GO4Robot®: Nowe Miejsca, Nowi Franczyzobiorcy, Nowe Sukcesy!

Oj, sporo działo się w GO4Robot w 2023 roku. Nowe współprace, w tym także zagraniczne, nowe narzędzia edukacyjne i NOWI FRANCZYZOBIORCY. W ubiegłym roku zgłosiło się do nas ponad 200 osób zainteresowanych otwarciem swojego oddziału franczyzowego. Odbyliśmy blisko 50 spotkań, po których wybraliśmy nowych członków zespołu G4R.

Witamy na naszym pokładzie!
Jak mogliście zauważyć na naszej mapce, pojawiły się 4 nowe lokalizacje. Zatem oficjalnie witamy naszych Franczyzobiorców z Radzymina/Zielonki, Turku, Terespola oraz Zamościa. Bardzo się cieszymy z faktu, że udało nam się nawiązać współpracę. A jeszcze bardziej nas, a przede wszystkim właścicieli oddziałów, cieszą wyniki. Dowodzi to, że nasz model biznesowy sprawdza się nie tylko w dużych miejscowościach, ale również w kilku tysięcznych miasteczkach.

Kilka słów o tym, jak na siebie wpadliśmy
Gosia oraz Magda od wielu lat są właścicielkami szkół językowych. Bardzo cenią sobie model franczyzowy, z którego również korzystają podczas prowadzenia swoich placówek edukacyjnych. Zajęcia z robotyki były dla nich całkowitą nowością, ale bardzo szybko odnalazły się w świecie zębatek i przekładni. Decydując się na rozszerzenie swojej działalności, chciały dać szansę swoim kursantom na zdobycie kompetencji przyszłości i przy okazji przyciągnąć nowych klientów. Wszystko poszło zgodnie z planem, dzięki czemu zaraziły pasją do programowania wiele dzieci z ich miejscowości, i z pewnością nie zamierzają na tym poprzestać. Już dochodzą nas słuchy, że roboty planują w przyszłym roku szkolnym zawitać na stałe do Białej Podlaskiej. Trzymamy mocno kciuki!

Tego, co dzieje się w Turku, chyba nikt się nie spodziewał!
Już po pierwszym spotkaniu z Hubertem wiedzieliśmy, że nasza franczyza trafia w dobre ręce. Doświadczenie i zaangażowanie dało się wyczuć niemal natychmiast. Przełożyło się to na świetne wyniki. Doba oddziału GO4Robot® Turek robi się powoli za krótka. Podobnie i w tym przypadku, wiemy już, że od następnego roku będziemy jeszcze bardziej poszerzać działalność. I kto wie, może GO4Robot opanuje pozostałą część Wielkopolski?

Ogromne serce do edukacji
Określenie to idealnie opisuje Monikę z Zamościa. Naprawdę można by tu dużo pisać, ale ufam, że początkowe zdanie jest niczym Rafaello (wyraża więcej niż tysiąc słów). Ciężka praca, zaangażowanie oraz wrażliwość sprawiły, że liczbą swoich kursantów dogania ona pierwotne statystyki dużych miast. Kiedy dzwoni do nas Monika, wiemy, że wszystko w zamojskim oddziale dopięte jest na ostatni guzik.

Mieszanka osobowość, a jeden team
Jak sami widzicie, każdy z naszych Franczyzobiorców jest inny. Niekiedy bardzo ciężko jest zgrać te wszystkie charaktery, ale zawsze potrafimy się dogadać. Zresztą, to właśnie w tym leży moc GO4Robot®. Działamy razem, budujemy relacje i gramy w jednym teamie. Drużyna piłkarska liczy jedenastu zawodników. To co, może to właśnie Ty chcesz być następny i dopełnić nasz skład?

teamGO4Robot