Półkolonie letnie z robotyką 2020 – relacja z V turnusu „Tajni Agenci”

Uratowaliśmy ludzkość przed zagładą!

Ostatni turnus półkolonii letnich 2020 w Poznaniu za nami! Nasi „Tajni Agenci” poznali tajniki budowania i programowania robotów, które w magiczny (a raczej za sprawą zdolnych dzieci) zmieniały się w fantastyczne zwierzęta, wymarzone pojazdy lub silnych wojowników. Możliwość wcielenia się role utalentowanych inżynierów oraz informatyków to jednak tylko jedna z wielu atrakcji dla dzieci, które przygotowaliśmy podczas tego turnusu. Aby uratować ludzkość, tajni agencji musieli między innymi perfekcyjnie opanować obsługę nadajnika GPS oraz zdobyć umiejętności z zakresu samoobrony, aby moc przygotować swoje roboty do stoczenia emocjonującej walki sumo. Mali tajniacy próbowali też swoich sił w grze w kręgle oraz pracowali nad zwiększeniem swojej szybkości i zwinności podczas treningów sportowych. Wszystko po to, by uratować ludzkość przed zagładą.

Misja tajnych agentów zakończyła się sukcesem, a półkolonie dla dzieci w Poznaniu na długo pozostaną w pamięci wszystkich dzielnych uczestników, którzy poznali tajniki programowania i robotyki w formie fascynującej zabawy.

To było piękne 5 dni, za które bardzo dziękujemy i mamy nadzieję – do zobaczenia zimą lub na naszych zajęciach cyklicznych! Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się robotyki i programowania w swojej szkole lub przedszkolu, zapisz je na nasze zajęcia!