GWARANCJA JAKOŚCI

Darmowa lekcja

Przyjdź i sprawdź nasze zajęcia z robotyki. Po nich zdecydujesz czy chcesz chodzić na zajęcia cykliczne

Zapisz się

Poziomy edukacyjne

W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 7 lat. Program edukacyjny mogą rozpocząć dzieci już od 3 roku życia. W dowolnym momencie można dołączyć do Akademii, bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku.

Wybierz:

Przedszkole

Szkoła

Roboludek Junior Cubetto

3 latki

Pierwsze kroki w świecie programowania przy użyciu robota Cubetto od PrimoToys. Najmłodsze dzieci zapoznają się z pojęciem algorytmu przy pomocy fizycznych bloczków funkcyjnych i kodowania dotykiem.

80 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek mTiny

4 latki

Zgłębianie kolejnych tajników wiedzy z zakresu programowania. Wykorzystanie interaktywnego robota mTiny od Makeblock sprawia, że dzieci oswajają się z nowoczesną technologią i programują świetnie się przy tym bawiąc.

80 zł/m-c

WIĘCEJ

Roboludek Master

5-6 lat

Poziom dla dzieci ciekawych świata i nowych doświadczeń. Roboludki zgłębiają podstawy robotyki w praktyce - konstruując roboty. Zdobywana wiedza z programowania sprawia, że roboty ożywają!

100 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk

wiek 6-7 lat

Program dla dzieci wczesnoszkolnych, który został rozszerzony o nieco trudniejsze konstrukcje i wyzwania. Mali Robotycy zgłębiają jeszcze bardziej zaawansowane tajniki programowania takie jak na przykład zmienne.

105 zł/m-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk Master

Wiek 8-9 lat

Poziom dla dzieci, przed którymi świat robotyki ma już niewiele tajemnic. Program rozszerzony o programowanie blokowe w aplikacji Scratch. Dzieci poznają bardziej zaawansowane pojęcia z programowania, na przykład funkcje i pętle warunkowe.

105 zł/m-c

WIĘCEJ

Inżynierowie Junior

Wiek 9-10 lat

Nowy program edukacyjny na zestawach LEGO® Education SPIKE™ Prime. Zajęcia projektowe, które dają jeszcze więcej możliwości konstruowania i programowania robotów. Poziom stworzony z myślą o drzemiącym potencjale inżynierskim w młodych umysłach.

145 zł/m-c

WIĘCEJ

Inżynierowie

Wiek 10-11 lat

Zajęcia trwające 2 godziny przy użyciu zestawów LEGO® Mindstorms® EV3, gdzie roboty mają kilka silników i czujników. Kursanci uczą się zaawansowanego programowania z wieloma warunkami i zmiennymi, a nawet zagnieżdżonymi pętlami.

180 zł/m-c

WIĘCEJ

Placówki w twojej okolicy

Wybierz na mapie najdogodniejszą lokalizację

Opinie

Jakich umiejętności
uczy się dziecko na kursie?

Logicznego myślenia

Odwagi!

Pracy projektowej w grupie

Rozwiązywania problemów

Umiejętności techniczne

Umiejętności miękkie

Wyobraźnia przestrzenna

Umiejętności manualne

Nauka programowania

Nauka w formie zabawy

Dlaczego GO4Robot?

Zapisz się

Rozwój

W Akademii pracujemy według programów edukacyjnych stworzonych przez specjalistów z zakresu pedagogiki, którzy doskonale znają zróżnicowane potrzeby młodych kursantów. Każdy semestr wiąże się z nowymi ciekawymi wyzwaniami dla uczestników - wszystkie są jednak dostosowane do ich wieku oraz umiejętności.

Sprzęt

Zależy nam na tym, żeby zajęcia były efektywne oraz bezpieczne, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych oraz certyfikowanych zestawów LEGO® Education i Cubetto.

Trenerzy na zajęciach

Niewielkie grupy przyczyniają się do większej efektywności na zajęciach. Dwóch Trenerów może poświęcić każdemu uczestnikowi tyle czasu, ile dziecko potrzebuje do nauki. Każde zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowane osoby, zarażające pozytywną energią.

Lokalizacja

Warsztaty z robotyki w Łodzi przeprowadzamy na terenie przedszkoli oraz szkół, do których uczęszczają nasi kursanci. Dzięki temu dzieci nie będą opuszczać bezpiecznego miejsca, a rodzice nie będą musieli wygospodarować dodatkowego czasu na przywiezienie dziecka na zajęcia.

Częste pytania rodziców (FAQ):

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Jak się zapisać?

We wrześniu rozpoczynamy rekrutację i organizujemy darmowe lekcje pokazowe, na które można przyjść z dzieckiem. Szczegółowe informacje o terminach można uzyskać mailowo/telefonicznie.


Ile trwają zajęcia?

Zajęcia zaczynają się w październiku i kończą w czerwcu. W tym czasie przeprowadzamy 30 zajęć, które trwają od 30 do 120 minut w zależności od poziomu. Na początku każdego semestru rodzice otrzymują od nas harmonogram lekcji.


Liczebność grup?

W grupie może znajdować się maksymalnie 10 lub 14 osób.


Zestawy na zajęciach?

Na zajęciach kierujemy się ideą pracy zespołowej, dlatego dzieci pracują w parach i wspólnie budują roboty z klocków. Pracujemy na zestawach LEGO® Education WeDo 2.0, Mindstorms® EV3, Arduino, Cubetto, App Inventor, mTiny oraz Scratch. Dzięki sprawdzonym sprzętom mamy pewność, że zajęcia będą przeprowadzone na najwyższym poziomie. Do programowania używamy z kolei laptopów oraz tabletów.


Trenerzy w Akademii?

Na każdych zajęciach dzieciom towarzyszy dwóch Trenerów, którzy mogą poświęcić każdemu uczestnikowi odpowiednią ilość czasu. Eksperci przeszli szkolenia wewnętrzne z opieki oraz zagrożeń podczas zabawy. Zespół złożony jest z profesjonalistów - absolwentów lub studentów kierunków pedagogicznych oraz psychologicznych.


Czy możliwe są nieobecności?

Tak. Wszelkie nieobecności zawsze odnotowujemy w dzienniku, a pod koniec kursu je sumujemy.


Czy trzeba podpisać umowę?

Jak najbardziej spisujemy umowę oraz podpisujemy ją z każdym rodzicem z osobna lub jedną z placówką szkolną. Dla wygody jest ona podpisywana elektronicznie przez e-mail.


Czy można zrezygnować z zajęć?

Tak, wystarczy wówczas złożyć pisemne wymówienie i przekazać Trenerowi, bądź wysłać mailem na adres lodz@go4robot.pl. Zastrzegamy przy tym prawo do zatrzymania przez Akademię opłaty za miesiąc, w którym zostało złożone wymówienie.


Jak tworzy się grupa?

Dzięki darmowym pokazom ustalamy listę chętnych uczestników oraz dogodny dla wszystkich termin zajęć. Gdy uzbieramy minimum 8 osób, rozpoczynamy niesamowitą przygodę z nowymi technologiami!Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Łódź

Zadzwoń do nas: 509 736 507

Napisz do nas: lodz@go4robot.pl