Poziomy edukacyjne

W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 7 lat. Program edukacyjny mogą rozpocząć dzieci już od 3 roku życia. W dowolnym momencie można dołączyć do Akademii, bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku.

Roboludek Junior

3 latki

Pierwsze kroki w świecie programowania przy użyciu robota Cubetto od PrimoToys. Młodzi uczestnicy zapoznają się z pojęciem algorytmu.

70 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek mTiny

4 latki

Budowa prostych robotów z klocków oraz ożywianie ich za pomocą programowania blokowego. Uczestnicy wykorzystują czujniki i pętle w algorytmie.

70 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek Master

5-6 lat

Etap dla maluchów ciekawych świata i nowych doświadczeń. Dowiadują się o podstawach robotyki nie tylko z teorii, ale również z praktyki.

100 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk

klasa 0-2

Program 2, który rozszerzyliśmy o nieco trudniejsze konstrukcje i rozwiązania. Młodzi kursanci uczą się zmiennych.

100 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk Master

klasa 3-4

Program 3 dodatkowo rozszerzony o proces programowania w aplikacji Scratch. Nauka obejmuje więcej funkcji i pętle warunkowe.

100 zł/m-c

WIĘCEJ

Inżynierowie

klasa 4-6

Zajęcia trwające 2 godziny przy użyciu zestawów LEGO® Mindstorms®, gdzie roboty mają kilka silników i czujników. Kursanci uczą się programowania z wieloma warunkami i zmiennymi, zagnieżdżonymi pętlami.

180 zł/m-c

WIĘCEJ

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Poznań

Zadzwoń do nas: +48 668 115 750

Napisz do nas: zapisy@g4r.pl