Wakacje w Poznaniu?

Półkolonie z Go4Robot

Jesteś ciekawy jak wyglądają półkolonie Poznań z GO4Robot? Nie możesz się zdecydować? Chcesz żeby Twoje dziecko przeżyło niesamowitą przygodę w świecie robotyki? Zajrzyj tutaj, a na pewno przekonasz się, że wakacje i ferie w Poznaniu mogą być ekscytujące!

Współpraca z Politechniką

Półkolonie na Politechnice Poznańskiej to niesamowita okazja dla Twojego dziecka do zaszczepienia w nim zainteresowania robotyką i najnowszymi technologiami. Projekt rusza już po raz trzeci i mamy nadzieję, że będzie równie czadowy jak za pierwszym razem.

## Dlaczego MY?

Każde dziecko zna klocki LEGO ale nie każde wie, że z LEGO można zbudować robota. Na półkoloniach z GO4Robot udowadniamy, że robotyka może być dla każdego, może sprawić wiele radości i wbrew powszechnemu myśleniu wcale nie jest taka trudna! Edukacja jest ważna i dzieciom najłatwiej przychodzi pochłanianie wiedzy w trakcie dobrej zabawy i aktywizacji. Półkolonie na Politechnice łączą te dwie dziedziny, więc powstaje nam mieszanka wybuchowa, dzięki której uczestnicy doświadczają, że nauka nie musi być nudna.

Nasze półkolonie to nie tylko roboty i klocki LEGO. Na każdym turnusie dzieci zdobywają wiele nowych umiejętności i wiedzy przydatnej w życiu codziennym. Od wiedzy na temat zdrowego żywienia, pierwszą pomoc po astronomię i radzenie sobie w lesie.

Umiejętność pracy w zespole to podstawa każdego działania. Zajęcia sportowe, gry terenowe, robotyka pokazują naszym uczestnikom, że wspólnymi siłami łatwiej osiągnąć cel, a każdą porażkę możemy przeobrazić w sukces. Na Politechnice przenosimy się w czasie, podróżujemy w kosmosie i po świecie, stajemy się tajnymi agentami. Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona, a na naszych turnusach staramy się ją kreatywnie rozwijać. Atrakcje jakie zapewnia nam Politechnika i nie tylko wpływają na wszechstronny rozwój młodego człowieka. W Poznaniu razem z GO4Robot Twoje dziecko może spędzić wakacje i ferie w niepowtarzalny sposób. A może to będzie jego wstęp do dalszej przygody z robotyką?

## Półkolonie 2017

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi turnusami, które zostaną przeprowadzone w nadchodzące wakacje.