GO4Robot ONLINE, czyli uczymy dzieci programować w kapciach

Najpierw wprowadziliśmy lekcje online, dla uczniów naszej Akademii Robotyki GO4Robot, a teraz uruchamiamy sklep internetowy, w którym można zapisać dziecko na nasze zajęcia z każdego zakątka Polski!

SPRAWDŹ

Oferujemy 3 poziomy nauczania dla dzieci w wieku 5-12 lat, dzięki którym krok po kroku nauczymy się myśleć jak programista, by na końcu stworzyć swoje gry i móc je testować!   Zapraszamy do naszego internetowego sklepu, w którym mogą Państwo zakupić lekcje online dla swojego dziecka – Kliknij i dowiedz się więcej! programowanie dla dzieci scratch Junior 👶 dla dzieci w wieku 5-7 lat. Nauczymy się programowania za pomocą m.in. Scratcha – to jeden z podstawowych programów do nauki kodowania, który ze względu na łatwość użytkowania i kolorową, przejrzystą grafikę może być wprowadzony u dzieci już od najmłodszych lat . Program jest doskonałym wprowadzeniem w świat komputera, gier a także robotów. Medium 🧒 dla dzieci w wieku 8-9 lat. Nauczymy się programowania za pomocą m.in. PixBlocksa – to innowacyjna aplikacja do przyswajania wiedzy oraz rozwijania umiejętności praktycznych poprzez zabawę dla średnio-zaawansowanych. Master 👨 dla dzieci w wieku 10-12 lat. Nauczymy się programowania za pomocą Pythona – jest to jeden z najbardziej popularnych języków programowania w dzisiejszych czasach. Dzięki swojej uniwersalności i prostocie, pozwala w szybki sposób zaprogramować aplikację okienkową, grę czy stronę internetową. Z języka Python korzystają tacy giganci jak Google, Youtube, Instagram, Spotify, Amazon, Netflix, NASA czy nawet CIA!   Dlaczego warto zapisać dziecko na nasze zajęcia ONLINE? ✅ edukacyjna rozrywka bez wychodzenia z domu ✅ uczestnicy uczą się pythona, drugiego najpopularniejszego języka programowania ✅ scenariusze mają ciekawą fabułę i zainteresują każde dziecko ✅ zajęcia dostosowane do wieku i umiejętności dziecka (3 grupy zaawansowania) ✅ dzieci mają możliwość zadawania pytań prowadzącemu na bieżąco ✅ atrakcyjna cena ✅ prowadzący to wykwalifikowani trenerzy robotyki i programowania ✅ lekcje trwają od 45 do 60 minut ✅ nie trzeba mieć żadnej wiedzy z zakresu prowadzenia, przejdziemy przez scenariusz wspólnie, krok po kroku  
Masz pytania? Wejdź na stronę internetową do zakładki FAQ lub zadzwoń do nas!
Nie pozwól dziecku nudzić się w domu! Z nami spożytkuje wolny czas, nabędzie umiejętności przyszłości, wspaniale się przy tym bawiąc i dołączy do PROGRAMISTYCZNEJ SPOŁECZNOŚCI!

SPRAWDŹ


Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *