Urodziny dla dzieci – Łódź

3 kroki do urodzinek

Krok 1: Wybierz pakiet
Krok 2: Wybierz scenariusz
Krok 3: Zadzwoń i zapytaj o termin 509 736 507

Krok 1: wybierz pakiet

Pakiet Standard

 • 90 minut zabawy
 • 1 doświadczony trener
 • Breloczki GO4Robot® dla wszystkich gości
 • Wzór zaproszeń do wydruku
 • Zdjęcia z imprezy w wersji cyfrowej
 • Urodzinowe akcesoria (talerzyki, kubeczki, łyżeczki)
Koszt 600 zł
Rozmiar grupy 6 osób
Cena za kolejne dziecko 35 zł

Pakiet Rozszerzony

 • 120 minut zabawy
 • 2 doświadczonych trenerów
 • Breloczki GO4Robot® dla wszystkich gości
 • Wzór zaproszeń do wydruku
 • Zdjęcia z imprezy w wersji cyfrowej
 • Urodzinowe akcesoria (talerzyki, kubeczki, łyżeczki)
 • Dodatkowa atrakcja
Koszt 700 zł
Rozmiar grupy 6 osób
Cena za kolejne dziecko 45 zł

Pakiet Premium

 • 150 minut zabawy
 • 2 doświadczonych trenerów
 • Breloczki GO4Robot® dla wszystkich gości
 • Wzór zaproszeń do wydruku
 • Zdjęcia z imprezy w wersji cyfrowej
 • Urodzinowe akcesoria (talerzyki, kubeczki, łyżeczki)
 • Dwie dodatkowe atrakcje
 • Prezent dla jubilata
Koszt 860 zł
Rozmiar grupy 6 osób
Cena za kolejne dziecko 45 zł

Krok 2: wybierz scenariusz

01

Mistrzowie Spinjitsu

Dołączcie do szkolenia ninja według nauk Sensei Wu! Stworzymy wirujące Spinjitsu i razem pokonamy Wężowe Serpentyny. Gotowi do akcji?

02

Superbohaterowie

Chcesz poczuć się jak superbohater? Zbudujesz i zaprogramujesz pojazd superbohatera, który umożliwi mu wykonanie tajnej misji!

03

Vaiana

Wyruszcie z nami w morską przygodę! Pomóżmy Vaianie oddać serce Te Fiti. Zbudujemy razem łódź i poszukamy tajemniczych znaków. Czy uda nam się ocalić Wyspę Motonui?

04

Robo piłkarz

Zbierzcie drużynę! Kim chcecie zostać, Lewandowskim czy Fabiańskim? Zbudujcie sławnego piłkarza i ruszajcie na boisko. Piłka w grze!

05

Park jurajski

Musimy cofnąć się w czasie o 200 milionów lat, gdy po ziemi stąpały dinozaury! Kto wie, może spotkamy Tyranozaura, Stegozaura, a może Pterodaktyla?

06

Minecraft

Zanurzcie się w świecie Minecrafta, pełnym pikselowych atrakcji! Stworzymy Steve'a!. Ciekawe ile surowców uda nam się zebrać?

07

Harry Potter

Przeniesiemy się w magiczny świat Harry'ego Pottera! Trafisz do Gryffindoru, Ravenclaw, Hufflepuff, czy Slytherin? O tym zadecyduje tiara przydziału.

Krok 3: Zadzwoń do nas

Imprezy urodzinowe dla dzieci Łódź

Urodziny dla dzieci z GO4Robot® to jedyne w swoim rodzaju przyjęcie dla Twojego dziecka, które nie tylko dostarczy mu całą masę atrakcji, ale i pozwoli rozpocząć podróż do świata robotyki i programowania. To niezwykłe przyjęcie dla jubilata, które zostanie w pamięci na wiele lat. Zachęcamy do sprawdzenia, co oferują nasze pakiety urodzinowe i na jakie atrakcje mogą liczyć uczestnicy imprezy.

Urodziny przygotowane przez GO4Robot® łączą warsztaty z dziedziny programowania oraz robotyki z przygotowaną dla uczestników zabawą, którą organizują nasi doświadczeni animatorzy. Organizując urodziny dziecka w naszej firmie, rodzice na początek muszą wybrać jeden z trzech pakietów: każdy z nich zawiera moc atrakcji i minimum dwie godziny intensywnej zabawy. Animatorzy prowadzący urodziny, nie tylko prezentują różne ciekawe nowinki ze świata technologii, ale również wciągają dzieci do wspólnego konstruowania oraz kodowania, podczas którego dzieci mogą popuścić wodze wyobraźni i kreatywności. Taka impreza urodzinowa to często początek długiej przygody z programowaniem i robotyką, dlatego przygotowaliśmy dla jubilatki bądź jubilata specjalną zniżkę, dzięki której dziecko po urodzinach może wziąć udział w dalszych zajęciach kreatywnych GO4Robot® za obniżoną opłatą!

Organizacja urodzin dla dzieci Łódź

Dzieci w różnym wieku mają zróżnicowane marzenia, preferencje i ulubionych bohaterów, w związku z tym oferujemy różne tematy urodzin. Popularnością cieszy się spotkanie, którego motywem przewodnim jest Harry Potter. To magiczne urodziny w gronie przyjaciół, podczas których natrafi się między innymi okazja do bycia wybranym do jednego z czterech domów Hogwartu! Nie brakuje również wariantu dedykowanego dzieciom preferującym towarzystwo Ninja zamiast czarodziejów. Scenariusz urodzin Spinjutsu (szczególnie często wybierane przez chłopców) zapewnią doskonałą zabawę przy tworzeniu wirujących Spinjutsu oraz pokonywaniu Wężowych Serpentyn w doborowym towarzystwie kolegów, koleżanek oraz opiekunów. Organizujemy oczywiście też urodzinki w świecie Minecrafta, podczas których zadaniem dzieci jest zbudowanie i zaprogramowanie Steva, który musi wydobyć masę surowców i zniszczyć TNT. To tylko kilka z wielu pomysłów, jakie przygotowaliśmy: zabawa może przybrać różne formy, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą.

Kreatywne urodzinki dla dzieci w ŁodziNasi animatorzy dbają o to, by uczestnikom urodzin przez cały czas towarzyszyła świetna zabawa. Zapewniamy również urodzinowe akcesoria, takie jak wzory na zaproszenia, serwetki czy różnokolorowe balony. Warto mieć na uwadze, że nie zapewniamy poczęstunku, więc przekąski muszą zostać zorganizowane przez rodziców we własnym zakresie. Nasi trenerzy i animatorzy posiadają wiele lat doświadczeń, w związku z czym urodziny są całkowicie bezpieczne. Urodzinki możemy zorganizować w dowolnym miejscu: w przedszkolu dziecka, w domu czy we wskazanej przez rodzica sali.

Z przyjemnością zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty — kreatywne urodziny w Łodzi dla dziecka są odległe o zaledwie parę kliknięć. Jeśli poszukują Państwo miejsca, gdzie mogłyby odbyć się warsztaty urodzinowe, proponujemy kontakt z Monosferą Kreatywności, z którą ściśle współpracujemy. W ich ofercie znajduje się moc zabawy, w tym LEGO robotyka od GO4Robot. Obowiązuje oferta oraz cennik sali zabaw Monosfera.

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Ile muszę zebrać dzieci, żeby zorganizować urodzinki?

Wszystkie nasze pakiety przeznaczone są dla grupy minimum 6 dzieci. Może być mniej dzieci, ale cena nie ulegnie zmniejszeniu.

Ile maksymalnie może być dzieci na urodzinach?

Urodziny organizujemy dla maksymalnie 14 dzieci. Jeśli chcesz zaprosić więcej gości skontaktuj się z nami indywidualnie. 

Dla dzieci w jakim przedziale wiekowym są organizowane urodzinki?

Proponowane scenariusze urodzinowe są przeznaczone dla dzieci w wieku 5 - 14 lat, ale możemy przygotować scenariusze dla innej grupy wiekowej.


Gdzie są organizowane urodzinki?

Urodzinki możemy zorganizować w dowolnie wybranej lokalizacji. W salach urodzinowych, kawiarniach w przedszkolu dziecka czy u Państwa w domu.
Możemy również zorganizować Urodzinki możemy również zorganizować w Monosferze Kreatywności - obowiązuje cennik Monosfery (https://monosfera.pl/urodzinki/)

Czy urodzinki mogą odbyć się w innej lokalizacji?

Tak - możemy przyjechać do Ciebie, w takim przypadku cena jest ustalana indywidualnie. Prosimy o kontakt: lodz@g4r.pl lub 509 736 507 .

Co zawierają pakiety urodzinowe?

Zorganizowaną zabawę z trenerem/animatorem, urodzinowe akcesoria (zaproszenia, balony, talerzyki, łyżeczki, serwetki, świeczki), sprzęt potrzebny do zorganizowania warsztatów oraz dojazd na terenie Łodzi.

Kim są trenerzy/animatorzy?

Nasi trenerzy/animatorzy to młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania. Najczęściej są absolwenci/ studenci pedagogiki lub posiadają ukończone kursy animatora zabaw oraz wieloletnie doświadczenie w pracy.

Czego nie zawierają pakiety urodzinowe?

Tortu, napojów oraz poczęstunku. To wszystko rodzic/opiekun zapewnia we własnym zakresie. Dojazd poza granice Łodzi wyliczany jest indywidualnie.