O nas

GO4Robot sp. z o.o. zajmuje się organizacją warsztatów z robotyki. Naszym głównym celem jest oswajanie z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. Przedsięwzięcie prowadzi zgrany zespół trenerów. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywają już od 2015 roku. Jarek Kałasz i Marek Maj to pełni energii i pasji absolwenci Automatyki i Robotyki (Politechnika Poznańska). Są założycielami spółki i wszystko zaczęło się od ich pasji. Warsztaty prowadzone są w oparciu o zestawy klocków oraz specjalistyczne oprogramowanie na licencji LEGO®. Różnorodne scenariusze zajęć i nowe rozwiązania technologiczne (np. rozszerzona rzeczywistość) potrafią zainteresować nie tylko inżynierów. Motorem napędowym GO4Robot jest zespół młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja: edukacja najmłodszych. Zajęcia prowadzone są przez Trenerów, których energia udziela się każdemu.
GO4Robot

Zobacz jak pracujemy

Podczas zabawy z klockami jedynym ograniczeniem jest Nasza wyobraźnia. Warsztaty, szkolenia, integracje- Nasze zdolności i różnorodność klocków LEGO® pozwalają nam na wymyślenie scenariusza dopasowanego do każdego odbiorcy. Wiemy jak dużo frajdy sprawia zabawa LEGO® młodszym jak i starszym. Mamy na celu, przy pomocy tak świetnego narzędzia, przybliżać tajniki robotyki, ale też rozwijać w nich chęć do tworzenia własnych, unikalnych rozwiązań. Filmik obok ukazuje cykl warsztatów dla małych robotyków, którzy przez cały rok, pod okiem naszych Trenerów, eksperymentują z robotami.

Zespół

Jarek

Jarek

Swój pierwszy zestaw klocków dostał gdy miał 7 lat i była to miłość od pierwszej zabawy. Z wykształcenia absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej. Udało mu się połączyć pasję z biznesem. Jest współzałożycielem firmy GO4Robot Sp. z o. o. , która promuję edukację robotyki przy wykorzystywaniu klocków LEGO ®. Z klocków potrafi zrobić niemal wszystko. Podczas prowadzenia zajęć zaraża swoją pasją i pozytywnym nastawieniem.

Marek

Marek

Początkujący przedsiębiorca, swoją wiedzę zdobytą na Politechnice Poznańskiej rozwija prowadząc własną firmę. Wyobraźnia dziecka w nim nie zanikła, co pozwala mu tworzyć kreatywne rozwiązania. Połączenie wykształcenia i LEGO®, zaowocowało u niego wybuchową mieszanką. Od ponad 2 lat, poprzez rolę Trenera, dzieli się doświadczeniem i inspiruje. W dniu codziennym szuka nowych doświadczeń i rozbraja promiennym uśmiechem.

Ewa

Ewa

Absolwentka Psychologii, z Go4Robot związana od 2 lat. Pełna optymizmu i zawsze uśmiechnięta. Dziewczyna od zadań specjalnych. W firmie odpowiada za koordynowanie wszelkich spraw biurowych, rozwój firmy i kwestie personalne. W wolnych chwilach miłośniczka podróży, kuchni włoskiej i czworonożnych pupili.

Ola

Ola

Ola jest absolwentką Uniwerystetu Medycznego na kierunku elektroradiologia oraz pedagogiki na UAM, a w GO4Robot pełni funkcję Kierownika Akademii. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęła już jako nastolatka, prowadząc własną gromadę zuchową. Jej misją jest nauczanie poprzez zabawę i pokazywanie dzieciom otaczającego ich świata, co umożliwia jej praca w GO4Robot.

Paulina

Paulina

Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej UAM. Już jako dziecko chciała zostać nauczycielką. Od lat pracuje z dziećmi, swoje pierwsze doświadczenia zdobywała pracując jako animator. Organizowała liczne eventy dla najmłodszych. Jest ambitna, kreatywna i bardzo lubi wyzwania. W firmie odpowiada za koordynację działań marketingowych, obsługuje kanały społecznościowe, rekrutuje i wprowadza nowych trenerów do zespołu oraz zajmuje się wszystkimi kwestiami związanymi  ze Strefą GO4Robot na Malcie, nawiązuje i utrzymuje współpracę z partnerami oraz organizuje wydarzenia na terenie Poznania i okolic.

Mateusz

Mateusz

Trener robotyki, tancerz, student mechatroniki, instruktor tańca ludowego, spędzający wolny czas na eksperymentach w kuchni i podróżach – po prostu mieszanka wybuchowa W Go4Robot od roku pomagam dzieciom wkraczać w świat technologii i programowania, łącząc naukę ze świetną zabawą (zarówno ich, jak i swoją). Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałem przez lata, poprzez pracę w zespole tańca ludowego, gdzie prowadzę swoje grupy taneczne, wyjazdy na obozy i kolonie w roli wychowawcy, koncerty edukacyjne w szkołach i przedszkolach w których miałem okazję brać udział, pracy jako ratownik wodny, czy też przez codzienną zabawę z moim 10-letnim bratem.

Michalina

Michalina

Od najmłodszych lat zamiast zabawy lalkami wybierała klocki, tworząc wspólnie z bratem rozmaite konstrukcje (jeszcze nie programowalne…). Dziś, dzięki najnowszym zestawom LEGO razem z uczniami urzeczywistnia dziecięce pomysły ożywiając legendarne klocki. Zwolenniczka teorii, że najefektywniejsza forma nauki to ta przez zabawę oraz eksperymentowanie, gdzie najbardziej efektywnie wykorzystywany jest potencjał młodych umysłów. Jako urodzony ‘umysł ścisły’ docenia potrzebę rozwijania logicznego myślenia oraz, jakże istotną w dzisiejszych czasach, umiejętność programowania. Absolwentka Politechniki Poznańskiej i roweromaniaczka.

Dominika

Dominika

Studentka Politechniki Poznańskiej, już jako mała dziewczynka większość czasu spędzała na wykorzystywaniu swojej bujnej wyobraźni podczas konstruowania budowli z klocków LEGO®, właśnie dlatego tak ogromną radość sprawiają jej wyjątkowe i zaskakujące pomysły Najmłodszych Robotyków. Wychowawca, który potrafi porozmawiać o każdym, nawet najdrobniejszym problemie. Animatorka, która narysuje na twarzy każdy pomysł, który kryje się w dziecięcej wyobraźni. W wolnych chwilach wybiera kredki i ołówek, żeby przenieść myśli na kartkę. Jej zdaniem rozwijamy się całe życie, a najlepiej zacząć od dziecięcych lat.

Monika

Monika

Monika jest absolwentką Wyższej szkoły Bankowej o profilu turystyka j rekreacja.
Prace z dziećmi zaczęła już ok 5 lat temu, kiedy pojechała pierwszy raz na obóz jako wychowawca i... Wtedy zakochała się w pracy z najmłodszymi. "Każde dziecko jest inne, wyjątkowe i bardzo lubię ich spojrzenie na świat. " - mówi Monika. W GO4Robot spełnia się jako trener, ponieważ ma kontakt z dziećmi w różnym wieku, a uczenie ich sprawia jej ogromną satysfakcję.

Ania

Ania

Ania jest studentką V roku Kognitywistyki na poznańskim UAMie. Jej zamiłowanie do pracy z dziećmi zaczęło się jeszcze w liceum kiedy odbywała wizytę w jednym z poznańskich przedszkoli z okazji Dnia Przedsiębiorczości - wtedy upewniła się, że to jest to! GO4Robot daje jej więc możliwość połączenia dwóch pasji: pracy z dziećmi oraz robotyki. Każde zajęcia są dla Ani obustronną lekcją - to nie tylko przekazywanie wiedzy dzieciom czy wspólna zabawa z nimi, ale i chłonięcie od nich pomysłowości... No i niewyczerpanych zapasów energii 🙂 Największą satysfakcję sprawiają jej uśmiechy dzieci - wtedy czuje, że to co robi ma sens i tak samo jak one nie może się doczekać kolejnych zajęć.

Martyna

Martyna

Martyna jest studentką V roku UAM, na kierunku gospodarka przestrzenna. W wolnym czasie uczy się języka rosyjskiego, czyta reportaże i chodzi do kina. W trakcie studiów, w ramach koła naukowego, odwiedzała lokalne przedszkola, przeprowadzając w nich warsztaty z budowania miast - tak zaczęła się jej przygoda z dziećmi. Praca w Go4Robot pozwala Martynie na rozwijanie umiejętności dydaktycznych oraz chłonięcie kreatywności i wyobraźni, która u budujących roboty dzieci jest nieograniczona:) Największą satysfakcję sprawia jej zadowolenie dzieci po skończonych zajęciach, oraz ich radość, gdy wyczekują rozpoczęcia kolejnych zajęć!

Marta

Marta

Studentka Inżynierii Chemicznej i Procesowej na Politechnice Poznańskiej. Wielka miłośniczka zwierząt, roślin i malarstwa. Najbardziej w swojej pracy ceni kontakt z dziećmi, które wciąż ciekawią się światem, w sposób naturalny i niewymuszony. Empatia, szeroki uśmiech i troska o dobre samopoczucie maluchów to jej znak rozpoznawczy.

Dominika B

Dominika B

Ponad 6 lat doświadczenia w pracy z dziećmi. Od roku pracuje w GO4Robot, gdzie wprowadza dzieci w różnym wieku w świat programowania i robotyki. Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, ukończyła kierunek architektury wnętrz i scenografii. Animatorka czasu wolnego, wychowawca podczas półkolonii i kolonii dla dzieci. Pasjonatka sztuki, aktywnie działająca w teatrach jako aktor, kostiumograf i scenograf. Dodatkowo zajmuje się kuglarstwem i sztukami cyrkowymi.

Jędrzej

Jędrzej

Jędrek posiada już blisko trzyletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Wykształcenie nauczyciela pomaga mu w codziennej pracy w GO4robot. Jego zainteresowania to historia, polityka, piłka nożna i muzyka. Praca jako trener robotyki i programowania daje mu przede wszystkim radość i możliwość samorozwoju.

Łukasz

Łukasz

Łukasz studiuje Psychologię na Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i od 10 lat jest aktywnym członkiem Związku Harcerstwa Polskiego w którym zaczął swoją przygodę w pracy z dziećmi. Aktualnie od kilku lat prowadzi drużynę harcerską w swoim rodzinnym mieście. Członkom drużyny organizuje różnego typu zbiórki, biwaki, obozy i masę innych ciekawych aktywności. Prywatnie interesuje się muzyką - śpiewa oraz gra na gitarze i właśnie dzięki umiejętnościom gry na tym instrumencie przez rok był nauczycielem w szkole muzycznej dla dzieci. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, ponieważ uwielbia widzieć jak mali ludzie dorastając uczą się nowych rzeczy i po prostu stają się dobrymi ludźmi. Natomiast Łukasz dzięki pracy z nimi może zostawić w tym procesie swoją małą cegiełkę.

Jacek

Jacek

Jacek studiuje Lotnictwo na Politechnice Poznańskiej. Interesuje się muzyką (gra na gitarze basowej) i kuchnią (uwielbia gotować i robić kawę- najlepiej metodami alternatywnymi). Jego doświadczenie w pracy z dziećmi to głównie prowadzenie korepetycji z matematyki, fizyki i angielskiego oraz nauka gry na gitarze.

Malwina

Malwina

Ukończyła studia na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Turystyka i Rekreacja ze specjalnością  Animatora rekreacji ruchowej. Podczas studiów odbywała zajęcia praktyczne z animacji dzieci z każdej grupy wiekowej dodatkowo uczestniczyła w festynach organizowanych przez uczelnię. W pracy z najmłodszymi ceni sobie możliwość wspólnej zabawy, tak by każdy kończył zajęcia z szerokim uśmiechem i chęcią ponownego spotkania. "Pracując z dziećmi możemy wiele się nauczyć od nich, przede wszystkim jak cieszyć się z małej rzeczy i każdego nawet najmniejszego sukcesu." - mówi. Praca w G4R umożliwia jej współpracę  z pozytywnymi ludźmi oraz umożliwia naukę nowych rzeczy.

Dominika K

Dominika K

Dominika pracuje w GO4Robot od prawie roku. Ma wielką energię do zabaw z dziećmi, pomimo swojej niewielkiej postury. Również dzięki niej bliżej jej do świata dziecka niż dorosłych. Pomiędzy zajęciami z robotyki robi zdjęcia z perspektywy żabiej i przebiera się w zabawne stroje na deskach amatorskiego teatru.

Robert

Robert

Robert jest prawdziwym kinomaniakiem. W czasie wolnym chodzi na próby swoich zespołów i gra na gitarze. Jego ulubiony robot to dźwig, a dziecięca wyobraźnia wciąż go zaskakuje.

Krzysztof

Krzysztof

Od dwóch lat pracuje i zdobywa doświadczenie jako animator w Rogalowym Muzeum Poznania, gdzie prowadzi pokazy oraz warsztaty edukacyjne dla dzieci i nie tylko. Praca z najmłodszymi jest dla niego źródłem satysfakcji, energii i przede wszystkim dobrej zabawy. Do swoich podopiecznych podchodzi zawsze z uśmiechem i otwartą głową. W czasie wolnym jest aktorem w offowej grupie teatralnej, działającej przy CK Zamek w Poznaniu. Zadeklarowany roślinożerca, kulinarny eksperymentator, opiekun pieska. Ciężko zagonić go do pracy przy biurku, zdecydowanie woli być w ruchu. Ochoczo podejmuje się nowych wyzwań.

Daria

Daria

Studentka Uniwersytetu Artystycznego, na kierunku Projektowanie Mebla. Jej pasją jest sztuka i design. Wbrew pozorom projektowanie i dzieci ściśle się łączą, bo dzieci właśnie są najbardziej wymagającą, a jednocześnie najwdzięczniejszą grupą odbiorców, dla których tworzy. Swoją przygodę jako animator rozpoczęła kilka lat temu. Pracowała w salach zabaw oraz prowadziła liczne wydarzenia i imprezy dla dzieci. Nie lubi nudy, a czas najprzyjemniej płynie jej na wycieczkach rowerowych z przyjaciółmi lub spacerach z pieskiem.

Artur

Artur

Artur jest naszym nowym trenerem, interesuje się sportem, informatyką  oraz rozwojem osobistym. Lubi pracować z dziećmi, ponieważ może uczyć ich nowych, ciekawych rzeczy i sprawia mu to przyjemność.

Kasia

Kasia

Studentka Uniwersytetu Artystycznego na kierunku Scenografia. Do jej zainteresowań należy projektowanie ubrań, design oraz sztuka filmowa. Miłośniczka roślin i zwierząt w szczególności kotów. Każdy kontakt z najmłodszymi daje jej możliwość spojrzenia oczami dziecka na rzeczy w niekonwencjonalny sposób.

Jonasz

Jonasz

Jest studentem marketingu I roku na uczelni WSB. Już jako dziecko był bardzo kreatywny, już wtedy jego głównym zainteresowaniem było konstruowanie własnych projektów z LEGO, co zostało mu do dzisiaj. Jest jednym z początkujących trenerów w Naszej Akademii i praca sprawia mu dużo radości. Pracę z dziećmi rozpoczął już dwa lata temu i wierzy, że każde dziecko można nauczyć robotyki w fascynujący i ciekawy sposób.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.