Warsztaty z robotyki dla dzieci Wrocław

Wybierz kreatywne atrakcje dla dziecka z nauką programowania we Wrocławiu🚀

Poziomy edukacyjne

W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 7 lat. Program edukacyjny mogą rozpocząć dzieci już od 3 roku życia. W dowolnym momencie można dołączyć do Akademii, bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku.

Wybierz:

Przedszkole

Szkoła

Roboludek Junior

3 latki

Pierwsze kroki w świecie programowania! Najmłodsze dzieci poznają pojęcie algorytmu i podstawy programowania oraz oswajają się z technologią. Kodowanie dotykiem i fizyczne bloczki funkcyjne sprawiają, że nauka zagadnień ze świata robotyki jest dla dzieci jeszcze prostsza! W pierwszej połowie cyklu dzieci pracują z robotem Cubetto od PrimoToys, a w drugiej połowie cyklu z interaktywnym robotem mTiny od Makeblock.

od 105 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek

4 latki

Zgłębianie kolejnych tajników wiedzy z zakresu programowania przy wykorzystaniu interaktywnego robota mTiny i konstruowania z klocków LEGO® DUPLO® w pierwszej połowie cyklu oraz robota BOTZEES Mini i konstruowania z klocków LEGO® DUPLO® w drugiej połowie cyklu. Dzieci oswajają się z nowoczesną technologią i programują nie używając ekranów i świetnie się przy tym bawiąc.

od 105 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek Master

5-6 lat

Poziom dla dzieci ciekawych świata i nowych doświadczeń. Roboludki zgłębiają podstawy robotyki w praktyce - konstruując roboty. Zdobywana wiedza z programowania sprawia, że roboty ożywają!

od 155 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk

wiek 6-7 lat

Program dla dzieci wczesnoszkolnych, który został rozszerzony o nieco trudniejsze konstrukcje i wyzwania. Mali Robotycy zgłębiają jeszcze bardziej zaawansowane tajniki programowania takie jak na przykład zmienne.

od 155 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk Master

Wiek 8-9 lat

Poziom dla dzieci, przed którymi świat robotyki ma już niewiele tajemnic. Zajęcia prowadzone są w formie projektowej, a ich program został oparty o metodykę STEAM, zorientowaną na zagadnienia inżynieryjne. Zestaw LEGO® Education SPIKE™ Prime to jeszcze więcej wyzwań, a programowanie blokowe umożliwia dzieciom łagodne przejście na bardziej zaawansowane zestawy.

od 165 zł/m-c

WIĘCEJ

Inżynier Junior

Wiek 9-10 lat

Poziom Inżynier Junior na zestawach LEGO® Education SPIKE™ Prime z jeszcze bardziej zaawansowanym programowaniem. Zajęcia w formie projektowej, oparte o myśl Design Thinking i metodykę STEAM dają jeszcze więcej możliwości konstruowania i programowania robotów. Poziom stworzony z myślą o drzemiącym potencjale inżynierskim w młodych umysłach.

od 200zł/m-c

WIĘCEJ

Warsztaty z robotyki dla dzieci Wrocław

Nauka programowania to długi proces. Najlepiej zacząć go jak najwcześniej — pomóc w tym mogą nasze warsztaty dla dzieci we Wrocławiu, obejmujące takie kwestie jak programowanie dla dzieci czy robotyka dla dzieci. Akademia GO4Robot®, w której prowadzimy tego typu zajęcia dla dzieci i młodzieży to proces kilku lat zdobywania nowych umiejętności przez Twoje dziecko. Zapraszamy rodziców do zapoznania się z tym, co dają nasze zajęcia.

Czy można połączyć świetną zabawę z nauką programowania? Na naszych warsztatach z robotyki — tak! Organizujemy cykliczne zajęcia we wrocławskich placówkach edukacyjnych, gdzie udowadniamy, że programowanie to świetna zabawa, idealna dla dzieci w różnym przedziale wiekowym: dołączyć mogą nawet czterolatki! Robotyka i programowanie to dziedziny XXI wieku — już teraz Twoja pociecha może, programując roboty z klocków Lego, nabyć przydatne kompetencje i nauczyć się podstaw do zawodu inżyniera lub programisty. Studiowanie programowania jest długotrwałym procesem, a jeśli Twoje dziecko rozpocznie ją już teraz, to w późniejszym czasie przyswajanie wiedzy i realizacja bardziej zaawansowanych projektów będzie szybsza oraz łatwiejsza.

Wiedza zdobyta na organizowanych przez nas warsztatach dla dzieci we Wrocławiu przydaje się w codziennym życiu. Uczestnicy zajęć pobudzają kreatywność, ćwiczą cierpliwość i wytrwałość, uczą się logicznego i zarazem nieschematycznego myślenia, a także zdobywają zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego. Te wartościowe umiejętności oraz walory edukacyjne sprawiają, że zarówno dziecko, jak i nastolatek, łatwiej rozwiązuje problemy, wyciąga wnioski z ewentualnych porażek czy popełnianych błędów, a ponadto jest bardziej pewny siebie. To jedyne tego rodzaju warsztaty z programowania dla dzieci we Wrocławiu, które są ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu po zajęciach w szkole. Zainteresowanych szczegółami oraz terminami warsztatów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Warsztaty z programowania dla dzieci we Wrocławiu

Co wyróżnia nasze usługi spośród innych firm działających na "scenie" warsztatów z robotyki we Wrocławiu dla dzieci? Warto mieć na uwadze, że przede wszystkim szanujemy czas dorosłych, organizując spotkania nie we własnych placówkach, a szkołach podstawowych i przedszkolach, z którymi współpracujemy. Jak wszyscy dobrze wiemy, Wrocław to duże miasto i nie każda z rodzin ma środki bądź czas by przetransportować młodego, aspirującego inżyniera ze szkoły publicznej na dodatkowe zajęcia. Nasze warsztaty z robotyki we Wrocławiu pozwalają wziąć udział w kursie po ukończeniu "normalnych" szkolnych zajęć, co jest nie tylko wygodnym rozwiązaniem dla każdego rodzica, ale i również pozwala dzieciom pewniej się poczuć, gdyż uczą się i bawią w znanych sobie salach i pomieszczeniach.

Warto rozważyć zapisy na ciekawe zajęcia z robotyki dla dzieci - Wrocław również ze względu na unikatowe podejście, jakie mają nasi trenerzy. Przestrzegamy zasady aktywnego uczestnictwa: trenerzy współpracują z dziećmi, rzucając im ciekawe wyzwania oraz odpowiadając nawet na najdziwniejsze pytania, pomagając w ten sposób samodzielnie zmierzyć się z różnymi problemami. Dzięki temu zajęcia w niczym nie przypominają typowych, nudnych lekcji — zamiast tego stanowią okazję do kształcenia analitycznego umysłu, niezależności i kreatywności. Przyswajana w ten bezstresowy sposób wiedza pozostanie z dziećmi na całe życie! Wybierz kursy programowania dla dzieci - Wrocław, by zapewnić swojemu dziecku lepszą przyszłość!

Placówki w twojej okolicy

Wybierz na mapie najdogodniejszą lokalizację

Opinie

opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion

Dlaczego GO4Robot?

Zapisz się

Rozwój

Nasze programy edukacyjne są tworzone przez specjalistów z zakresu pedagogiki, którzy znają zróżnicowane potrzeby dzieci. Każdy rok niesie za sobą nowe wyzwania dla naszych uczestników, dostosowane do ich wieku i umiejętności.

Sprzęt

Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych, sprawdzonych zestawach LEGO® EDUCATION i Cubetto, ponieważ zależy nam na jak najlepszej jakości i bezpieczeństwie.

Trenerzy

Nasze grupy są kameralne, liczą maksymalnie 10 lub 14 osób. W trosce o jak największy komfort, każde zajęcia prowadzone są przez dwóch, wykwalifikowanych trenerów. Zależy nam aby dziecko, które potrzebuje pomocy, uzyskało ją jak najszybciej.

Dojazdy

Dojeżdżamy do placówki, aby dzieci nie opuszczały bezpiecznych szkół i przedszkoli. Szanujemy czas rodzica, aby nie musiał tracić czasu na przywożenie dziecka.

Częste pytania rodziców (FAQ):

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Jak się zapisać?

Rekrutacja zawsze jest we wrześniu. Wtedy w niektórych placówkach organizujemy darmowe lekcje pokazowe, gdzie można przyjść z dzieckiem.
Informacje o szczegółowych terminach należy dopytać mailowo/telefonicznie.

Ile trwają zajęcia?

Cykl zajęć trwa od września lub października do czerwca. w zależności od placówki. W tym czasie zostanie przeprowadzonych 30 lub 33 zajęć w zależności od rodzaju współpracy z placówką w której odbywają się zajęcia.
Zajęcia trwają od 30 do 120 minut w zależności od poziomu.
Na początku każdego semestru przekazujemy rodzicom harmonogram zajęć,
w którym zaznaczamy dni wolne z powodu Świąt lub innych uroczystości.

Jak liczne są grupy?

Grupa może liczyć maksymalnie 14 (poziom nr 1 do 8) osób.

Ile jest robotów/zestawów na zajęciach?

Podczas naszych warsztatów rozwijamy u dzieci ideę pracy zespołowej.
Pokazujemy im, że współpracując mogą osiągnąć lepsze wyniki.
Dzieci pracują w 2 osobowych zespołach (nie dotyczy poziomu nr 1) podczas budowania robotów z klocków.

Na czym pracujemy?

Wykorzystujemy specjalne zestawy przygotowane głównie przez LEGO® Education. Cubetto, mTiny, WeDo 2.0, Arduino, Scratch, - to daje nam pewność, że każdy warsztat będzie przeprowadzony na najwyższym poziomie.
Marka LEGO® jest niedoścignionym wzorem jakości. Specjalny oddział Education od 2000 roku przygotowuje zestawy, które wprowadzają elementy takie jak zębatki, przekładnie ślimakowe, belki, pasy transmisyjne.
Do programowania używamy tabletów lub laptopów.

Kim są trenerzy?

Nasze warsztaty prowadzą zawsze 2 osoby, więc możemy każdemu uczestnikowi pomóc i poświęcić mu odpowiednią ilość czasu.
Trenerzy przechodzą szkolenia wewnętrzne z opieki i zagrożeń podczas zabawy.
Nasz zespół składa się z absolwentów/studentów Pedagogiki/Psychologii.
Po więcej informacji zapraszamy pod link O nas

Co jeżeli dziecko opuści zajęcia?

Zawsze notujemy w dzienniku nieobecność. Pod koniec kursu sumujemy wszystkie nieobecności.

Czy podpisywana jest umowa?

Tak. Umowę podpisujemy z każdym rodzicem z osobna, lub jedną z przedszkolem.
Jest ona podpisywana w sposób elektroniczny przez e-mail.

Czy istnieje możliwość rezygnacji z zajęć?

Istnieje, wystarczy złożyć pisemne wymówienie - przekazać Trenerowi lub przesłać e-mailem na adres wroclaw@go4robot.pl.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do zatrzymania opłaty za pełen miesiąc, w którym została złożona rezygnacja.

Jak tworzy się grupa?

We wrześniu zawsze pojawiamy się na pierwszym spotkaniu w przedszkolu, w którym chcemy prowadzić zajęcia.
Zbieramy zapisy na zajęcia pokazowe, które mają się odbyć w ustalonym terminie.
Potem ustalamy, w jakim dniu możemy prowadzić zajęcia i czekamy, aż uzbieramy 8 osób.
Następnie podpisujemy umowy z rodzicami/przedszkolem i zaczynamy Przygodę!

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Wrocław

Zadzwoń do nas: 604 566 201

Napisz do nas: wroclaw@go4robot.pl