Urodziny dla dzieci Częstochowa

3 kroki do urodzinek

Krok 1: Wybierz pakiet
Krok 2: Wybierz scenariusz

Krok 1: wybierz pakiet

Pakiet Standard

 • 120 minut zorganizowanej zabawy z wykwalifikowanym animatorem
 • 2 doświadczonych trenerów
 • Upominki dla wszystkich gości (dyplom + karty rabatowe dla wszystkich gości
 • Wzór zaproszeń do wydruku
Koszt 440 zł
Rozmiar grupy 8 osób
Cena za kolejne dziecko 25 zł

Pakiet Rozszerzony

 • 150 minut zorganizowanej zabawy z wykwalifikowanym animatorem
 • 2 doświadczonych trenerów
 • Upominki dla wszystkich gości (dyplom + karty rabatowe dla wszystkich gości)
 • Wzór zaproszeń do wydruku
 • Dodatkowa atrakcja (np. skręcanie balonów, brokatowe tatuaże, piniata, chusta animacyjna itd.)
Koszt 590 zł
Rozmiar grupy 8 osób
Cena za kolejne dziecko 20 zł

Pakiet Premium

 • 180 minut zorganizowanej zabawy z wykwalifikowanym animatorem
 • 2 doświadczonych trenerów
 • Upominki dla wszystkich gości (dyplom +karty rabatowe dla wszystkich gości)
 • Wzór zaproszeń do wydruku
 • Dwie dodatkowe atrakcje (np. skręcanie balonów, brokatowe tatuaże, piniata, chusta animacyjna itd.)
 • Medal dla jubilata
Koszt 750 zł
Rozmiar grupy 8 osób
Cena za kolejne dziecko 15 zł

Krok 2: wybierz scenariusz

01

Mistrzowie Spinjitsu

Dołączcie do szkolenia ninja według nauk Sensei Wu! Stworzymy wirujące Spinjitsu i razem pokonamy Wężowe Serpentyny. Gotowi do akcji?

02

Superbohaterowie

Chcesz poczuć się jak superbohater? Zbudujesz i zaprogramujesz pojazd superbohatera, który umożliwi mu wykonanie tajnej misji!

03

Vaiana

Wyruszcie z nami w morską przygodę! Pomóżmy Vaianie oddać serce Te Fiti. Zbudujemy razem łódź i poszukamy tajemniczych znaków. Czy uda nam się ocalić Wyspę Motonui?

04

Kraina lodu

Odwiedźcie z nami Arrendel. Czekają mroźne zabawy w towarzystwie Waszych ulubionych postaci i piosenek. Udowodnimy Wam, że każdy ma Tę Moc!

05

Robo piłkarz

Zbierzcie drużynę! Kim chcecie zostać, Lewandowskim czy Fabiańskim? Zbudujcie sławnego piłkarza i ruszajcie na boisko. Piłka w grze!

06

Park jurajski

Musimy cofnąć się w czasie o 200 milionów lat, gdy po ziemi stąpały dinozaury! Kto wie, może spotkamy Tyranozaura, Stegozaura, a może Pterodaktyla?

07

Minecraft

Zanurzcie się w świecie Minecrafta, pełnym pikselowych atrakcji! Stworzymy Steve'a!. Ciekawe ile surowców uda nam się zebrać?

08

Harry Potter

Przeniesiemy się w magiczny świat Harry'ego Pottera! Trafisz do Gryffindoru, Ravenclaw, Hufflepuff, czy Slytherin? O tym zadecyduje tiara przydziału.

Krok 3: Skontaktuj się z nami

Gdzie może odbyć się impreza?


Urodzinki możemy zorganizować w dowolnej lokalizacji: w domu jubilata, w przedszkolu, w lokalu gastronomicznym lub innym miejscu, które wybierzesz!


Zdjęcie lokalu urodzinowego

Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci w Częstochowie

Zależy Ci na tym, by zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka, pełne niezwykłych atrakcji oraz niespodzianek? Postaw na organizowane na terenie miasta Częstochowa urodziny GO4Robot®, stanowiące ciekawe połączenie warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania z ogromną porcją wspaniałej zabawy! Wybierz naukę poprzez rozrywkę i niezapomniane emocje!

Nasze usługi organizowania urodzin dla dzieci dostępne są w trzech różnych pakietach, różniących się od siebie takimi kwestiami, jak ilość gości, czas trwania zabaw oraz to, czy urodziny dziecka uświetnią dodatkowe atrakcje. Wszystkie pakiety zapewniają niezapomniane wrażenia — dbają o to prowadzący animacje doświadczeni trenerzy, którzy nie tylko zapewniają świetną zabawę i zachęcają dzieci do brania udziału w przygotowanych aktywnościach, ale i także pilnują, by wszelkie urodzinowe szaleństwa były całkowicie bezpieczne. Podczas przyjęć urodzinowych solenizant z przyjemnością zapozna się z podstawami robotyki i programowania. Takie przyjęcie często stanowi pierwszy krok w stronę rozwoju w tym niezwykle przyszłościowym obszarze naukowym i zawodowym. Dlatego też włączyliśmy do naszej oferty urodzin zniżkę dla jubilata, pozwalającą wziąć udział w dalszej przygodzie z robotyką GO4Robot® w niezwykle korzystnej cenie.

Urodzinki dla dzieci z robotami w Częstochowie

Dzień urodzin to chwila, w której wszystko powinno spełniać oczekiwania solenizantów. Dlatego też mamy do zaoferowania scenariusze tematyczne zabaw, według których zostanie przeprowadzona organizacja urodzin dla dzieci. Przykładowo, nasze przyjęcia urodzinowe dla dziewczynek bardzo często nawiązują do Krainy Lodu — to jeden z naszych scenariuszy, który właśnie szczególnie przypada do gustu dziewczynkom. Wśród naszych usług mamy też między innymi imprezy urodzinowe dedykowane chłopcom uwielbiającym piłkę nożną. Zachęcamy rodziców do sprawdzenia, jaką dokładnie mamy ofertę w kwestii scenariuszy na dobrą zabawę. Jesteśmy pewni, że wszyscy rodzice znajdą w niej propozycję, którą doceni obchodzące urodziny dziecko oraz jego goście — dostępne są scenariusze z wersjami zabawy zarówno dla maluchów, jak i bardziej odpowiadające starszym dzieciom.

Kreatywne urodziny dla dzieci Częstochowa

Gdzie odbywają się urodziny dzieci GO4Robot® dla Częstochowy oraz pobliskich miast? Urodzinki mogą odbyć się w domu Jubilata lub innym zaproponowanym przez rodziców miejscu na terenie Częstochowy i okolic. Zapewniamy zabawy z animatorem i moc atrakcji przy wykorzystaniu fascynujących gadżetów, tak żeby impreza urodzinowa dla dziecka była niezapomniana. Należy jednak pamiętać, że poczęstunek, przekąski czy tort urodzinowy należy zorganizować we własnym zakresie. Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia jakie opcje i pakiety składają się na naszą ofertę. Jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie zorganizować Twojemu dziecku imprezę urodzinową, która będzie prawdziwie niezapomnianą przygodą!

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Ile muszę zebrać dzieci, żeby zorganizować urodzinki?

Wszystkie nasze pakiety przeznaczone są dla grupy minimum 8 dzieci. Może być mniej dzieci, ale cena nie ulegnie zmniejszeniu.

Dla dzieci w jakim przedziale wiekowym są organizowane urodzinki?

Proponowane scenariusze urodzinowe są przeznaczone dla dzieci w wieku 5 - 14 lat, ale możemy przygotować scenariusze dla innej grupy wiekowej.

Co zawierają pakiety urodzinowe?

W zależności od wybranego pakietu zorganizowaną zabawę z trenerem/animatorem, poznanie świata robotyki i programowania, zaproszenia urodzinowe, dyplomy oraz karty rabatowe dla wszystkich uczestników uprawniające do zniżki na nasze usługi a także dodatkowe atrakcje.

Kim są trenerzy/animatorzy?

Nasi trenerzy/animatorzy to młodzi ludzie pełni pasji i zaangażowania. Najczęściej są to absolwenci/studenci pedagogiki, psychologii lub osoby posiadające ukończone kursy animatora zabaw oraz wieloletnie doświadczenie w pracy.

Czy istnieje możliwość zorganizowania urodzin w wybranym przez nas miejscu?

Oczywiście! Dojeżdżamy w wybrane przez klienta miejsce. Do domu/mieszkania/lokalu wybranego przez klienta.