Warsztaty GO4Robot Łódź

Naukę programowania można rozpocząć już od najmłodszych lat. Akademia GO4Robot oferuje zajęcia, na których dziecko może zdobywać nowe umiejętności oraz rozwijać nabyte. Ta przygoda może trwać nawet kilka lat!

Zapisz się

6 lat nauki programowania

Dbając o nieustanny rozwój uczestników naszych warsztatów, przygotowaliśmy program edukacyjny, który daje możliwość nawet 6-letniej nauki.

Poziomy edukacyjne GO4Robot

Liczby mówią same za siebie

Statystyki GO4Robot

Poziomy edukacyjne

Twoje dziecko może uczyć się z nami nawet przez 6 lat. Nasz program edukacyjny rozpoczynają dzieci już od 3 roku życia. Do Akademii mogą dołączyć w dowolnym momencie, niezależnie od wieku czy umiejętności. Zobacz jakie poziomy dla nich przygotowaliśmy.

1. Roboludek Junior

Wiek 3 lata

70 zł/m-c

Robot Cubetto od PrimoToys pozwoli najmłodszym kursantom postawić pierwsze kroki w świecie programowania. Rozwój wyobraźni, umiejętności manualnych, opanowanie podstaw programowania przy użyciu bloczków i fizycznej planszy oraz nauka cyfr i liter.

Więcej informacji

2. Roboludek

Wiek 4 lata

70 zł/m-c

Więcej technologii, to więcej możliwości. 15 zajęć z robotem Cubetto( drewniany) i 15 z robotem mTiny (przez nas nazywany Pandą Zosią).

Więcej informacji

3. Roboludek Master

Wiek 5-6 lat

90 zł/m-c

Czas zacząć budowanie! Okazuje się, że robotyka jest niezwykle prosta. Dzieci odkrywają podstawowe zasady ze świata tych futurystycznych maszyn, uczą się logicznego myślenia i świetnie się bawią.

Więcej informacji

4. Mały Robotyk

Klasa 1-2

90 zł/m-c

Na tym etapie na dzieci czekają coraz większe i ciekawsze wyzwania. Mali Robotycy przechodzą przez 3 etapy nauki robotyki: budowanie, programowanie i testowanie konstrukcji.

Więcej informacji

5. Mały Robotyk Master

Klasa 3-4

90 zł/m-c

Budowanie konstrukcji robotów i podstawy algorytmiki przy użyciu elementów zestawów LEGO® WeDo 2.0. Mali Robotycy odbywają fascynującą podróż w futurystycznym świecie.

Więcej informacji

6. Inżynierowie

Klasa 4-6

180 zł/m-c

Młodych konstruktorów czeka budowa własnego mini-pojazdu, tańczącego robota czy funkcjonalnego buldożera. Dzięki nauce w teorii i praktyce zagadnienia z matematyki i fizyki stają się zrozumiałe oraz logiczne.

Więcej informacji

Zajęcia od kuchni

Opłaty

Przy płatności przelewem prosimy o wpisanie imienia i nazwiska dziecka, lokalizację placówki oraz dzień zajęć.

Numer konta

87 1020 4580 0000 1002 0191 2823

Julia Stramik, 99-400 Łowicz, ul. Żabia 1c NIP:8341889898

Kontakt

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego :)

GO4Robot Łódź

Julia Stramik

Zadzwoń do nas: 509 736 507
Napisz do nas: lodz@go4robot.pl

FAQ

Jak się zapisać?

We wrześniu rozpoczynamy rekrutację i organizujemy darmowe lekcje pokazowe, na które można przyjść z dzieckiem. Szczegółowe informacje o terminach można uzyskać mailowo/telefonicznie.

Ile trwają zajęcia?

Zajęcia zaczynają się w październiku i kończą w czerwcu. W tym czasie przeprowadzamy 30 zajęć, które trwają od 30 do 120 minut w zależności od poziomu. Na początku każdego semestru rodzice otrzymują od nas harmonogram lekcji.

Liczebność grup

W grupie może znajdować się maksymalnie 10 lub 14 osób.

Zestawy na zajęciach

Na zajęciach kierujemy się ideą pracy zespołowej, dlatego dzieci pracują w parach i wspólnie budują roboty z klocków. Pracujemy na zestawach LEGO® Education WeDo 2.0, Mindstorms® EV3, Arduino, Cubetto, App Inventor, mTiny oraz Scratch. Dzięki sprawdzonym sprzętom mamy pewność, że zajęcia będą przeprowadzone na najwyższym poziomie. Do programowania używamy z kolei laptopów oraz tabletów.

Trenerzy w Akademii

Na każdych zajęciach dzieciom towarzyszy dwóch Trenerów, którzy mogą poświęcić każdemu uczestnikowi odpowiednią ilość czasu. Eksperci przeszli szkolenia wewnętrzne z opieki oraz zagrożeń podczas zabawy. Zespół złożony jest z profesjonalistów - absolwentów lub studentów kierunków pedagogicznych oraz psychologicznych.

Czy możliwe są nieobecności?

Tak. Wszelkie nieobecności zawsze odnotowujemy w dzienniku, a pod koniec kursu je sumujemy.

Czy trzeba podpisać umowę?

Jak najbardziej spisujemy umowę oraz podpisujemy ją z każdym rodzicem z osobna lub jedną z placówką szkolną. Dla wygody jest ona podpisywana elektronicznie przez e-mail.

Czy można zrezygnować z zajęć?

Tak, wystarczy wówczas złożyć pisemne wymówienie i przekazać Trenerowi, bądź wysłać mailem na adres lodz@go4robot.pl. Zastrzegamy przy tym prawo do zatrzymania przez Akademię opłaty za miesiąc, w którym zostało złożone wymówienie.

Jak tworzy się grupa?

Dzięki darmowym pokazom ustalamy listę chętnych uczestników oraz dogodny dla wszystkich termin zajęć. Gdy uzbieramy minimum 8 osób, rozpoczynamy niesamowitą przygodę z nowymi technologiami!

Oferta warsztatów

Roboludek GO4Robot

Roboludek

Pierwsze kroki w świecie futurystycznych maszyn z robotem Cubetto i pojęcie podstaw algorytmu.

Roboludek 2 GO4Robot

Roboludek 2

Budowa prostych robotów z klocków oraz ich ożywianie. Dzieci uczą się programowania blokowego, wykorzystując czujniki i pętle w algorytmie.

Mały Robotyk GO4Robot

Mały Robotyk

Rozszerzony program 2, w którego trakcie uczestnicy uczą się już zmiennych. Występują nieco trudniejsze programy i konstrukcje.

Mały Robotyk Scratch GO4Robot

Mały Robotyk Scratch

Program 3, który rozszerzyliśmy o programowanie w aplikacji Scratch. Występuje więcej funkcji oraz pętle warunkowe.

Inżynierowie GO4Robot

Inżynierowie

Szlifowanie warsztatu z wykorzystaniem LEGO® Mindstorms®. Na tym etapie roboty mają już kilka silników oraz czujników.

Inżynierowie+ GO4Robot

Inżynierowie+

W ramach programu znajduje się łącznie 15 lekcji z tworzenia aplikacji mobilnych. Uczestnicy poznają wszystkie zagadnienia związane z aplikacjami. Programują w Arduino C na specjalnych mikrokontrolerach.

Ciekawe warsztaty dla dzieci - Łódź


Szukasz ciekawego zajęcia dla dziecka w Łodzi? Nasze warsztaty są odpowiedzią na oczekiwania nawet najbardziej wymagającego malucha. Razem z nami mali konstruktorzy mogą budować roboty z kolorowych klocków, a następnie wprawiać je w ruch przy pomocy łatwego oprogramowania. W zależności od wieku i poziomu zaawansowania dziecko może uczyć się programowania na fizycznych planszach, tabletach lub laptopach. W ten sposób nawet najmłodszy kursant oswaja się ze światem nowych technologii, rozumiejąc, że urządzenia elektroniczne nie służą wyłącznie do oglądania filmów na YouTubie czy grania w gry. Takie zajęcia dla dzieci rozwijają wyobraźnię, kreatywność, twórcze i logiczne myślenie, sensorykę, motorykę. Warsztaty zwiększają także potencjał intelektualny i pozwalają dzieciom wychodzić poza znane schematy. Przy budowie robotów uczestnicy szukają własnych rozwiązań, myślą twórczo, a niekiedy uczą się również na własnych błędach.

Niestandardowe zajęcia dla dzieci w Łodzi

Organizowane przez nas warsztaty dla dzieci w Łodzi gwarantują świetną zabawę, która uczy w przyjazny i efektywny sposób. To zupełnie coś innego niż standardowa edukacja oraz powszechnie znane dzieciom zabawy czy gry. Połączenie nauki z elementami zabawy sprawia, że dzieci szybciej przyswajają daną informację z zakresu robotyki lub programowania. Każdy scenariusz, program nauczania oraz zestaw edukacyjny jest dostosowany do wieku i umiejętności małego odkrywcy. Młodzi konstruktorzy lub inżynierowie pracują pod okiem wykwalifikowanych Trenerów, którzy poświęcają każdemu uczestnikowi dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje. Uczestnicy warsztatów dla dzieci w Łodzi budują, a następnie programują roboty, “ożywiając” je. Stworzone roboty mogą przewozić ważne ładunki, tańczyć, poruszać się lub nawet stawać do walki z przeciwnikiem. Jedynym ograniczeniem na zajęciach jest nasza wyobraźnia. Programowanie nie jest dziedziną zarezerwowaną wyłącznie dla dorosłych - czas, by dzieci przejęły pałeczkę!