GWARANCJA JAKOŚCI

Darmowa lekcja

Przyjdź i sprawdź nasze zajęcia z robotyki. Po nich zdecydujesz czy chcesz chodzić na zajęcia cykliczne

Zapisz się

Poziomy edukacyjne

W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 7 lat. Program edukacyjny mogą rozpocząć dzieci już od 3 roku życia. W dowolnym momencie można dołączyć do Akademii, bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku.

Wybierz:

Przedszkole

Szkoła

Roboludek Junior Cubetto

3 latki

Pierwsze kroki w świecie programowania przy użyciu robota Cubetto od PrimoToys. Najmłodsze dzieci zapoznają się z pojęciem algorytmu przy pomocy fizycznych bloczków funkcyjnych i kodowania dotykiem.

85 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek mTiny

4 latki

Zgłębianie kolejnych tajników wiedzy z zakresu programowania. Wykorzystanie interaktywnego robota mTiny od Makeblock sprawia, że dzieci oswajają się z nowoczesną technologią i programują świetnie się przy tym bawiąc.

85 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek Master

5-6 lat

Poziom dla dzieci ciekawych świata i nowych doświadczeń. Roboludki zgłębiają podstawy robotyki w praktyce - konstruując roboty. Zdobywana wiedza z programowania sprawia, że roboty ożywają!

115 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk

wiek 6-7 lat

Program dla dzieci wczesnoszkolnych, który został rozszerzony o nieco trudniejsze konstrukcje i wyzwania. Mali Robotycy zgłębiają jeszcze bardziej zaawansowane tajniki programowania takie jak na przykład zmienne.

115 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk Master

Wiek 8-9 lat

Poziom dla dzieci, przed którymi świat robotyki ma już niewiele tajemnic. Program rozszerzony o programowanie blokowe w aplikacji Scratch. Dzieci poznają bardziej zaawansowane pojęcia z programowania, na przykład funkcje i pętle warunkowe.

115 zl/m-c

WIĘCEJ

Inżynierowie Junior

Wiek 9-10 lat

Nowy program edukacyjny na zestawach LEGO® Education SPIKE™ Prime. Zajęcia projektowe, które dają jeszcze więcej możliwości konstruowania i programowania robotów. Poziom stworzony z myślą o drzemiącym potencjale inżynierskim w młodych umysłach.

155 zł/m-c

WIĘCEJ

Placówki w twojej okolicy

Wybierz na mapie najdogodniejszą lokalizację

Opinie

Jakich umiejętności
uczy się dziecko na kursie?

Logicznego myślenia

Odwagi!

Pracy projektowej w grupie

Rozwiązywania problemów

Umiejętności techniczne

Umiejętności miękkie

Wyobraźnia przestrzenna

Umiejętności manualne

Nauka programowania

Nauka w formie zabawy

Dlaczego GO4Robot?

Zapisz się

Rozwój

Programy edukacyjne w naszej Akademii tworzą specjaliści z zakresu pedagogiki. To oni najlepiej znają zróżnicowane potrzeby dzieci. Tak opracowany program sprawia, że w każdym semestrze dzieci stają przed nowymi wyzwaniami, które są dostosowane do ich wieku oraz umiejętności.

Sprzęt

Chcemy zapewnić uczestnikom naszych kursów i warsztatów pełne bezpieczeństwo oraz wysoką jakość zajęć, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, certyfikowanych zestawów LEGO® Education i Cubetto.

2 Trenerów

Tworzymy kameralne grupy, które liczą maksymalnie 10 lub 14 uczestników. Zajęcia są prowadzone przez 2 wykwalifikowanych Trenerów - dzięki temu każde dziecko może otrzymać pomoc i cenne wskazówki w trakcie nauki.

Dojazdy

Dużym ułatwieniem dla rodziców jest to, że zajęcia przeprowadzamy w placówkach, do których uczęszczają dzieci. To oznacza, że rodzice nie będą musieli wygospodarować dodatkowego czasu na dowożenie młodych kursantów na zajęcia.

Częste pytania rodziców (FAQ):

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Jak się zapisać?

Rekrutację przeprowadzamy we wrześniu - wtedy organizujemy darmowe lekcje pokazowe, na które można przyjść z pociechą. O szczegółach zapisów informujemy telefonicznie lub mailowo - zapraszamy do kontaktu.


Ile trwają zajęcia?

Cykl warsztatów dla dzieci w Gdańsku trwa od października do czerwca. W tym czasie przeprowadzamy 30 zajęć - każda lekcja trwa od 30 do 75 minut w zależności od poziomu.


Jak liczne są grupy?

Stawiamy na kameralność zajęć, co wpływa na efektywność nauki i swobodę zabawy, dlatego grupa może liczyć maksymalnie 14 osób.


Ile jest robotów na zajęciach?

Promując ideę pracy zespołowej, przyjęliśmy zasadę, że na naszych zajęciach dzieci pracują w 2-osobowych zespołach. Dwójka uczestników wspólnie buduje roboty z klocków i uczy się pracy zespołowej oraz współzawodnictwa. Podczas roku szkolnego budujemy 30 różnych robotów.


Na czym pracują dzieci podczas warsztatów?

W zależności od poziomu programu i wieku młodych odkrywców stosujemy różne zestawy do kreatywnej zabawy i nauki. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone i certyfikowane zestawy i programy: LEGO® Education WeDo 2.0, Mindstorms® EV3, Spike Prime, Cubetto, mTiny, Arduino, Scratch, App Inventor.


Kim są Trenerzy w Akademii?

Uśmiechnięci i pełni pozytywnej energii oraz kreatywności Trenerzy Akademii GO4Robot to absolwenci lub studenci kierunków inżynieryjnych (informatyka, mechanika, automatyka) lub pedagogiki i psychologii. Na zajęciach zawsze jest 2 Trenerów, dzięki czemu mogą oni pomóc każdemu dziecku oraz poświęcić mu wystarczająco dużo czasu. Szczegóły znajdziesz w zakładce O nas.


Co w sytuacji, gdy dziecko opuści zajęcia?

Wszelkie nieobecności zawsze odnotowujemy w dzienniku, a pod koniec cyklu zajęć sumujemy je. 


Czy podpisywana jest umowa?

Tak, umowa jest podpisywana osobno z każdym rodzicem. Jedna umowa podpisywana jest również z placówką, do której uczęszcza dziecko.


Czy można zrezygnować z warsztatów?

W przypadku konieczności rezygnacji z zajęć w Akademii należy złożyć pisemne wymówienie oraz przekazać je Trenerowi bądź wysłać mailem na adres gdansk@go4robot.pl. Zastrzegamy prawo do zatrzymania opłaty za pełen miesiąc, w którym zostanie złożone wymówienie.


Jak tworzy się grupa?

We wrześniu zbieramy zapisy na zajęcia pokazowe. Następnie ustalamy termin warsztatów z rodzicami dzieci zainteresowanych warsztatami oraz z placówką, do której uczęszcza dziecko. Czekamy do momentu, gdy uzbieramy minimum 8 osób i podpisujemy umowę z rodzicami oraz przedszkolem.Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Gdańsk

Zadzwoń do nas: +48 732 270 276

Napisz do nas: gdansk@go4robot.pl