Urodziny dla dzieci – Gdańsk

3 kroki do urodzinek

Krok 1: Wybierz pakiet
Krok 2: Wybierz scenariusz

Krok 1: wybierz pakiet

Pakiet Standard

 • 120 minut zabawy i nauki
 • 1 doświadczony trener
 • Breloczki GO4Robot® dla wszystkich gości
 • Zdjęcia z imprezy w wersji cyfrowej
 • Urodzinowe akcesoria (talerzyki, kubeczki, łyżeczki)
 • Grupa max. 8 osób
Koszt 735 zł
Rozmiar grupy 6 osób
Cena za kolejne dziecko 40 zł

Pakiet Rozszerzony

 • 120 minut zabawy i nauki
 • 2 doświadczonych trenerów
 • Breloczki GO4Robot® dla wszystkich gości
 • Wzór zaproszeń do wydruku
 • Zdjęcia z imprezy w wersji cyfrowej
 • Urodzinowe akcesoria (talerzyki, kubeczki, łyżeczki)
 • Dodatkowa atrakcja (zabawa i programowanie ciekawych robotów)
 • Prezent dla jubilata workoplecak GO4Robot®
 • [OPCJONALNIE] +400 zł Crazy room zamiast zwykłej sali
 • [OPCJONALNIE] +120 zł PINIATA
 • Grupa max. 15 osób
Koszt 795 zł
Rozmiar grupy 6 osób
Cena za kolejne dziecko 45 zł

Pakiet Premium

 • 120 minut zabawy i nauki w Crazy Roomie
 • 2 doświadczonych trenerów
 • Breloczki GO4Robot® dla wszystkich gości
 • Wzór zaproszeń do wydruku
 • Zdjęcia z imprezy w wersji cyfrowej
 • Urodzinowe akcesoria (talerzyki, kubeczki, łyżeczki)
 • Dodatkowa atrakcja (zabawa i programowanie ciekawych robotów)
 • Prezent dla jubilata (workoplecak GO4Robot® oraz bidon)
 • [OPCJONALNIE] +120 zł PINIATA
 • Crazy room czyli super przestrzeń pobudzająca wyobraźnię, niebanalne meble i siedziska
 • Grupa max. 20 osób
Koszt 1295 zł
Rozmiar grupy 6 osób
Cena za kolejne dziecko 50 zł

Krok 2: wybierz scenariusz

01

Mistrzowie Spinjitsu

Dołączcie do szkolenia ninja według nauk Sensei Wu! Stworzymy wirujące Spinjitsu i razem pokonamy Wężowe Serpentyny. Gotowi do akcji?

02

Superbohaterowie

Chcesz poczuć się jak superbohater? Zbudujesz i zaprogramujesz pojazd superbohatera, który umożliwi mu wykonanie tajnej misji!

03

Vaiana

Wyruszcie z nami w morską przygodę! Pomóżmy Vaianie oddać serce Te Fiti. Zbudujemy razem łódź i poszukamy tajemniczych znaków. Czy uda nam się ocalić Wyspę Motonui?

04

Kraina lodu

Odwiedźcie z nami Arrendel. Czekają mroźne zabawy w towarzystwie Waszych ulubionych postaci i piosenek. Udowodnimy Wam, że każdy ma Tę Moc!

05

Robo piłkarz

Zbierzcie drużynę! Kim chcecie zostać, Lewandowskim czy Fabiańskim? Zbudujcie sławnego piłkarza i ruszajcie na boisko. Piłka w grze!

06

Park jurajski

Musimy cofnąć się w czasie o 200 milionów lat, gdy po ziemi stąpały dinozaury! Kto wie, może spotkamy Tyranozaura, Stegozaura, a może Pterodaktyla?

07

Minecraft

Zanurzcie się w świecie Minecrafta, pełnym pikselowych atrakcji! Stworzymy Steve'a!. Ciekawe ile surowców uda nam się zebrać?

08

Harry Potter

Przeniesiemy się w magiczny świat Harry'ego Pottera! Trafisz do Gryffindoru, Ravenclaw, Hufflepuff, czy Slytherin? O tym zadecyduje tiara przydziału.

Krok 3: Skontaktuj się z nami

Zobacz jak wyglądają nasze urodzinki?

Gdzie może odbyć się impreza?Zdjęcie lokalu urodzinowego

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci w Gdańsku

Chcesz, by Twoje dziecko przeżyło prawdziwie wyjątkowe urodziny, podczas których weźmie udział w zabawie połączonej z nauką podstaw robotyki i programowania? Zobacz jakie opcje organizacji urodzin udostępniamy Ci jako GO4Robot®! Nasi animatorzy pomogą zorganizować Ci imprezę dla dziecka, której nie zapomni przez wiele lat, która możliwie stanie się pasją, a może i sposobem na dorosłe życie! ;)

Na czym polega urodzinowe przyjęcie GO4Robot®? To niezwykła impreza dla dziewczynek i chłopców, podczas której dzieciaki tworzą różnego rodzaju konstrukcje i kreacje z dziedziny robotyki, a następnie wykorzystują je do wspólnej zabawy. Poza tym, w zależności od wybranego przez rodziców pakietu, możemy przygotować także wiele innych dodatkowych atrakcji. Do wyboru są trzy typy pakiety urodzinowe, zatem rodzice mogą bez problemu wybrać wariant najlepiej dostosowany pod kątem liczby gości oraz czasu trwania imprezy. Niezależnie od wybranego pakietu, młodzi goście mogą liczyć na znakomitą wspólną zabawę rozwijającą ich kreatywność oraz wspaniałe atrakcje i pokazy ciekawych technologii.


Z pewnością jest to niezwykle atrakcyjna propozycja, zupełnie inna niż typowe urodzinowe wyjście do restauracji czy kręgielni.

Organizacja urodzin dla dzieci Gdańsk Gdynia Sopot

W zależności od preferencji dziecka przygotowujemy scenariusze tematyczne warsztatów, według których organizujemy przyjęcie urodzinowe w Trójmieście. W naszej ofercie znajdują się między innymi przyjęcia, podczas których wszystkie atrakcje dla dzieci nawiązują do znanego w zasadzie każdemu bywalca przedszkola (i nie tylko) Minecrafta. Jeżeli natomiast solenizant preferuje bohaterów znanych z kinowego ekranu przygotujemy urodziny nawiązujące do serii o Harrym Potterze. Zabawa podczas takich urodzin obejmuje między innymi takie atrakcje jak tworzenie oraz programowanie własnego robota. Zachęcamy rodziców do zapoznania się z pozostałymi propozycjami i wybrania wariantu urodzin na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, które dziecko doceni najbardziej. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jakie ciekawe imprezy możemy przygotować specjalnie dla Twojego dziecka.

Urodzinki z robotami dla dzieci w Gdańsku

W jakim miejscu odbywają się imprezy urodzinowe GO4Robot®? Urodzinki mogą odbyć się w proponowanej przez nas sali zabaw, domu Jubilata lub innym zaproponowanym przez rodziców miejscu w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach. Proponowana przez nas sala zabaw to świetne miejsce na urodziny, przystosowane zarówno do zabawy z animatorem przy wykorzystaniu fascynujących gadżetów, jak i do przeżywania typowego urodzinowego szaleństwa, jakie ogarnia dzieci podczas dobrej zabawy. Należy jednak pamiętać, że poczęstunek, przekąski czy tort urodzinowy należy zorganizować we własnym zakresie. My natomiast zapewniamy dla solenizanta oraz jego młodych gości niezbędne urodzinowe gadżety, takie jak talerzyki kubeczki, balony, zaproszenia w wersji online (w pakiecie Premium dzieci dostają też od nas prezent). W naszej sali może zmieścić się do maksymalnie 20 dzieci. Zapraszamy do bliższego sprawdzenia naszej oferty, pozwalającej zorganizować niesamowite urodziny. Odwiedź nas w Gdańsku!

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Czy rodzice muszą uczestniczyć w urodzinkach?

Nie, rodzice podczas urodzinek mają czas dla siebie :) 
Podczas zajęć, w sali z dziećmi przebywają tylko trenerzy i animatorzy.

Dla dzieci w jakim przedziale wiekowym są organizowane urodzinki?

Proponowane scenariusze urodzinowe są przeznaczone dla dzieci w wieku 5 - 14 lat, ale możemy przygotować scenariusze dla innej grupy wiekowej.

Gdzie są organizowane urodzinki?

 • - Sala GO4Robot - ul. Lęborska 3b, Gdańsk,

 • - Crazy Room - ul. Lęborska 3b, Gdańsk (w Pakiecie Premium lub za dodatkową opłatą),

 • - w domu jubilata,

 • - innej wybranej wspólnie z rodzicami.

Co zawierają pakiety urodzinowe?

Zorganizowaną zabawę z trenerem/animatorem, urodzinowe akcesoria (talerzyki, łyżeczki, serwetki, świeczki) oraz salkę na czas urodzin przy ul. Lęborskiej 3B w Gdańsku.

Tort, napoje oraz przekąski są po stronie rodzica.

Kim są trenerzy/animatorzy?

Nasi trenerzy/animatorzy to młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania. Najczęściej są absolwenci/ studenci pedagogiki lub posiadają ukończone kursy animatora zabaw oraz wieloletnie doświadczenie w pracy.

Czego nie zawierają pakiety urodzinowe?

Tortu, napojów oraz poczęstunku. To wszystko można przynieść, bez żadnych dodatkowych opłat. Trzeba jedynie podpisać oświadczenie o przyniesieniu jedzenia na własną odpowiedzialność.

Jak wyglądają urodziny w czasie pandemii?

Dzieci są tylko w swoim gronie, sala jest przeznaczona wyłącznie dla jubilata oraz jego gości. Osoby z zewnątrz nie mają wstępu do sali podczas urodzin. 

Ile muszę zebrać dzieci, żeby zorganizować urodzinki?

Wszystkie nasze pakiety przeznaczone są dla grupy minimum 6 dzieci. Dzieci może być mniej, ale cena nie ulegnie zmniejszeniu.

Czy jest limit dzieci na urodziny?

Maksymalna liczba dzieci jaka może uczestniczyć w urodzinach to 20 w pakiecie PREMIUM.