Witamy w GO4Robot Gdańsk!

Cześć!

Kontakt

Kim jesteśmy

Nasza historia

To my! Inżynierowie Mateusz i Oliwia.

Cześć! W Gdańsku pojawiła się nowa atrakcja dla najmłodszych. Politechnika Gdańska zbudowała uśmiechy na naszych twarzach, a teraz my, dzięki zdobytej tam wiedzy, budujemy i programujemy roboty razem z dziećmi.

Dlaczego GO4Robot

Rozwój

Programy edukacyjne w naszej Akademii tworzą specjaliści z zakresu pedagogiki. To oni najlepiej znają zróżnicowane potrzeby dzieci. Tak opracowany program sprawia, że w każdym semestrze dzieci stają przed nowymi wyzwaniami, które są dostosowane do ich wieku oraz umiejętności.

Sprzęt

Chcemy zapewnić uczestnikom naszych kursów i warsztatów pełne bezpieczeństwo oraz wysoką jakość zajęć, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, certyfikowanych zestawów LEGO® Education i Cubetto.

2 Trenerów

Tworzymy kameralne grupy, które liczą maksymalnie 10 lub 14 uczestników. Zajęcia są prowadzone przez 2 wykwalifikowanych Trenerów - dzięki temu każde dziecko może otrzymać pomoc i cenne wskazówki w trakcie nauki.

Dojazdy

Dużym ułatwieniem dla rodziców jest to, że zajęcia przeprowadzamy w placówkach, do których uczęszczają dzieci. To oznacza, że rodzice nie będą musieli wygospodarować dodatkowego czasu na dowożenie młodych kursantów na zajęcia.

Galeria

Poziomy edukacyjne

Dzięki specjalnie opracowanemu programowi edukacyjnemu Twoje dziecko może rozpocząć z nami naukę już od 4 roku życia i przeżyć wspaniałą przygodę nawet przez 6 lat.

1. Roboludek Junior

Wiek 3 lata

80 zł/m-c

Ciekawe wprowadzenie do świata nowych technologii i nauk ścisłych już od najmłodszych lat. Dzięki fizycznym bloczkom i płycie maluszki mogą “dotknąć” programu.

Więcej informacji

2. Roboludek

Wiek 4 lata

80 zł/m-c

Przygodę z robotyką i naukami ścisłymi można zacząć już od pierwszych lat życia dziecka. Dzięki fizycznym bloczkom i płycie maluszki mogą “dotknąć” programu.

Więcej informacji

3. Roboludek Master

Wiek 5-6 lat

100 zł/m-c

Praktyczne zajęcia, dzięki którym dzieci odkrywają podstawowe zasady funkcjonowania robotów. Korzystają z graficznego oprogramowania i uczą się logicznego myślenia.

Więcej informacji

4. Mały Robotyk

Klasa 1-2

100 zł/m-c

Nieco większe wyzwania dla starszych dzieci. Na zajęciach uczestnicy przechodzą przez 3 etapy robotyki: budowanie, programowanie i testowanie.

Więcej informacji

5. Mały Robotyk Master

Klasa 3-4

100 zł/m-c

Nauka za pomocą certyfikowanych zestawów LEGO® Education WeDo 2.0. Młodzi konstruktorzy przekraczają granice własnej wyobraźni, uczą się programowania i przeżywają niesamowitą przygodę.

Więcej informacji

6. Inżynierowie

Klasa 4-6

od września 2021

Tajemnice mechaniki, tworzenie niesamowitych konstrukcji, rozwój wyobraźni przestrzennej, programowanie na coraz wyższym poziomie - na tym poziomie kursanci nabywają oraz rozwijają te i wiele innych umiejętności.

Więcej informacji

Opłaty za zajęcia

Prosimy, żeby w tytule przelewu wpisać imię i nazwisko uczestnika warsztatów. W polu z tytułem należy także wpisać placówkę, do której uczęszcza dziecko oraz dzień zajęć. W przypadku faktury VAT prosimy o dopisanie takiej informacji w tytule przelewu oraz podanie NIP.

Numer konta

92 2490 0005 0000 4530 9413 6150

MATEUSZ BULIŃSKI, os. Marii Curie-Skłodowskiej 10/50, Chełmno, NIP: 8751562820

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń lub napisz, a z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania :)

GO4Robot Gdańsk

Mateusz Buliński

Zadzwoń do nas: +48 732 270 276
Napisz do nas: gdansk@go4robot.pl

Zajęcia dla dzieci - Gdańsk


Obecnie większość dzieci dorasta z technologią. Tablet, smartfon czy laptop często zapewnia maluchom dużo frajdy i zainteresowania na dłużej niż 5 minut. Elektronika nie musi jednak kojarzyć się negatywnie. Może nadal przynosić dzieciom dużo radości, a przy okazji uczyć ich logicznego i kreatywnego myślenia, pomagając im odnaleźć się w technologicznym świecie. To właśnie młode umysły szybciej chłoną wiedzę oraz łatwiej ją przyswajają. Dlatego zajęcia z robotyki dla dzieci w Gdańsku to dobra inwestycja w rozwój i przyszłość każdego malucha. Zajęcia informatyczne są bardzo ważne na każdym etapie dorastania dziecka. Dzięki takim warsztatom zarówno mniejsze, jak i większe dzieci, mogą myśleć samodzielnie, odkrywać świat nowych technologii, a także rozwijać kreatywność. Dobra zabawa może przekształcić się w pasję i przygotowanie do pewnego zawodu w przyszłości. To lepszy start dla Twojego dziecka!

Niecodzienne atrakcje dla dzieci w Gdańsku

Jedną z atrakcji, którą mogą zainteresować się najmłodsi, jest robotyka dla dzieci. To zupełnie inne warsztaty, na których dzieci uczą się poprzez zabawę. Takie zajęcia dla dzieci w Gdańsku łączą naukę programowania, automatyki, informatyki, a także sensoryki czy elektroniki. Pozwalają rozwijać logiczne i kreatywne myślenie, pozostawiając jednocześnie przestrzeń na wymyślanie własnych rozwiązań. Na prowadzonych przez nas zajęciach w Gdańsku dzieci uczą się również pracy w grupach i cierpliwości oraz wytrwałości prawdziwego programisty. Naukę programowania maluch może rozpocząć już od najmłodszych lat - nawet od 4 roku życia.

Technologia staje się dziecku znana i przystępna, a zagadnienia związane ze światem robotów i futurystycznych maszyn - zrozumiałe oraz logiczne. Robotyka dla dzieci to strzał w dziesiątkę - to zajęcia, które:

  • Uczą logicznego, ale i twórczego oraz nieschematycznego myślenia,
  • Rozwijają sensorykę i motorykę,
  • Zwiększają potencjał intelektualny,
  • Pozwalają odkrywać i rozumieć otaczający nas świat.

Kreatywne zajęcia dla dzieci w Gdańsku nie ograniczają wyobraźni. Zachęcają młodych kursantów do wychodzenia poza schematy. Dzieci uczą przy tym zdrowej rywalizacji i cierpliwości - gdy pewne rozwiązanie nie działa, dziecko szuka nowego. Zajęcia komputerowe nie polegają na uczeniu się kodu na pamięć, ale na zapamiętywaniu komend oraz algorytmów przy wykorzystaniu kolorowych klocków, puzzli, plansz czy specjalnych programów.

Takie atrakcje dla dzieci w Gdańsku różnią się od standardowej edukacji lub powszechnie znanych kreatywnych zabaw. W naszej Akademii każdy uczestnik warsztatów wie, że ma wpływ na to, co tworzy. Mali odkrywcy lubią eksperymentować i poznawać otaczający nas świat, a my im to umożliwiamy. Branża IT cały czas się rozwija, a my chcemy, by dzieci zrozumiały nowoczesne rozwiązania technologiczne i wiedziały, że robotyka jest nie tylko dziedziną dla dorosłych. Na te ciekawe zajęcia dla dzieci można zapisać maluchy oraz młodzież od 4 do 14 lat. Nauka w kameralnych grupach jest efektywna oraz przyjemna, a nasi Trenerzy mogą poświęcić każdemu uczestnikowi tyle czasu, ile potrzebuje.