nr konta do przelewu:

Alior Bank

92 2490 0005 0000 4530 9413 6150

Prosimy, by w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko uczestnika kursu, placówkę oraz dzień zajęć.

W systemie LangLion znajdą Państwo informacje dotyczące płatności - zarówno kwoty, jak i terminu płatności.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Gdańsk

Zadzwoń do nas: 732270276

Napisz do nas: gdansk@go4robot.pl