Urodziny dla dzieci Poznań

3 kroki do urodzinek

Krok 1: Wybierz pakiet
Krok 2: Wybierz scenariusz

Krok 1: wybierz pakiet

Pakiet Standard

 • 120 minut zorganizowanej zabawy
 • 2 doświadczonych Trenerów
 • Breloczki GO4Robot® dla wszystkich uczestników!
 • Dyplomy dla wszystkich uczestników!
 • Wzór zaproszeń do samodzielnego wydruku
 • Zdjęcia z imprezy w wersji cyfrowej
 • Podstawowy wystrój sali (obrusy na stole, balony, girlandy Happy Birthday, ozdoby urodzinowe)
 • Podstawowe akcesoria urodzinowe (talerze, kubeczki, czapeczki, słomki, serwetki, sztućce, świeczki na tort)
Koszt 684 zł
Rozmiar grupy 7 osób
Cena za kolejne dziecko 35 zł

Pakiet Rozszerzony

 • 150 minut zorganizowanej zabawy
 • 2 doświadczonych Trenerów
 • Worko-plecak GO4Robot® dla wszystkich uczestników!
 • Dyplomy dla wszystkich uczestników!
 • Drukowane zaproszenia
 • Podstawowy wystrój sali (obrusy na stole, balony, girlanda Happy Birthday, ozdoby urodzinowe)
 • Podstawowe akcesoria urodzinowe (talerze, kubeczki, słomki, serwetki, sztućce, świeczka cyfra i raca na tort)
 • Zdjęcia z imprezy w wersji cyfrowej
 • DODATKOWA ATRAKCJA! Do wyboru: warsztat z długopisami 3D, brokatowe tatuaże, eksperymenty chemiczne i inne!
Koszt 785 zł
Rozmiar grupy 7 osób
Cena za kolejne dziecko 45 zł

Pakiet Premium

 • 150 minut zorganizowanej zabawy
 • 2 doświadczonych trenerów
 • Worko-plecak GO4Robot® + breloczek GO4Robot® dla wszystkich gości!
 • Osobny upominek dla Solenizanta! Worko-plecak GO4Robot® + zegarek LEGO®.
 • Dyplomy dla wszystkich uczestników!
 • Drukowane zaproszenia
 • Tematyczny wystrój sali z licencją (obrusy na stole, balony, girlanda Happy Birthday, ozdoby urodzinowe)
 • Tematyczne akcesoria urodzinowe na licencji (talerze, kubeczki, słomki, serwetki, sztućce, świeczka cyfra i raca na tort)
 • Zdjęcia z imprezy w wersji cyfrowej
 • DODATKOWA ATRAKCJA! Do wyboru: warsztat z długopisami 3D, brokatowe tatuaże i zamykanie w dużej bańce, eksperymenty chemiczne i inne!
Koszt 978 zł
Rozmiar grupy 7 osób
Cena za kolejne dziecko 45 zł

Dodatkowe możliwości do pakietów

 • poczęstunek dla dzieci (chrupki, pianki, dwa rodzaje ciasteczek, owoce, woda filtrowana, soki) +150 zł
 • poczęstunek dla rodziców (dwa rodzaje ciasteczek, dwa rodzaje wafelków, owoce, woda filtrowana, kawa, herbata, mleko, cukier) +150 zł
 • poczęstunek dla dzieci i rodziców +250 zł
 • wystrój sali z licencją tematyczną (obrus na stół, balony zwykłe, girlanda Happy Birthday, ozdoby urodzinowe) +100 zł
 • akcesoria urodzinowe z licencją tematyczną (talerzyki, kubeczki, słomki, serwetki, sztućce, czapeczki, świeczka cyfra, raca) +110 zł
 • dodatkowy wystrój sali (balon cyfra z helem, balony z helem w bukietach 10 szt.) +150 zł **po imprezie Solenizant dostaje balony do domu!
 • raca na tort +5 zł
 • zmiana upominku na inny, z wyższego pakietu - według ceny konkretnego upominku

Krok 2: wybierz scenariusz

01

Ninjago - Mistrzowie Spinjitsu

Urodziny w Szkole Mistrzów Spinjitsu! Trening Ninja według nauk Sensei Wu. Dzieci stworzą wirujące Spinjitsu i wspólnymi siłami pokonają Wężowe Serpentyny.

02

Sponge Bob Kanciastoporty

Urodziny w podwodnym świecie Bikini Dolne! Dzieci zbudują postacie z kreskówki, a następnie ich pojazdy. Wszystko to po to, by świetnie bawić się na podwodnym wyścigu!

03

Psi Patrol

Przygoda Urodzinowa w Tajnej Psiej Bazie. Dzieci zbudują psiego przewodnika, który oprowadzi ekipę Psiego Patrolu po niezbadanym świecie bajek!

04

Kraina Lodu

W Mroźnej Krainie, niezależnie od pory roku, zawsze jest śnieg. Dzieci zbudują przyjaciela Elsy - Olafa, a następnie urządzą pojedynek na śnieżki. To dopiero będzie zabawa!

05

Harry Potter

Uczestniczy przeniosą się do magicznego świata Harry'ego Pottera. O tym, czy trafią do Gryffindoru, Ravenclaw, Hufflepuff, czy Slytherin zadecyduje tiara przydziału!

06

Minecraft

W Kwadratowym Świecie Minecrafta ograniczeniem jest tylko wyobraźnia! Dzieci stworzą roboty wprost wyjęte z pikselowego świata. Ciekawe ile surowców wydobędą?

07

Mały Chemik

Urodzinowe Laboratorium Chemiczne! Przeprowadzając eksperymenty, dzieci przekonają się, że Chemia to przede wszystkim dobra zabawa!

08

NOWOŚĆ! Pokémon

Urodziny w Centrum Szkoleń Pokémon! Trening władania Pokéballem. Dzieci stworzą arenę treningową i wspólnymi siłami złapią jak najwięcej Pokémonów.

09

NOWOŚĆ! Super Mario

Urodzinowa przygoda w Grzybowym Królestwie! Dzieci stworzą Mario Cart - pojazd wyjęty wprost z pikselowego świata. Ciekawe czy uda im się uratować Księżniczkę?

Krok 3: Skontaktuj się z nami

Gdzie może odbyć się impreza?Zdjęcie lokalu urodzinowego

Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci w Poznaniu

Chcesz by impreza urodzinowa Twojego dziecka była wyjątkowym wydarzeniem, które nie tylko zapewni mu niezapomnianą zabawę, ale być może też rozpali w nim prawdziwą pasję do programowania, robotyki czy chemii? Zobacz jaką zabawę możemy zorganizować jako GO4Robot®, czyli specjaliści od programowania oraz robotyki dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z formą zabawy (i nauki!), którą możemy zaproponować Twoim dzieciom.

Pakiety urodzinowe GO4Robot® można dostosować do preferencji i etapu rozwojowego każdego dziecka. Organizacja urodzin w Poznaniu może zostać przeprowadzona według 3 głównych pakietów: różnią się one od siebie liczbą dodatkowych atrakcji oraz ilością doświadczonych trenerów kierujących przebiegiem imprezy urodzinowej. Niezależnie jednak od wyboru pakietu, dzieciaki mają zapewnione przynajmniej dwie godziny intensywnej urodzinowej zabawy, podczas której przeżyją niesamowite przygody. Co niemniej istotne, przyjęcia urodzinowe GO4Robot® to także doskonała okazja, by zainteresować dziecko tak przyszłościowym kierunkiem rozwoju, jakim jest programowanie oraz robotyka i przy zabawie przekazać pierwsze podstawowe informacje na temat tej dziedziny. Tak wyjątkowe urodziny Twojego dziecka mogą być momentem, w którym rozpocznie się jego przygoda z programowaniem lub robotyką i nie tylko!

Urodziny dla dzieci z robotami i nauką w Poznaniu

Jak dokładnie wyglądają imprezy urodzinowe dla dzieci - Poznań? Na takich urodzinach animatorzy przeprowadzają różnego rodzaju warsztaty takie jak: robotyka i programowanie czy eksperymenty chemiczne. Prowadzący tworzą również okazje dla wszystkich gości urodzin, by mogli samodzielnie spróbować swoich sił w różnego rodzaju wyzwaniach. W związku z tym, że doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzieci w różnym wieku mają różne zainteresowania, przygotowaliśmy dla rodziców propozycje tematyczne. Przykładowo, rodzice młodego amatora piłki nożnej mogą wybrać pakiet z zabawami Robo Piłkarze. Podczas takich zajęć solenizant i jego goście stworzą robotycznego piłkarza i zaprogramują go, by walczył o punkty na boisku dla robotów. Pasjonatów chemii i nauk ścisłych zainteresują bez wątpienia urodziny o nazwie Mały Chemik, podczas których animator wprowadzi dzieci do świata laboratorium i efektownych doświadczeń. To tylko kilka z propozycji na kreatywne urodziny — możesz również zapewnić swojemu dziecku możliwość zaproszenia na urodziny dzieci z motywami popularnej bajki Kraina Lodu czy gry Minecraft . Niezależnie od wybranego motywu przewodniego, urodziny dla dzieci - Poznań są przygotowywane w trosce o pełne bezpieczeństwo uczestników. Nasi animatorzy i trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie, więc rodzice mogą być pewni, że dzieci bawią się w całkowicie bezpiecznych warunkach.

Kreatywne urodzinki dla dzieci w Poznaniu

Gdzie odbywają się urodziny z robotami w mieście Poznań? Przede wszystkim, organizujemy urodziny w sali warsztatowej, w naszej siedzibie, która dostosowana jest dla dzieci (mamy nawet własny mural z robotami). Mamy również możliwość dojazdu do domu Solenizanta, czy pomocy w wynajęciu zewnętrznej sali. Prowadzimy też urodziny w przedszkolu Solenizanta, dojeżdżając na miejsce. W ofercie zapewniamy wszystkie niezbędne do zabawy elementy (w przypadku pakietu rozszerzonego lub wyższego, także dodatkowe atrakcje, takie jak np. warsztaty z długopisami 3D). Wszystkie typy jedzenia, czyli poczęstunek, napoje, przekąski czy tort urodzinowy rodzice muszą sami dostarczyć do sali. Liczba dzieci, które mogą zostać zaproszone na urodziny z robotami to maksymalnie 14 osób. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru pakietu oraz motywu, który będzie najlepiej odpowiadał dziecku. Wszystkich uczestników, którzy trafią na przyjęcie czeka świetna zabawa oraz niesamowite niespodzianki!

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Ile muszę zebrać dzieci, żeby zorganizować urodzinki?

Wszystkie nasze pakiety przeznaczone są dla grupy minimum 7 dzieci. Może być mniej dzieci, ale cena nie ulegnie zmniejszeniu.

Ile maksymalnie może być dzieci na urodzinach?

Nasza sala urodzinowa pomieści 14 dzieci. W przypadku grup większych, służymy pomocą w wynajęciu sali zewnętrznej blisko ustalonej lokalizacji.

Dla dzieci w jakim przedziale wiekowym są organizowane urodzinki?

Proponowane scenariusze urodzinowe są przeznaczone dla dzieci w wieku 5 - 14 lat, ale jesteśmy gotowi poprowadzić urodziny wedle specjalnych scenariuszy dla dzieci już od 3 roku życia!

Gdzie są organizowane urodzinki?

W Siedzibie GO4Robot, w Poznaniu przy ul. Św. Michała 43.

Czy urodzinki mogą odbyć się w innej lokalizacji?

Tak - możemy przyjechać do Ciebie lub do przedszkola Twojego dziecka, w takim przypadku cena jest ustalana indywidualnie. Prosimy o kontakt: zapisy@g4r.pl lub 668 115 750.

Co zawierają pakiety urodzinowe?

Każdy z pakietów zawiera zorganizowaną zabawę z doświadczonymi Trenerami, upominki i dyplomy dla uczestników, zdjęcia z imprezy oraz wystrój sali i akcesoria urodzinowe. Pozostałe usługi różnią się w zależności od wybranego pakietu urodzinowego.

Kim są Trenerzy?

Nasi Trenerzy prowadzący dobierani są w taki sposób, by jeden z nich posiadał kompetencje z zakresu psychologiczno-pedagogicznego i potrafił przedstawić zagadnienia w sposób przystępny dla dzieci. Drugi z Trenerów to osoba, która posiada kompetencje z zakresu nauk ścisłych i jest specjalistą w programowaniu i robotyce. Każdy pracownik naszego zespołu nieustannie doskonali swoje umiejętności poprzez regularny udział w szkoleniach. Posiadają oni również ukończone kursy animatorskie i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Czego nie zawierają pakiety urodzinowe?

Tortu, napojów oraz poczęstunku. To wszystko można przynieść we własnym zakresie, bez żadnych dodatkowych opłat. Trzeba jedynie podpisać oświadczenie o przyniesieniu jedzenia na własną odpowiedzialność. Istnieje również możliwość dokupienia poczęstunku organizowanego przez nas.

Czy mogę wybrać dodatkowe atrakcje nie wybierając pakietu rozszerzonego ani premium?

Oczywiście. Mamy kilka atrakcji dodatkowych, których cena doliczana jest do kwoty wybranego pakietu. Szczegóły na ten temat można poznać pisząc do nas maila.