Urodziny dla dzieci Wrocław

3 kroki do urodzinek

Krok 1: Wybierz pakiet
Krok 2: Wybierz scenariusz

Krok 1: wybierz pakiet

Pakiet Standard

 • 100 minut zabawy z wykwalifikowanym animatorem na naszej sali lub wskazanej przez Państwa.
 • 2 doświadczonych trenerów
 • dyplomy, breloczek dla solenizanta
 • Jednostronny wzór zaproszeń do wydruku (wersja elektroniczna)
 • 15 zdjęć z imprezy w wersji cyfrowej
 • Urodzinowe akcesoria - tematycznie nakryty stół (balony, talerzyki, kubeczki, łyżeczki)
Koszt 1 grupa (do 6 dzieci) - 600zł
Rozmiar grupy nasza sala do 10 osób
Cena za kolejne dziecko 40 zł

Pakiet Rozszerzony

 • 120 minut zabawy z wykwalifikowanym animatorem na naszej sali lub wskazanej przez Państwa.
 • 2 doświadczonych trenerów
 • dyplomy, breloczek dla solenizanta
 • Jednostronny wzór zaproszeń do wydruku (wersja elektroniczna)
 • 30 zdjęć z imprezy w wersji cyfrowej
 • Urodzinowe akcesoria - tematycznie nakryty stół (balony, talerzyki, kubeczki, łyżeczki)
 • Dodatkowa atrakcja (zabawa dodatkowymi robotami autami, green screen, farbowanie włosów, skręcanie balonów, brokatowe tatuaże, eksperymenty do wyboru: ogień na ręce, wulkany)
Koszt 1 grupa (do 6 dzieci) - 740 zł
Rozmiar grupy nasza sala do 10 osób
Cena za kolejne dziecko 50 zł

Pakiet Premium

 • 150 minut zorganizowanej zabawy z wykwalifikowanym animatorem na naszej sali lub wskazanej przez Państwa.
 • 2 doświadczonych trenerów
 • Upominki dla wszystkich gości (dyplom + breloczki + mały tematyczny prezent dla solenizanta
 • Drukowane zaproszenia jednostronne - niespersonalizowane
 • 45 zdjęć z imprezy w wersji cyfrowej
 • Urodzinowe akcesoria - tematycznie nakryty stół (balony, talerzyki, kubeczki, łyżeczki)
 • Dwie dodatkowe atrakcja (dodatkowe roboty auta, green screen, farbowanie włosów, skręcanie balonów, brokatowe tatuaże, eksperymenty do wyboru: ogień na ręce, wulkany, eksperyment z balonami) długopisy 3D (do 10 dzieci) - dodatkowy czas i opłata
 • Prezent dla jubilata (koszulka lub plecak worek i bidon)
Koszt 1 grupa (do 6 dzieci) - 900 zł
Rozmiar grupy nasza sala do 10 osób
Cena za kolejne dziecko 50 zł

Krok 2: wybierz scenariusz

01

Mistrzowie Spinjitsu

Dołączcie do szkolenia ninja według nauk Sensei Wu! Stworzymy wirujące Spinjitsu i razem pokonamy Wężowe Serpentyny. Gotowi do akcji?

02

Superbohaterowie

Chcesz poczuć się jak superbohater? Zbudujesz i zaprogramujesz pojazd superbohatera, który umożliwi mu wykonanie tajnej misji!

03

Vaiana

Wyruszcie z nami w morską przygodę! Pomóżmy Vaianie oddać serce Te Fiti. Zbudujemy razem łódź i poszukamy tajemniczych znaków. Czy uda nam się ocalić Wyspę Motonui?

04

Kraina lodu

Odwiedźcie z nami Arrendel. Czekają mroźne zabawy w towarzystwie Waszych ulubionych postaci i piosenek. Udowodnimy Wam, że każdy ma Tę Moc!

05

Robo piłkarz

Zbierzcie drużynę! Kim chcecie zostać, Lewandowskim czy Fabiańskim? Zbudujcie sławnego piłkarza i ruszajcie na boisko. Piłka w grze!

06

Park jurajski

Musimy cofnąć się w czasie o 200 milionów lat, gdy po ziemi stąpały dinozaury! Kto wie, może spotkamy Tyranozaura, Stegozaura, a może Pterodaktyla?

07

Minecraft

Zanurzcie się w świecie Minecrafta, pełnym pikselowych atrakcji! Stworzymy Steve'a!. Ciekawe ile surowców uda nam się zebrać?

08

Harry Potter

Przeniesiemy się w magiczny świat Harry'ego Pottera! Trafisz do Gryffindoru, Ravenclaw, Hufflepuff, czy Slytherin? O tym zadecyduje tiara przydziału.

Krok 3: Skontaktuj się z nami

Zobacz jak wyglądają nasze urodzinki?

Gdzie może odbyć się impreza?


Urodziny odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Kamieńskiego 61a, wejście z lewej strony budynku.


Zdjęcie lokalu urodzinowego

Urodziny z robotami dla dzieci we Wrocławiu

Chcesz zorganizować urodziny, które nie tylko zapewnią dziecku moc niesamowitych atrakcji, ale i również będą miały walor edukacyjny? Postaw na organizację urodzin w GO4Robot®. Zorganizujemy we Wrocławiu urodziny dziecka, w których dobra zabawa połączona jest z warsztatami z robotyki i programowania, które każde dziecko zapamięta przez wiele lat! Wybierz naukę przez doskonałą zabawę podczas urodzin swojej pociechy z GO4Robot®!

Od czego należy zacząć, jeżeli chcesz skorzystać z możliwość zorganizowania we Wrocławiu wyjątkowej imprezy urodzinowej? Na początek sprawdź, jaki pakiet urodzinowy najlepiej będzie wpasowywał się w imprezę urodzinową dla Twojej pociechy. Poszczególne pakiety różni od siebie nie tylko czas trwania urodzin (każdy wariant to co najmniej 2 godziny zabawy), ale również ilość gości, jaka może pojawić się na urodzinach. W rozszerzonych wariantach pojawiają się także atrakcje dodatkowe oraz prezent dla solenizanta. Wszystkie urodzinki, niezależnie od wybranego pakietu, są prowadzone przez animatorów oraz trenerów posiadających wiele lat doświadczeń. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni, że zabawa, w której uczestniczą dzieciaki jest nie tylko atrakcyjna i rozwijająca, ale i również całkowicie bezpieczna.

Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci Wrocław

Chcesz zorganizować dziecku urodziny, podczas których solenizant czy solenizantka doświadczą atrakcji nawiązujących do ich zainteresowań? Dzięki wybieranym na długo przed rozpoczęciem imprezy scenariuszom impreza urodzinowa GO4Robot® może być dostosowana do wieku dzieci oraz najlepiej odpowiadającym dzieciom wątków tematycznych. Oferujemy między innymi urodziny dzieci z motywem przewodnim przygód Harrego Pottera. Takie przyjęcia urodzinowe to okazja dla solenizanta oraz każdego gościa, by podczas zabawy zostać między innymi wybranym do jednego z czterech domów magii. Możliwa jest też np., organizacja urodzin, podczas których dziecko trafi do Arrendel, czyli kultowej wśród najmłodszych Krainy Lodu. Mamy wiele scenariuszy na imprezy urodzinowe, zatem bez wątpienia znajdziesz wariant dla swojej pociechy, który pozwoli zorganizować nam najlepsze urodziny dla solenizanta bądź solenizantki oraz każdego gościa.

Ciekawe i rozwijające urodziny dla dzieci we Wrocławiu

Jednym z najczęstszych pytań zadawanych przez rodziców jest to, w jakim miejscu przyjmujemy gości. Mamy przygotowane do tego celu sale zabaw, które na czas imprezy pełnią funkcję sali urodzinowej. To naprawdę fajne miejsce, w którym możemy bez przeszkód przeprowadzić zabawy oraz warsztaty przy wykorzystaniu nowoczesnych zabawek i gadżetów. W sali zabaw zapewniamy wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia urodzin z prawdziwego zdarzenia, czyli talerzyki, kubeczki, balony, czy też nawet wzory na zaproszenia. Po stronie rodziców pozostaje jedynie przynieść na salę urodzinową przekąski czy też tort. W sali zabaw może zmieścić się nawet do 20 dzieci (taką opcję oferuje pakiet Premium). Dzięki temu możemy bez przeszkód przeprowadzić naprawdę sporą imprezę na wielu gości. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniego pakietu i scenariusza. Nie mamy wątpliwości, że wśród nich znajdują się opcje, które pozwolą nam zapewnić Twojemu dziecku naprawdę niezapomniane urodzinowe przeżycia.

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Ile muszę zebrać dzieci, żeby zorganizować urodzinki?

Wszystkie nasze pakiety przeznaczone są dla grupy minimum 6 dzieci. Może być mniej dzieci, ale cena nie ulegnie zmniejszeniu.

Ile maksymalnie może być dzieci na urodzinach?

Nasza salka urodzinowa pomieści 10 dzieci.

Dla dzieci w jakim przedziale wiekowym są organizowane urodzinki?

Proponowane scenariusze urodzinowe są przeznaczone dla dzieci w wieku 5 - 14 lat, ale możemy przygotować scenariusze dla innej grupy wiekowej.

Gdzie są organizowane urodzinki?

Urodzinki odbywają się Akademii GO4Robot przy ul. Kamieńskiego 61A.

Czy urodzinki mogą odbyć się w innej lokalizacji?

Tak - możemy przyjechać do Ciebie, w takim przypadku cena jest ustalana indywidualnie. Prosimy o kontakt: wroclaw@go4robot.pl lub 604 566 201.

Co zawierają pakiety urodzinowe?

Zorganizowaną zabawę z trenerem/animatorem, urodzinowe akcesoria (zaproszenia, balony, talerzyki, łyżeczki, serwetki).

Kim są trenerzy/animatorzy?

Nasi trenerzy/animatorzy to młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania. Najczęściej są absolwenci/ studenci pedagogiki lub posiadają ukończone kursy animatora zabaw oraz wieloletnie doświadczenie w pracy.

Czego nie zawierają pakiety urodzinowe?

Tortu, napojów oraz poczęstunku. To wszystko można przynieść, bez żadnych dodatkowych opłat. Trzeba jedynie podpisać oświadczenie o przyniesieniu jedzenia na własną odpowiedzialność.

Jak wyglądają urodziny w czasie pandemii?

Urodziny odbywają się w osobnej, wydzielonej części strefy. Dzieci są tylko w swoim gronie. Trenerzy/animatorzy są w maseczkach/ przyłbicach.

Czy mogę wybrać dodatkowe atrakcje nie wybierając pakietu rozszerzonego ani premium?

Oczywiście. Powiedz co Cię interesuję, a my postaramy się to zorganizować i wycenić indywidualnie.