Szukasz nietypowych atrakcji?

Opisz nam swoje potrzeby, a my przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie!

Nasze atrakcje

 • LEGO® robotyka i programowanie na zestawach: SPIKETM Prime, SPIKETM Essential, WeDo 2.0 - wyzwania konstruktorskie i programistyczne w towarzystwie zabawy i wiedzy technologicznej!

 • walki robotów Anton

 • magiczny świat MINECRAFT

 • warsztaty ekologiczne

 • eksperymenty chemiczne i naukowe

 • doświadczenia z prądem

 • druk 3D - tworzenie trójwymiarowych konstrukcji za pomocą drukarki 3D w formie długopisu!

Pobierz listę naszych atrakcji:

Pozostałe atrakcje zapewnią równie świetną zabawę!

Czym byłaby firma od LEGO® bez klocków LEGO®? Odpowiedź na to pytanie jest jedna – WYSPA KLOCKÓW! To około 5 kilogramów klocków LEGO® rozsypanych w jednym miejscu w taki sposób, że tworzą wolną przestrzeń dla dzieci, w której mogą uruchomić swoją wyobraźnię do granic jej możliwości. Idealna na chwilowy odpoczynek od natłoku dużych tłumów. Słyszałaś/-eś kiedyś o naszych Robotach Pokazowych? Czas najwyższy! Zaprojektowaliśmy kilka specjalnych konstrukcji robotów z klocków LEGO®, które przyjmują przeróżne formy, np. zwierząt, gry zręcznościowej, a nawet... ROBOŁAPY! To nasz niezawodny sposób na ściągnięcie uwagi zarówno tych najmłodszych, jak i starszych.

OFERTA!

Potrzebujesz szybko wyceny eventu - kliknij przycisk poniżej!

Z kim współpracujemy?

Przez ostatnie 8 lat, nasza pasja do edukacji i rozrywki przerodziła się w inspirujące partnerstwa, które umożliwiają nam dotarcie do najszerszego grona odbiorców. Współpracując z różnorodnymi podmiotami, od agencji eventowych, poprzez instytucje państwowe, po organizacje społeczne, zarysowaliśmy nowe horyzonty w dziedzinie kreatywnego nauczania i rozrywki. Dzięki strategicznym partnerom B2B zyskaliśmy możliwość kształtowania wyjątkowych doświadczeń dla dzieci i dorosłych na skalę globalną.

W naszym portfolio znajdują się takie imprezy i obszar działania jak:

 • strefa dziecka na Poznańskim festiwalu PYRKON - strefa otwartej kreatywności i animacji w połączeniu z warsztatami LEGO® i robotyki,

 • budowanie strefy edukacyjnej na Nocy Naukowców,

 • warsztaty integracyjne dla pracowników korporacyjnych,

 • warsztaty integracyjne dla pracowników i ich dzieci na piknikach rodzinnych, jubileuszach,

 • stoiska edukacyjne na wszelakich festynach pracowniczych, dniach rodzinnych, dniach dziecka, czy wszelakich imprezach gminnych, organizowanie gali robotyki RoboMaster.

Kim jesteśmy? Czyli GO4Robot Polska.

czyli GO4Robot POLSKA

Na co dzień prowadzimy cykliczne warsztaty z robotyki i programowania dla ponad 3000 dzieci tygodniowo. Wprowadzamy naszych kursantów w nowoczesne technologie, w towarzystwie świetnej zabawy i obserwujemy jak rozwijają swoje umiejętności i nabywają nowych kompetencji z zajęć na zajęcia.

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i aktualnymi trendami wśród najmłodszych i młodzieży, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego jakie tematy są aktualnie na topie i co najbardziej ciekawi dzieci.

Marka GO4Robot od 2015 roku skutecznie łączy edukację i wspieranie dziecięcych kompetencji z zabawą.

Przez minione 8 lat stworzyliśmy 9 oddziałów franczyzowych w całej Polsce – każdego roku pojawiamy się więc w kilkuset placówkach na terenie całego kraju gdzie prezentujemy nasze atrakcje, integrujemy społeczności, zabawiamy dzieci, a przede wszystkim, rozbudzamy pasję do technologii już od najmłodszych lat!

Jako marka GO4Robot specjalizujemy się w organizacji unikalnych wydarzeń, które zachwycają zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasza oferta to połączenie pasji do technologii i robotyki z profesjonalizmem w organizacji eventów i różnych wydarzeń.

Nasza Kadra to profesjonalni Trenerzy, których dobieramy w interdyscyplinarne pary w taki sposób, by jedna osoba posiadała kompetencje i specjalistyczną wiedzę z zakresu pracy z dziećmi, a druga – z zakresu technicznego. Niemniej jednak, regularnie szkolimy naszą Kadrę i dbamy o jej nieustanny rozwój zarówno w zakresie prowadzenia warsztatów, a także w zakresie wszelkich nowinek technologicznych i dodatkowych kompetencji. To według nas gwarancja udanych zajęć i wydarzeń, które zgodnie z naszą ideą mają nie tylko edukować, a także skupiać się na wspieraniu rozwoju oraz dzieleniu się naszą zajawką do technologii!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Eksperci od LEGO Robotyki: Nasz Zespół to prawdziwi pasjonaci LEGO! Mamy doświadczenie nie tylko w wymyślaniu zaawansowanych konstrukcji robotów, ale także w programowaniu ich ruchów tak, by robiły prawdziwe show!

 • Kreatywność: Nasze wydarzenia to nie tylko nauka, a przede wszystkim zabawa i pole do rozwoju kreatywności i puszczania wodzy wyobraźni. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem artystycznym!

 • Edukacja i Rozwój: Nasze autorskie rozwiązania pozwalają na rozwój umiejętności konstruktorskich, programistycznych, inżynieryjnych, zespołowych, a także kompetencji przyszłości. To świetna okazja do nauki w niezwykle atrakcyjny sposób.

 • Spersonalizowane wydarzenia: Tworzymy wydarzenia dostosowane do Twoich potrzeb! Niezależnie od tego czy potrzebujesz atrakcji na imprezę firmową, szkolenie zespołu, czy piknik rodzinny – mamy rozwiązanie, które na pewno Cię zadowoli!

Kontakt


Cześć! Jestem Maciej. Jestem koordynatorem eventów w G4R na Polskę i Poznań. Jeśli masz jakiś jakiś projekt, który wymaga szerszego omówienia, to skorzystaj z formularza obok lub z danych kontaktowych poniżej. A na pewno się odezwę i porozmawiamy!

Maciej Waszkowiak - Event Manager

tel.: +48 533 872 757
email: maciej@g4r.pl

FAQ

Oczywiście - nasze warsztaty łączą w sobie naukę i zabawę. Wierzymy, że podczas dobrej zabawy można wiele się nauczyć!

Tak! Z naszym głównym oddziałem w Poznaniu posiadamy 9 oddziałów franczyzowych w każdym regionie w Polsce. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba na unikalne atrakcje eventowe.