O nas

GO4Robot sp. z o.o. zajmuje się organizacją warsztatów z robotyki. Naszym głównym celem jest oswajanie z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. Przedsięwzięcie prowadzi zgrany zespół trenerów. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywają już od 2015 roku. Jarek Kałasz i Marek Maj to pełni energii i pasji absolwenci Automatyki i Robotyki (Politechnika Poznańska). Są założycielami spółki i wszystko zaczęło się od ich pasji. Warsztaty prowadzone są w oparciu o zestawy klocków oraz specjalistyczne oprogramowanie na licencji LEGO®. Różnorodne scenariusze zajęć i nowe rozwiązania technologiczne (np. rozszerzona rzeczywistość) potrafią zainteresować nie tylko inżynierów. Motorem napędowym GO4Robot jest zespół młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja: edukacja najmłodszych. Zajęcia prowadzone są przez Trenerów, których energia udziela się każdemu.
GO4Robot

Zobacz jak pracujemy

Podczas zabawy z klockami jedynym ograniczeniem jest Nasza wyobraźnia. Warsztaty, szkolenia, integracje- Nasze zdolności i różnorodność klocków LEGO® pozwalają nam na wymyślenie scenariusza dopasowanego do każdego odbiorcy. Wiemy jak dużo frajdy sprawia zabawa LEGO® młodszym jak i starszym. Mamy na celu, przy pomocy tak świetnego narzędzia, przybliżać tajniki robotyki, ale też rozwijać w nich chęć do tworzenia własnych, unikalnych rozwiązań. Filmik obok ukazuje cykl warsztatów dla małych robotyków, którzy przez cały rok, pod okiem naszych Trenerów, eksperymentują z robotami.

Zespół

Jarek

Jarek

Swój pierwszy zestaw klocków dostał gdy miał 7 lat i była to miłość od pierwszej zabawy. Z wykształcenia absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej. Udało mu się połączyć pasję z biznesem. Jest współzałożycielem firmy GO4Robot Sp. z o. o. , która promuję edukację robotyki przy wykorzystywaniu klocków LEGO ®. Z klocków potrafi zrobić niemal wszystko. Podczas prowadzenia zajęć zaraża swoją pasją i pozytywnym nastawieniem.

Marek

Marek

Początkujący przedsiębiorca, swoją wiedzę zdobytą na Politechnice Poznańskiej rozwija prowadząc własną firmę. Wyobraźnia dziecka w nim nie zanikła, co pozwala mu tworzyć kreatywne rozwiązania. Połączenie wykształcenia i LEGO®, zaowocowało u niego wybuchową mieszanką. Od ponad 2 lat, poprzez rolę Trenera, dzieli się doświadczeniem i inspiruje. W dniu codziennym szuka nowych doświadczeń i rozbraja promiennym uśmiechem.

Ewa Przybylska

Ewa Przybylska

Absolwentka Psychologii, z Go4Robot związana od 2 lat. Pełna optymizmu i zawsze uśmiechnięta. Dziewczyna od zadań specjalnych. W firmie odpowiada za koordynowanie wszelkich spraw biurowych, rozwój firmy i kwestie personalne. W wolnych chwilach miłośniczka podróży, kuchni włoskiej i czworonożnych pupili.

Ola

Ola

Dominika Sz

Dominika Sz

W liceum zdobywała dziennikarskie szlify pisując do jednej z lokalnych gazet, jednak ostatecznie jej serce skradły social media i marketing. Od dawna związana z organizacją eventów. Swoje doświadczenie zdobywała w czasie pracy dla ogólnopolskiego projektu zajmującego się prowadzeniem edukacyjnych warsztatów dla przyszłych i obecnych rodziców. Obecnie studentka na kierunku "Moda i Nowe Media" w CDV. W GO4Robot odpowiada za koordynację działań marketingowych, obsługuje kanały społecznościowe i rekrutuje oraz wprowadza nowych trenerów do zespołu.

Zuza

Zuza

Studentka UAM Turystyki i Rekreacji na specjalizacji Nowe Technologie. Od zawsze kreatywna i pełna pomysłów, jednak to właśnie studia dały jej największą inspirację do pogłębienia wiedzy o programowaniu. Kiedyś stawiała domki dla lalek, a dziś przeróżne budowle z dziećmi. Głowa pełna pomysłów, gotowość na wyzwania i moc energii - to wszystko w jednej osobie otwartej na dziecięce pomysły.

Mateusz

Mateusz

Trener robotyki, tancerz, student mechatroniki, instruktor tańca ludowego, spędzający wolny czas na eksperymentach w kuchni i podróżach – po prostu mieszanka wybuchowa W Go4Robot od roku pomagam dzieciom wkraczać w świat technologii i programowania, łącząc naukę ze świetną zabawą (zarówno ich, jak i swoją). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałem przez lata, poprzez pracę w zespole tańca ludowego, gdzie prowadzę swoje grupy taneczne, wyjazdy na obozy i kolonie w roli wychowawcy, koncerty edukacyjne w szkołach i przedszkolach w których miałem okazję brać udział, pracy jako ratownik wodny, czy też przez codzienną zabawę z moim 10-letnim bratem.

Michalina

Michalina

Od najmłodszych lat zamiast zabawy lalkami wybierała klocki, tworząc wspólnie z bratem rozmaite konstrukcje (jeszcze nie programowalne…). Dziś, dzięki najnowszym zestawom LEGO razem z uczniami urzeczywistnia dziecięce pomysły ożywiając legendarne klocki. Zwolenniczka teorii, że najefektywniejsza forma nauki to ta przez zabawę oraz eksperymentowanie, gdzie najbardziej efektywnie wykorzystywany jest potencjał młodych umysłów. Jako urodzony ‘umysł ścisły’ docenia potrzebę rozwijania logicznego myślenia oraz, jakże istotną w dzisiejszych czasach, umiejętność programowania. Absolwentka Politechniki Poznańskiej i roweromaniaczka.

Renata

Renata

Renia ma zdecydowanie więcej poczucia humoru niż wzrostu. Przekazywanie wiedzy i umiejętnosci dzieciom zaczęła mając 9 lat sprawdzając swoje predyspozycje w tym kierunku na młodszym bracie. Choć skońćzyła studia na Politechnice Poznańskiej to pasji do spędzania czasu z dziećmi nie porzuciła. Poza dziećmi uwielbia się ruszać. Rower, spacer, góry, kajaki, pływanie, narty, snowboard… każda forma ruchu jest dobra. Może dlatego, że jest strasznym zmarzluchem, a poniżej 15 stopni najchętniej zapadłaby w sen zimowy.

Iwona

Iwona

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, z wykształcenia nauczyciel. Uwielbia pracę z dziećmi, zwłaszcza związaną z nią zabawę i wyzwania. Inspirują ją dzieci, ich wyobraźnia i kreatywność. Razem z nimi cieszy się z każdego zbudowanego i zaprogramowanego robota. Przyjaźnie nastawiona do świata. Wewnętrzne dziecko doskonale pozwala jej znaleźć wspólny język podczas zajęć z dziećmi. Odpowiedzialna i godna zaufania. Od dziecka uwielbia sport, więc współpraca nie jest jej obca. W GO4Robot będzie mogła spełniać się, inspirować i przeżywać przygodę razem z dziećmi. Odkrywać z nimi nowy świat- świat robotyki.

Mikołaj

Mikołaj

Nieskończenie zainteresowany otaczającym go światem. Trzy letnie doświadczenie w pracy z dziećmi dzięki działalności w Polskim Czerwonym Krzyżu nauczyła go cierpliwości i entuzjastycznego podejścia do najmłodszych. Całe dnie spędzone na budowaniu z klocków LEGO w dzieciństwie pozostawiły swój ślad do dzisiaj. Dzień przekroczenia progu firmy był jak powrót do przeszłości. Zafascynowanie klockami LEGO i wielka ochota przekazywania wiedzy dzieciom to przepis na idealnego trenera!

Dominika

Dominika

Studentka Politechniki Poznańskiej, już jako mała dziewczynka większość czasu spędzała na wykorzystywaniu swojej bujnej wyobraźni podczas konstruowania budowli z klocków LEGO®, właśnie dlatego tak ogromną radość sprawiają jej wyjątkowe i zaskakujące pomysły Najmłodszych Robotyków. Wychowawca, który potrafi porozmawiać o każdym, nawet najdrobniejszym problemie. Animatorka, która narysuje na twarzy każdy pomysł, który kryje się w dziecięcej wyobraźni. W wolnych chwilach wybiera kredki i ołówek, żeby przenieść myśli na kartkę. Jej zdaniem rozwijamy się całe życie, a najlepiej zacząć od dziecięcych lat.

Ewa G

Ewa G

Zamiłowanie do pracy z dziećmi zyskała podczas sezonu zimowego, będąc instruktorem narciarstwa. Otwarta głowa, pasje i rozwój to cechy, które włącza w swoje zajęcia, sprawiając, że przed dzieckiem otwiera się świat kreatywności, w którym to ono nadaje kierunek, ona jest tylko pomocą nadającą jemu ramy, w których bezpiecznie można działać.Studentka Turystyki, poświęciła się swojej sportowej pasji - snowboardu alpejskiego. Studia pomagają zdobywać "miękkie" umiejętności w pracy z ludźmi - pozwalając im tworzyć i odkrywać siebie. Praca z dziećmi jest super, dająca masę satysfakcji. To od nich można uczyć się naturalności i wiary w siebie, które w obecnym świecie są bardzo pożądane.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.