Witamy w GO4Robot Łódź!

Cześć!

Kontakt

Kim jesteśmy

Nasza historia

Hej, tu Julka!

Będąc na studiach, pracowałam jako trener robotyki w GO4Robot w Poznaniu. Odkryłam, że przebywanie z dziećmi i nauczanie ich sprawia mi olbrzymią frajdę! Zrozumiałam, ile satysfakcji daje mi praca z najmłodszymi, a ich postępy były dla mnie bardzo motywujące. Niestety, po zakończeniu edukacji, wróciłam w rodzinne strony. Mijały tygodnie, a mi czegoś brakowało… Robotyki! I tak narodził się pomysł: GO4Robot Łódź, a teraz moje marzenie się spełniło. Na nowo mogę się spełniać, realizując edukacyjną misję. Zaczynamy nowy rozdział i mamy nadzieję, że będziecie nam kibicować oraz śledzić nasze poczynania.

Dlaczego GO4Robot

Rozwój

W Akademii pracujemy według programów edukacyjnych stworzonych przez specjalistów z zakresu pedagogiki, którzy doskonale znają zróżnicowane potrzeby młodych kursantów. Każdy semestr wiąże się z nowymi ciekawymi wyzwaniami dla uczestników - wszystkie są jednak dostosowane do ich wieku oraz umiejętności.

Sprzęt

Zależy nam na tym, żeby zajęcia były efektywne oraz bezpieczne, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych oraz certyfikowanych zestawów LEGO® Education i Cubetto.

Trenerzy na zajęciach

Niewielkie grupy przyczyniają się do większej efektywności na zajęciach. Dwóch Trenerów może poświęcić każdemu uczestnikowi tyle czasu, ile dziecko potrzebuje do nauki. Każde zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowane osoby, zarażające pozytywną energią.

Lokalizacja

Warsztaty z robotyki w Łodzi przeprowadzamy na terenie przedszkoli oraz szkół, do których uczęszczają nasi kursanci. Dzięki temu dzieci nie będą opuszczać bezpiecznego miejsca, a rodzice nie będą musieli wygospodarować dodatkowego czasu na przywiezienie dziecka na zajęcia.

Galeria

Poziomy edukacyjne

Specjalnie opracowany program edukacyjny jest dostosowany do dzieci już od 4 roku życia. Twoja pociecha może uczyć się w naszej Akademii nawet przez 6 lat. Na warsztaty lub zajęcia można dołączyć w dowolnym momencie.

1. Roboludek

Wiek: 4 lata

70 zł/m-c

Przygoda z robotyką i naukami ścisłymi od pierwszych lat życia - Twoje dziecko postawi z nami pierwsze kroki w świecie programowania.

Więcej informacji

2. Roboludek +

Wiek: 5-6 lat

90 zł/m-c

Przedszkolak budujący robota? W grupie ciekawych świata i nowych doświadczeń Roboludków to możliwe! Na tym poziomie edukacji dzieci w praktyce odkrywają podstawowe zasady ze świata robotów.

Więcej informacji

3. Mały Robotyk

Wiek: 6-8 lat

90 zł/m-c

Na uczestników warsztatów czekają trzy etapy robotyki: budowanie, programowanie i testowanie stworzonego robota. Na każdym kroku uczestnicy zajęć są wspierani przez Trenerów.

Więcej informacji

4. Mały Robotyk+

Wiek: 8-9 lat

90 zł/m-c

Coraz większe wyzwania i umiejętności - Mali Robotycy przez cały rok szkolny uczą się o fundamentach robotyki, konstruowaniu robotów oraz programowaniu i podstawach algorytmiki.

Więcej informacji

5. Inżynierowie

Wiek: 9-12 lat

zapisy od września 2020

Program edukacyjny skierowany do dzieci w wieku szkolnym. Odpowiednie podejście i nauka przez zabawę sprawia, że młodzi uczestnicy rozumieją zawiłości matematyki oraz fizyki. Programowanie nie ma przed nimi żadnych tajemnic.

Więcej informacji

6. Inżynierowie+

Wiek: 10-14 lat

zapisy od września 2020

Na zajęciach dla najstarszych uczestników możliwe jest skonstruowanie inteligentnego domu i nauka podstaw automatyki budowlanej. W ramach tego etapu kursanci uczą się również tworzenia własnej aplikacji mobilnej z użyciem APP Inventor.

Więcej informacji

Opłata za zajęcia

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz placówkę, do której uczęszcza. Prosimy także wpisać dzień zajęć. W przypadku faktury VAT prosimy o taką informację wraz z numerem NIP.

Numer konta

87 1020 4580 0000 1002 0191 2823

Julia Stramik, 99-400 Łowicz, ul. Żabia 1c NIP:8341889898

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu - można do nas zadzwonić lub napisać. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania :)

GO4Robot Łódź

Julia Stramik

Zadzwoń do nas: 509 736 507
Napisz do nas: lodz@go4robot.pl

Atrakcje dla dzieci - Łódź


Wszystkie czynności, zadania, a nawet zabawy, którym interesują się dzieci, mogą mieć ogromny wpływ na ich przyszłość. Razem z naszą Akademią dzieci mogą dosłownie zaprogramować swoje jutro - zajęcia wprowadzające w świat robotyki dają szansę na poznanie i zrozumienie różnych zawiłości oraz funkcjonalności nowych technologii. To jedyne takie atrakcje dla dzieci w Łodzi, łączące naukę z zabawą. Robotyka, jako interdyscyplinarna dziedzina, łączy w sobie między innymi elementy mechaniki, automatyki oraz informatyki. Na prowadzonych przez nas zajęciach z robotyki w Łodzi młodzi odkrywcy mogą poznać tajniki świata robotów nie tylko w teorii, ale także w praktyce.

I, choć dzieci na tym etapie nie stają się jeszcze inżynierami, to z biegiem czasu i rozwoju swoich umiejętności budują coraz bardziej zaawansowane modele robotów. Programowane przez dzieci konstrukcje wykonują polecenia, co pozwala zrozumieć ich funkcjonowanie zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Roboty, komputery i automatyzacja są dziedzinami przyszłości. Nic bardziej nie zachęca dzieci do nauki niż budowa modeli robotów, które następnie same wprawiają w ruch. Zaszczepiona od najmłodszych lat pasja może zostać z dzieckiem do końca życia i w przyszłości przekształcić się w pożądany w XXI wieku zawód. Kolejną zaletą tych ciekawych atrakcji dla dzieci w Łodzi jest wielopłaszczyznowy rozwój. Prowadzone przez nas zajęcia sprawiają, że nawet królowa nauk - matematyka, może zostać zrozumiana i lubiana. Ponadto dzieci uczą się pracy w zespołach, a także rozwijają logiczne myślenie, kreatywność, wyobraźnię przestrzenną czy zdolności manualne.

Zajęcia dla dzieci w Łodzi

Chcesz, by Twoje dziecko spędziło czas w przyjaznym środowisku, wśród innych małych odkrywców, którzy przez zabawę nabywają nowe umiejętności oraz rozwijają nabyte już zdolności? Nasza Akademia to miejsce idealne dla Twojej pociechy! Choć połączenie pojęć mechaniki, informatyki, cybernetyki, sensoryki i elektroniki może wprawiać w zawrót głowy, to w istocie robotyka jest świetną zabawą nawet dla najmłodszych. Już 4-latkowie mogą uczęszczać na specjalne zajęcia dla dzieci. Łódź kreuje , czyli slogan tego miasta idealnie oddaje charakter naszych warsztatów. Kreatywność objawia się nie tylko w artystycznych wizjach, ale również w efektach pracy umysłów ścisłych. Takie atrakcje na pewno przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym maluchom oraz ich rodzicom.

Stawiamy na pełne zadowolenie uczestników kursów, poczucie bezpieczeństwa i efektywność zajęć. W związku z tym cykliczne warsztaty przeprowadzamy w przedszkolach i szkołach, do których uczęszczają nasi kursanci. W ramach naszej działalności organizujemy również tematyczne imprezy urodzinowe na terenie Łodzi i w okolicach. Takie atrakcje dla dzieci z pewnością świetnie wypełnią wolny czas każdemu dziecku oraz nastolatkowi. Robotyka może być kreatywną zabawą, pobudzać wyobraźnię i dać upust nieograniczonej dziecięcej fantazji oraz energii. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas atrakcji w Łodzi i okolicach.