Witamy w GO4Robot Gdańsk!

Cześć!

Kontakt

Kim jesteśmy

Nasza historia

To my! Inżynierowie Oliwia i Mateusz.

Cześć! W Gdańsku pojawiła się nowa atrakcja dla najmłodszych. Politechnika Gdańska zbudowała uśmiechy na naszych twarzach, a teraz my, dzięki zdobytej tam wiedzy, budujemy i programujemy roboty razem z dziećmi.

Dlaczego GO4Robot

Rozwój

Programy edukacyjne w naszej Akademii tworzą specjaliści z zakresu pedagogiki. To oni najlepiej znają zróżnicowane potrzeby dzieci. Tak opracowany program sprawia, że w każdym semestrze dzieci stają przed nowymi wyzwaniami, które są dostosowane do ich wieku oraz umiejętności.

Sprzęt

Chcemy zapewnić uczestnikom naszych kursów i warsztatów pełne bezpieczeństwo oraz wysoką jakość zajęć, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, certyfikowanych zestawów LEGO® Education i Cubetto.

2 Trenerów

Tworzymy kameralne grupy, które liczą maksymalnie 10 lub 14 uczestników. Zajęcia są prowadzone przez 2 wykwalifikowanych Trenerów - dzięki temu każde dziecko może otrzymać pomoc i cenne wskazówki w trakcie nauki.

Dojazdy

Dużym ułatwieniem dla rodziców jest to, że zajęcia przeprowadzamy w placówkach, do których uczęszczają dzieci. To oznacza, że rodzice nie będą musieli wygospodarować dodatkowego czasu na dowożenie młodych kursantów na zajęcia.

Galeria

Poziomy edukacyjne

Dzięki specjalnie opracowanemu programowi edukacyjnemu Twoje dziecko może rozpocząć z nami naukę już od 4 roku życia i przeżyć wspaniałą przygodę nawet przez 6 lat.

1. Roboludek

Wiek: 4 lata

80 zł/m-c

W pierwszym etapie odkrywania świata robotyki mogą uczestniczyć nawet czterolatkowie. Zajęcia prowadzimy z robotem Cubetto, dzięki któremu dzieci uczą się programowania podczas doświadczanie i eksperymentowanie.

Więcej informacji

2. Roboludek +

Wiek: 5-6 lat

100 zł/m-c

Na tym poziomie dzieci odkrywają podstawowe zasady ze świata robotów. Są ciekawe świata i nowych doświadczeń, a my możemy im zagwarantować świetną zabawę i dużo wiedzy przekazanej w ciekawy sposób.

Więcej informacji

3. Mały Robotyk

Wiek: 6-8 lat

100 zł/m-c

Czas na większe wyzwania. Na uczestników czeka budowanie, programowanie i testowanie robotów. Nauka w połączeniu z zabawą daje najlepsze efekty.

Więcej informacji

4. Mały Robotyk+

Wiek: 8-9 lat

100 zł/m-c

Uczestnicy zdobywają nowe umiejętności z zakresu programowania dzięki większej liczbie elementów zestawu LEGO® WeDo 2.0. Mali Robotycy tworzą rozmaite konstrukcje: od wyścigówek po helikoptery.

Więcej informacji

5. Inżynierowie

Wiek: 9-12 lat

od września 2020

Świat robotyki dla starszych uczestników, dla których zrozumiałe i logiczne staną się również zagadnienia z matematyki i fizyki. Nauka programowania stanie się dziecinnie prosta!

Więcej informacji

6. Inżynierowie+

Wiek: 10-14 lat

od września 2020

Najwyższy poziom z programu edukacyjnego, dzięki któremu uczestnicy konstruują inteligentny dom, tworzą aplikację mobilną oraz uczą się programowania w języku C.

Więcej informacji

Opłaty za zajęcia

Prosimy, żeby w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko uczestnika warsztatów. W polu z tytułem należy także wpisać placówkę, do której uczęszcza dziecko oraz dzień zajęć. W przypadku faktury VAT prosimy o dopisanie takiej informacji w tytule przelewu oraz podanie NIP.

Numer konta

92 2490 0005 0000 4530 9413 6150

MATEUSZ BULIŃSKI, os. Marii Curie-Skłodowskiej 10/50, Chełmno, NIP: 8751562820

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń lub napisz, a z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania :)

GO4Robot Gdańsk

Mateusz Buliński

Zadzwoń do nas: +48 732 270 276
Napisz do nas: gdansk@go4robot.pl

Zajęcia dla dzieci - Gdańsk


Obecnie większość dzieci dorasta z technologią. Tablet, smartfon czy laptop często zapewnia maluchom dużo frajdy i zainteresowania na dłużej niż 5 minut. Elektronika nie musi jednak kojarzyć się negatywnie. Może nadal przynosić dzieciom dużo radości, a przy okazji uczyć ich logicznego i kreatywnego myślenia, pomagając im odnaleźć się w technologicznym świecie. To właśnie młode umysły szybciej chłoną wiedzę oraz łatwiej ją przyswajają. Dlatego zajęcia z robotyki dla dzieci w Gdańsku to dobra inwestycja w rozwój i przyszłość każdego malucha. Zajęcia informatyczne są bardzo ważne na każdym etapie dorastania dziecka. Dzięki takim warsztatom zarówno mniejsze, jak i większe dzieci, mogą myśleć samodzielnie, odkrywać świat nowych technologii, a także rozwijać kreatywność. Dobra zabawa może przekształcić się w pasję i przygotowanie do pewnego zawodu w przyszłości. To lepszy start dla Twojego dziecka!

Niecodzienne atrakcje dla dzieci w Gdańsku

Jedną z atrakcji, którą mogą zainteresować się najmłodsi, jest robotyka dla dzieci. To zupełnie inne warsztaty, na których dzieci uczą się poprzez zabawę. Takie zajęcia dla dzieci w Gdańsku łączą naukę programowania, automatyki, informatyki, a także sensoryki czy elektroniki. Pozwalają rozwijać logiczne i kreatywne myślenie, pozostawiając jednocześnie przestrzeń na wymyślanie własnych rozwiązań. Na prowadzonych przez nas zajęciach w Gdańsku dzieci uczą się również pracy w grupach i cierpliwości oraz wytrwałości prawdziwego programisty. Naukę programowania maluch może rozpocząć już od najmłodszych lat - nawet od 4 roku życia.

Technologia staje się dziecku znana i przystępna, a zagadnienia związane ze światem robotów i futurystycznych maszyn - zrozumiałe oraz logiczne. Robotyka dla dzieci to strzał w dziesiątkę - to zajęcia, które:

  • Uczą logicznego, ale i twórczego oraz nieschematycznego myślenia,
  • Rozwijają sensorykę i motorykę,
  • Zwiększają potencjał intelektualny,
  • Pozwalają odkrywać i rozumieć otaczający nas świat.

Kreatywne zajęcia dla dzieci w Gdańsku nie ograniczają wyobraźni. Zachęcają młodych kursantów do wychodzenia poza schematy. Dzieci uczą przy tym zdrowej rywalizacji i cierpliwości - gdy pewne rozwiązanie nie działa, dziecko szuka nowego. Zajęcia komputerowe nie polegają na uczeniu się kodu na pamięć, ale na zapamiętywaniu komend oraz algorytmów przy wykorzystaniu kolorowych klocków, puzzli, plansz czy specjalnych programów.

Takie atrakcje dla dzieci w Gdańsku różnią się od standardowej edukacji lub powszechnie znanych kreatywnych zabaw. W naszej Akademii każdy uczestnik warsztatów wie, że ma wpływ na to, co tworzy. Mali odkrywcy lubią eksperymentować i poznawać otaczający nas świat, a my im to umożliwiamy. Branża IT cały czas się rozwija, a my chcemy, by dzieci zrozumiały nowoczesne rozwiązania technologiczne i wiedziały, że robotyka jest nie tylko dziedziną dla dorosłych. Na te ciekawe zajęcia dla dzieci można zapisać maluchy oraz młodzież od 4 do 14 lat. Nauka w kameralnych grupach jest efektywna oraz przyjemna, a nasi Trenerzy mogą poświęcić każdemu uczestnikowi tyle czasu, ile potrzebuje.