Otwarcie edukacyjnej Strefy Go4Robot w Galerii Malta w Poznaniu

Co to były za emocje! Wciąż ciężko nam zebrać słowa, żeby opisać ile pięknych chwil wydarzyło się w sobotę. Otwarcie naszej „Strefy GO4Robot – miejsca odkrywania technologii” miało miejsce 11 stycznia w Galerii Malta. Stworzyliśmy jedyną (tak wyjątkową) w Wielkopolsce przestrzeń w samym centrum Poznania!

Co się działo w dniu otwarcia Strefy Go4Robot?

Zorganizowaliśmy zbiórkę charytatywną dla 18-letniej dziewczyny Igi, która zmaga się z ciężką, genetyczną chorobą – udało nam się wspólnie uzbierać ponad 500zł! Każdy kto wspomógł naszą zbiórkę, mógł skorzystać z całej Strefy GO4Robot BEZPŁATNIE! Dla dzieci przygotowaliśmy warsztaty z programowania z klockami Lego, z długopisami 3D oraz animacje z robotami humanoidalnymi i zdalnie sterowanymi, a także kącik malucha dla najmłodszych uczestników Strefy G04Robot. Nie zabrakło również atrakcji takich jak, malowanie buziek! Większość dzieci zażyczyła sobie postaci z bajki Lego Movie lub roboty! Bardzo nas to cieszy

Każdy odwiedzający naszą Strefę Go4Robot otrzymał także kupon konkursowy

Do wygrania było miejsce na naszym drugim turnusie w czasie półkolonii zimowych w Galerii Malta – Instytucie Magii oraz zestaw klocków Lego i vouchery na nasze warsztaty z programowania Lego w Galerii Malta! Gratulujemy zwycięzcom! Pozostali uczestnicy otwarcia Strefy Go4Robot otrzymali od nas bony zniżkowe -10% przy zapisie na półkolonie. Mamy nadzieję, że już je wykorzystaliście, bo zostały ostatnie wolne miejsca!

Otwarcie Strefy Go4Robot i….Co dalej?

Strefa GO4Robot to miejsce w którym Twoje dziecko może odkryć niezwykły świat nowych technologii i przekonać się, że nauka nie musi być nudna! Nowe miejsce na mapie Poznania znajduje się w Galerii Malta (Maltańska 1, 61-131 Poznań, Poziom 1, obok sklepu LEGO® i Media Expert) i jest otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00.Nasza strefa podzielona jest na dwie części – warsztatową i wolnego budowania. W strefie warsztatowej organizujemy godzinne i dwugodzinne zajęcia z programowania z klockami Lego, nauki tworzenia stron i aplikacji mobilnych, a także tworzymy wyjątkowe figury, postaci i przedmioty z długopisów 3D. W czasie gdy rodzic pochłonięty jest zakupami w Galerii Malta, dziecko kreatywnie i produktywnie spędza czas, ucząc się nowych umiejętności.W drugiej części naszej Strefy Go4Robot znajdują się zdalnie sterowane roboty, którymi może pobawić się przedszkolak i szkolniak, a także kącik malucha dla dzieci 3 i 4-letnich i giga klocki, z których można zbudować naprawdę ogromne budowle! Wierzymy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dodatkową atrakcją są również zestawy klocków Lego (mamy ich ponad 20!) które można wypożyczyć i pobawić się samodzielnie nowym zestawem.

Zapraszamy do odwiedzin naszej Strefy Go4Robot w Galerii Malta wszystkie dzieci, które uwielbiają zabawę klockami Lego, interesują się robotami i fascynującym światem technologii!Z nami Twoje dziecko nie będzie się nudzić!Więcej informacji o Strefie Go4Robot – https://go4robot.pl/strefa