Półkolonie letnie z robotyką 2020 – relacja z I turnus „Instytut Magii”

Pierwszy turnus półkolonii letnich 2020 za nami! Ale to były emocje!

Nowe miejsce, nowe zasady bezpieczeństwa i wymagające restrykcje… Ale podołaliśmy i mamy wrażenie, że było jeszcze lepiej, niż dotychczas! Zmobilizowaliśmy się i włożyliśmy dużo pracy w to, żeby zorganizować jak najciekawsze półkolonie, tak, aby wynagrodzić dzieciom dni spędzone w domu.

Jednogłośnie stwierdziliśmy, że brakowało nam kontaktu z dziećmi i baaardzo cieszymy się, że po raz kolejny nam zaufaliście powierzając dzieci pod naszą opiekę.

Dziękujemy! A teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z I turnusu półkolonii „Instytut Magii” i zapoznania się z przebiegiem 5 dni na półkoloniach z robotyką GO4Robot.

Do zobaczenia i przypominamy, że na kolejne turnusy w lipcu i sierpniu są jeszcze wolne miejsca!

KLIKNIJ!

Turnus „Instytut Magii” przeniósł uczestników półkolonii do Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Na uczestników czekały intensywne szkolenia i lekcje mające na celu doskonalenie ich umiejętności. Oprócz regularnych szkolnych zajęć z takich przedmiotów jak zielarstwo, obrona przed czarną magią, eliksiry czy runy czekała na nich do rozwiązania zagadka… Na terenie Instytutu był ukryty skarb! Przy pomocy Robo-Zgredka młodzi Adepci odkryli tajemnicę! Ale to nie wszystko – na uczestników pólkolonii GO4Robot czekały także takie atrakcje jak nauka sztuki cyrkowej z profesjonalnym kuglarzem, programowanie PixBlocks i Wroob, a także zajęcia z greenscreenu!

 

Daliście czadu! Gratulujemy! 🙂

Kliknij sprawdź pozostałe terminy!

 

Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *