Szukasz nietypowych atrakcji?

Opisz nam swoje potrzeby, a my przygotujemy specjalną ofertę dla Ciebie!

Warsztaty, eventy, atrakcje

Jesteśmy wszędzie tam gdzie znajdą się dzieci chętne miło spędzić czas, a przy tym nauczyć się konstruować i programować roboty.
Słyszałaś/-eś kiedyś o naszych Robotach Pokazowych? Czas najwyższy! Zaprojektowaliśmy kilka specjalnych konstrukcji robotów z zestawów LEGO®, które przyjmują przeróżne formy, np. zwierząt - Piesia Czesia, gry zręcznościowej - piłkarzyków, a nawet... ROBOCHWYTAKA! To nasz niezawodny sposób na ściągnięcie uwagi zarówno tych najmłodszych, jak i starszych.

Pobierz listę naszych atrakcji:

Pozostałe atrakcje zapewnią równie świetną zabawę!

OFERTA!

Potrzebujesz szybko wyceny eventu - kliknij przycisk poniżej!

Zostań naszym partnerem

Kim jesteśmy?

czyli GO4Robot POLSKA

Na co dzień prowadzimy cykliczne warsztaty z robotyki i programowania dla ponad 400 dzieci tygodniowo. Wprowadzamy naszych kursantów w nowoczesne technologie, w towarzystwie świetnej zabawy i obserwujemy jak rozwijają swoje umiejętności i nabywają nowych kompetencji z zajęć na zajęcia.

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i aktualnymi trendami wśród najmłodszych i młodzieży, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego jakie tematy są aktualnie na topie i co najbardziej ciekawi dzieci.

Jako marka GO4Robot specjalizujemy się w organizacji unikalnych wydarzeń, które zachwycają zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasza oferta to połączenie pasji do technologii i robotyki z profesjonalizmem w organizacji eventów i różnych wydarzeń.

Nasza Kadra to profesjonalni Trenerzy, których dobieramy w interdyscyplinarne pary w taki sposób, by jedna osoba posiadała kompetencje i specjalistyczną wiedzę z zakresu pracy z dziećmi, a druga – z zakresu technicznego. Niemniej jednak, regularnie szkolimy naszą Kadrę i dbamy o jej nieustanny rozwój. To według nas gwarancja udanych zajęć i wydarzeń, które zgodnie z naszą ideą mają nie tylko edukować, ale także skupiać się na wspieraniu rozwoju oraz dzieleniu się naszą zajawką do technologii!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Kontakt


Aleksandra Więcławska Żabska

Właściciel oddziału GO4Robot Wrocław

tel.: +48 604 566 201
email: wroclaw@go4robot.pl

FAQ