Warsztaty GO4Robot Gdańsk

Szukasz ciekawych warsztatów dla dzieci w Gdańsku? Jesteś w dobrym miejscu! Proponujemy naukę programowania w Akademii GO4Robot. To proces kilku lat zdobywania nowych umiejętności przez Twoje dziecko.

Zapisz się

Programowanie dla dzieci - 6 lat nauki

Szukasz ciekawych warsztatów dla dzieci w Gdańsku? Jesteś w dobrym miejscu! Proponujemy naukę programowania w Akademii GO4Robot. To proces kilku lat zdobywania nowych umiejętności przez Twoje dziecko.

Poziomy edukacyjne GO4Robot

Liczby mówią same za siebie

Statystyki GO4Robot

Poziomy edukacyjne

Specjalnie opracowany program edukacyjny przewiduje naukę dzieci nawet przez 6 lat. Przygodę z nowymi technologiami maluch może rozpocząć już od 3 roku życia. Sprawdź, jakie poziomy edukacyjne przygotowaliśmy.

1. Roboludek Junior

Wiek 3 lata

80 zł/m-c

Ciekawe wprowadzenie do świata nowych technologii i nauk ścisłych już od najmłodszych lat. Dzięki fizycznym bloczkom i płycie maluszki mogą “dotknąć” programu.

Więcej informacji

2. Roboludek

Wiek 4 lata

80 zł/m-c

Przygodę z robotyką i naukami ścisłymi można zacząć już od pierwszych lat życia dziecka. Dzięki fizycznym bloczkom i płycie maluszki mogą “dotknąć” programu.

Więcej informacji

3. Roboludek Master

Wiek 5-6 lat

100 zł/m-c

Praktyczne zajęcia, dzięki którym dzieci odkrywają podstawowe zasady funkcjonowania robotów. Korzystają z graficznego oprogramowania i uczą się logicznego myślenia.

Więcej informacji

4. Mały Robotyk

Klasa 1-2

100 zł/m-c

Nieco większe wyzwania dla starszych dzieci. Na zajęciach uczestnicy przechodzą przez 3 etapy robotyki: budowanie, programowanie i testowanie.

Więcej informacji

5. Mały Robotyk Master

Klasa 3-4

100 zł/m-c

Nauka za pomocą certyfikowanych zestawów LEGO® Education WeDo 2.0. Młodzi konstruktorzy przekraczają granice własnej wyobraźni, uczą się programowania i przeżywają niesamowitą przygodę.

Więcej informacji

6. Inżynierowie

Klasa 4-6

od września 2021

Tajemnice mechaniki, tworzenie niesamowitych konstrukcji, rozwój wyobraźni przestrzennej, programowanie na coraz wyższym poziomie - na tym poziomie kursanci nabywają oraz rozwijają te i wiele innych umiejętności.

Więcej informacji

Zajęcia od kuchni

Opłata za zajęcia

Przy dokonywaniu przelewów w tytule należy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz placówkę i dzień zajęć.

Numer konta

92 2490 0005 0000 4530 9413 6150

MATEUSZ BULIŃSKI, os. Marii Curie-Skłodowskiej 10/50, Chełmno, NIP: 8751562820

Kontakt

Masz jakieś pytania? Zadzwoń lub napisz maila, chętnie odpowiemy na wszystkie! :)

GO4Robot Gdańsk

Mateusz Buliński

Zadzwoń do nas: +48 732 270 276
Napisz do nas: gdansk@go4robot.pl

FAQ

Jak się zapisać?

Rekrutację przeprowadzamy we wrześniu - wtedy organizujemy darmowe lekcje pokazowe, na które można przyjść z pociechą. O szczegółach zapisów informujemy telefonicznie lub mailowo - zapraszamy do kontaktu.

Ile trwają zajęcia?

Cykl warsztatów dla dzieci w Gdańsku trwa od października do czerwca. W tym czasie przeprowadzamy 30 zajęć - każda lekcja trwa od 30 do 120 minut.

Jak liczne są grupy?

Stawiamy na kameralność zajęć, co wpływa na efektywność nauki i swobodę zabawy, dlatego grupa może liczyć maksymalnie 14 osób.

Ile jest robotów na zajęciach?

Promując ideę pracy zespołowej, przyjęliśmy zasadę, że na naszych zajęciach dzieci pracują w 2-osobowych zespołach. Dwójka uczestników wspólnie buduje roboty z klocków i uczy się pracy zespołowej oraz współzawodnictwa.

Na czym pracują dzieci podczas warsztatów?

W zależności od poziomu programu i wieku młodych odkrywców stosujemy różne zestawy do kreatywnej zabawy i nauki. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone i certyfikowane zestawy i programy: LEGO® Education WeDo 2.0, Mindstorms® EV3, Cubetto, mTiny, Arduino, Scratch, App Inventor.

Kim są Trenerzy w Akademii?

Uśmiechnięci i pełni pozytywnej energii oraz kreatywności Trenerzy Akademii GO4Robot to absolwenci lub studenci kierunków: Pedagogiki lub Psychologii. Na zajęciach zawsze jest 2 Trenerów, dzięki czemu mogą oni pomóc każdemu dziecku oraz poświęcić mu wystarczająco dużo czasu. Szczegóły znajdziesz w zakładce O nas.

Co w sytuacji, gdy dziecko opuści zajęcia?

Wszelkie nieobecności zawsze odnotowujemy w dzienniku, a pod koniec cyklu zajęć sumujemy je.

Czy podpisywana jest umowa?

Tak, umowa jest podpisywana osobno z każdym rodzicem. Jedna umowa podpisywana jest również z placówką, do której uczęszcza dziecko.

Czy można zrezygnować z warsztatów?

W przypadku konieczności rezygnacji z zajęć w Akademii należy złożyć pisemne wymówienie oraz przekazać je Trenerowi bądź wysłać mailem na adres gdansk@go4robot.pl. Zastrzegamy prawo do zatrzymania opłaty za pełen miesiąc, w którym zostanie złożone wymówienie.

Jak tworzy się grupa?

We wrześniu zbieramy zapisy na zajęcia pokazowe. Następnie ustalamy termin warsztatów z rodzicami dzieci zainteresowanych warsztatami oraz z placówką, do której uczęszcza dziecko. Czekamy do momentu, gdy uzbieramy minimum 8 osób i podpisujemy umowę z rodzicami oraz przedszkolem.

Oferta warsztatów

Roboludek GO4Robot

Roboludek

Pojęcie algorytmu i podstawy kodowania z robotem Cubetto. Czas rozpocząć wyjątkową przygodę!

Roboludek 2 GO4Robot

Roboludek 2

Na zajęciach uczestnicy budują nieskomplikowane roboty z klocków, które następnie “ożywiają” z pomocą programowania blokowego.

Mały Robotyk GO4Robot

Mały Robotyk

Na zajęciach uczestnicy przerabiają program 2, który rozszerzyliśmy o trudniejsze konstrukcje i zadania. Podczas warsztatów dzieci uczą się już zmiennych.

Mały Robotyk Scratch GO4Robot

Mały Robotyk Scratch

Powyższy program rozszerzony tym razem o programowanie w aplikacji Scratch. Uczestnicy poznają więcej funkcji oraz pętle warunkowe.

Inżynierowie GO4Robot

Inżynierowie

Poziom, na którym młodzi inżynierowie używają zestawów LEGO® Mindstorms® i uczą się programowania z wieloma warunkami oraz zmiennymi.

Inżynierowie+ GO4Robot

Inżynierowie+

Program składający się z 15 lekcji z tworzenia aplikacji mobilnych, uwzględniający pojęcia z designu, ergonomii, backendu oraz logiki aplikacji.

Warsztaty dla dzieci i młodzieży - Gdańsk


Czas wyjść poza schemat i udowodnić, że programowanie, robotyka i nowe technologie nie są zarezerwowane wyłącznie dla dorosłych. To czas, by pokazać dzieciom kolejne możliwości i wspólnie z nimi już teraz kreować ich przyszłość. Zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju, kreatywne i rozwojowe warsztaty dla dzieci w Gdańsku. Uważamy, że dzieci najlepiej uczą się poprzez doświadczanie i eksperymentowanie. Organizujemy zatem zajęcia, które są ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu po nauce w szkole lub przedszkolu. Prowadzone przez nas warsztaty dla dzieci łączą dobrą zabawę z nauką o nowych technologiach. Robotyka łączy z kolei między innymi programowanie, informatykę, elektronikę, sensorykę i algorytmikę. Dzieci i młodzież, które uczęszczają na organizowane przez nas warsztaty na terenie Gdańska mogą zatem rozwijać kilka umiejętności podczas jednej lekcji.

Dzięki naszym zajęciom dzieci są świadome tego, że to one są autorami danego rozwiązania. Uczą się logicznego myślenia, zauważają przyczyny i skutki swoich działań, a także mają świadomość ewentualnych błędów i szukają różnych rozwiązań, by je naprawić. To niezwykle ważne umiejętności, które pomogą dzieciom również w dorosłym życiu. Stawiamy na to, by każdy uczestnik naszych warsztatów z robotyki wyniósł z każdego zajęcia wartościową wiedzę, a przy tym świetnie się bawił. Warsztaty obejmują między innymi budowę robota, jego programowanie oraz testowanie i ulepszanie według własnych pomysłów. Idealne zajęcie dla każdego dziecka i nastolatka - zachęcamy do zapisywania zarówno przedszkolaków, jak i uczniów szkoły podstawowej.