Warsztaty z robotyki dla dzieci Lublin

Wybierz kreatywne atrakcje dla dziecka z nauką programowania w Lublinie🚀

Poziomy edukacyjne

Zajęcia z robotyki w Lublinie to warsztaty pełne kreatywnego myślenia oraz tworzenia niesamowitych konstrukcji z klocków LEGO®. Robotyka stymuluje rozwój dziecka na wielu różnych płaszczyznach: pogłębia umiejętności manualne, ćwiczy pamięć, pokazuje związek przyczynowo-skutkowy, uczy niezbędnej w obecnych czasach pracy w grupie i pogłębia umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia. Robotyka dla dzieci w Lublinie to przede wszystkim połączenie dobrej zabawy i nauki realizowanej w niestandardowy sposób. Cenimy sobie indywidualne podejście do dziecka i wszyscy mali konstruktorzy niezależnie od poziomu zaawansowania na pewno nie będą się na naszych zajęciach nudzić. Warsztaty z robotyki to również idealna okazja, by zdobywać wiedzę, której na chwilę obecną dzieci nie mają szans wynieść ze szkół podstawowych czy przedszkoli. Dzięki warsztatom cyklicznym Twoje dziecko nabędzie wartościowych kompetencji przyszłości, które z pewnością zaowocują na współczesnym rynku pracy. W naszych kursach dziecko może uczestniczyć nawet przez 8 lat. Program edukacyjny mogą rozpocząć dzieci już od 3 roku życia. W dowolnym momencie można dołączyć do Akademii, bez względu na posiadane umiejętności. Przygotowaliśmy poziomy dla kursantów dostosowane do ich wieku.

Wybierz:

Przedszkole

Szkoła

Roboludek Junior Cubetto

3 latki

Pierwsze kroki w świecie programowania! Najmłodsze dzieci poznają pojęcie algorytmu i podstawy programowania oraz oswajają się z technologią. Kodowanie dotykiem i fizyczne bloczki funkcyjne sprawiają, że nauka zagadnień ze świata robotyki jest dla dzieci jeszcze prostsza! Dzieci pracują z robotem Cubetto od PrimoToys.

100 zł/ms-c

WIĘCEJ

Roboludek mTiny

4 latki

Zgłębianie kolejnych tajników wiedzy z zakresu programowania przy wykorzystaniu interaktywnego robota mTiny. Dzieci oswajają się z nowoczesną technologią i programują nie używając ekranów i świetnie się przy tym bawiąc.

100 zł/ms-c

WIĘCEJ

Roboludek Master Essential

5-6 lat

Poziom dla dzieci ciekawych świata i nowych doświadczeń. Roboludki zgłębiają podstawy robotyki w praktyce - konstruując roboty. Poziom ten pozwala dzieciom jeszcze bardziej rozwijać wyobraźnię poprzez zaangażowanie w historię bohatera i tworzenie własnych elementów konstrukcji. Zdobywana wiedza z programowania sprawia, że roboty ożywają!

135 zł/ms-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk Essential

wiek 6-8 lat

Program dla dzieci wczesnoszkolnych, który oprócz konstruowania robotów ma na celu poszerzanie wiedzy ogólnonaukowej uczestników. Każde zajęcia to inne zagadnienie! Mali Robotycy zgłębiają jeszcze bardziej zaawansowane tajniki programowania takie jak na przykład zmienne.

140 zł/ms-c

WIĘCEJ

Mały Robotyk Master

Wiek 8-9 lat

Poziom dla dzieci, przed którymi świat robotyki ma już niewiele tajemnic. Zajęcia prowadzone są w formie projektowej, a ich program został oparty o metodykę STEAM, zorientowaną na zagadnienia inżynieryjne. Zestaw LEGO® Education SPIKE™ Prime to jeszcze więcej wyzwań, a programowanie blokowe umożliwia dzieciom łagodne przejście na bardziej zaawansowane zestawy.

140 zł/ms-c

WIĘCEJ

Inżynier Junior

Wiek 9-10 lat

Poziom Inżynier Junior na zestawach LEGO® Education SPIKE™ Prime z jeszcze bardziej zaawansowanym programowaniem. Zajęcia w formie projektowej, oparte o myśl Design Thinking i metodykę STEAM dają jeszcze więcej możliwości konstruowania i programowania robotów. Poziom stworzony z myślą o drzemiącym potencjale inżynierskim w młodych umysłach.

150 zł/ms-c

WIĘCEJ

Inżynier

Wiek 10-15 lat

Zajęcia trwające 1,5 godziny przy użyciu tabletów, na których uczestnicy za pomocą programu MIT App Inventor tworzą swoje własne aplikacje na urządzenia mobilne. Kursanci uczą się zaawansowanego programowania i oswajają się ze specjalistycznym słownictwem w języku angielskim. W trakcie trwania kursu Inżynierowie tworzą aż 15 aplikacji, których funkcje rozszerzają na poszczególnych zajęciach.

200 zł/ms-c

WIĘCEJ

Warsztaty z robotyki dla dzieci Lublin

Interesują Cię warsztaty dla dzieci w Lublinie, na których dzieci podczas zabawy zdobędą wiele różnych umiejętności przydatnych w dorosłym życiu, w tym umiejętności programowania? Sprawdź nasze warsztaty edukacyjne GO4Robot®: to jedyny w swoim rodzaju kurs programowania i robotyki, który dostosowany jest nawet do najmłodszych dzieci. Zajęcia prowadzone są tak, by za poprzez zabawę przekazać wiedzę, która zostanie z dzieckiem aż do czasu wkroczenia w świat dorosłych. Zobacz czego uczą się kursanci i co ma do zaoferowania nasza kraina twórczości!

Nasze warsztaty robotyki obalają szkodliwy mit mówiący o tym, że do nauki programowania można podejść dopiero w co najmniej nastoletnim wieku. Jest dokładnie na odwrót — im wcześniej robotyka i programowanie wejdą do świata dziecka, tym lepszy będzie jego rozwój w tym kierunku. Uczymy nie poprzez sztywne wykłady i powtarzalne ćwiczenia, a zabawę zorganizowaną niczym ulubione gry komputerowe młodych fanów i fanek technologii: spotkania są niczym "levele" gier z rosnącym poziomem wyzwania. Tak jak poziomy w wielu grach, każde z nich testuje nabyte już umiejętności, a ich pokonanie wiąże się ze wzmocnieniem wiedzy i zdolności, które pomogą zmierzyć się z kolejnym problemem czy zagadką. Budowanie robotów, programowanie ich oraz puszczanie ich w ruch — to tylko kilka przykładów aktywności jakie oferują warsztaty z programowania dla dzieci w Lublinie.

Dzięki temu jak prowadzone są zajęcia dziecko zdobywa nie tylko wiedzę, ale i również poszerza zakres swoich kompetencji. Wśród umiejętności które wzmacniane są podczas zajęć u małych uczestników, znajduje się między innymi identyfikowanie oraz rozwiązywanie problemów, podstawowa analiza danych, samodzielność oraz kreatywność. Podczas pracy przy budowie własnych robotów z klocków LEGO® dziecko ma okazję poznać różnego rodzaju czujniki, zrealizować swoje artystyczne fantazje, oraz — zwłaszcza w przypadku najmłodszych dzieci — rozwinąć zdolności motoryczne. Możliwość samodzielnego tworzenia rozwiązań podczas zajęć i warsztatów to również okazja dla dziecka, by lepiej rozpoznawało ciąg przyczynowo-skutkowy oraz pozytywnie wpływa na rozwój pewności siebie.  

Warsztaty z programowania dla dzieci w Lublinie

Ogromną zaletą cechującą nasze warsztaty z robotyki w Lublinie jest organizowanie ich na terenach szkół i przedszkoli. Dzięki temu rodzice dziecka czy kilku dzieci nie muszą wozić ich na miejsce warsztatów z domu, czy szkół. Organizujemy nasz rozkład zajęć i warsztatów tak, by - za zgodą rodziców - odbierać dzieci z sal gdzie odbywają się ich szkolne lekcje lub świetlicy i prowadzić je bezpośrednio na nasze zajęcia. To rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i uczestniczyć w zajęciach dzieciom zapracowanych osób, niemających zbyt wiele czasu na transportowanie dzieci na zajęcia, takie jak kursy programowania dla dzieci.

Na zajęcia z robotyki dla dzieci w Lublinie zapraszamy dzieci nawet w bardzo młodym wieku — prowadzimy zapisy na zajęcia, podczas których do nauki robotyki przystępują już dzieci 3-letnie! Na zajęciach nie będą nudzić się zarówno początkujące dzieci, które dopiero stawiają pierwsze edukacyjne kroki, jak i doświadczeni mali konstruktorzy, posiadający zaawansowane możliwości i umiejętności. Nasz zespół doświadczonych trenerów prowadzi zajęcia i ciekawe warsztaty dla dzieci w Lublinie tak, by przez cały czas działo się coś ciekawego, a świat robotyki i programowania był prezentowany w sposób ciekawy i przystępny. Sprawdź więc nasz ofertę — warsztaty z robotyki w Krakowie obywają się w różnych częściach tego miasta, ale zapraszamy również wszystkich zainteresowanych z miejscowości ościennych!

Placówki w twojej okolicy

Wybierz na mapie najdogodniejszą lokalizację

Opinie

opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion
opinion

Kompetencje

umiejętność współpracy w grupie

Jedna z najważniejszych umiejętności, które człowiek zdobywa w dzieciństwie i wykorzystuje przez całe swoje życie. Jest to zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów. To także umiejętność zespołowego wykonywania zadań i rozwiązywania problemów.

spostrzegawczość

Umiejętność podporządkowania swojego spostrzegania określonemu celowi, oderwanego od zajęć i wrażeń ubocznych. Inaczej - świadome kierowanie swojego spostrzegania.

myślenie logiczne

Inaczej myślenie przyczynowo-skutkowe. Jest to umiejętność wskazywania następstw określonych sytuacji, wyszukiwania przyczyn pewnych stanów rzeczy, a także porządkowania zdarzeń. Jest ono szczególnie ważne w rozwoju dziecka, bo pobudza jeszcze bardziej jego ciekawość!

lateralizacja

Inaczej stronność - jest to postępujący proces, który stopniowo kształtuje się wraz z wiekiem i rozwojem ruchowym dziecka. Podczas tego procesu kształtuje się przewaga jednej ze stron ciała nad drugą podczas czynności ruchowych. Ćwiczenie koordynacji ruchów (np. ruchów oko-ręka) pozwala na równomierny rozwój lateralizacji, bez doprowadzenia do asymetrii.

Dlaczego GO4Robot?

Zapisz się

Rozwój

W Akademii pracujemy według programów edukacyjnych stworzonych przez specjalistów z zakresu pedagogiki, którzy doskonale znają zróżnicowane potrzeby młodych kursantów. Każdy semestr wiąże się z nowymi ciekawymi wyzwaniami dla uczestników - wszystkie są jednak dostosowane do ich wieku oraz umiejętności.

Sprzęt

Zależy nam na tym, żeby zajęcia były efektywne oraz bezpieczne, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych oraz certyfikowanych zestawów LEGO® Education i Cubetto.

Trenerzy na zajęciach

Niewielkie grupy przyczyniają się do większej efektywności na zajęciach. Dwóch Trenerów może poświęcić każdemu uczestnikowi tyle czasu, ile dziecko potrzebuje do nauki. Każde zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowane osoby, zarażające pozytywną energią.

Lokalizacja

Warsztaty z robotyki w Zamościu przeprowadzamy na terenie przedszkoli oraz szkół, do których uczęszczają nasi kursanci. Dzięki temu dzieci nie będą opuszczać bezpiecznego miejsca, a rodzice nie będą musieli wygospodarować dodatkowego czasu na przywiezienie dziecka na zajęcia.

Częste pytania rodziców (FAQ):

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Jak zapisać dziecko na zajęcia?

Aby przejść do formularza zapisów - kliknij tutaj. Rekrutacja do Akademii rozpoczyna się w połowie sierpnia i trwa do końca września. Zapisanie dziecka na zajęcia w trakcie trwania roku szkolnego jest możliwe jeżeli w danej grupie są jeszcze wolne miejsca. O szczegóły i terminy można dopytać kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Moje dziecko nigdy nie chodziło na robotykę - czy te zajęcia są dla niego?

Nasze zajęcia przeznaczone są nie tylko dla dzieci, które mają już jakiekolwiek doświadczenie z robotyką. Poziomy edukacyjne zostały opracowane w taki sposób, by obudzić w dzieciach zainteresowanie i rozwijać ich indywidualne umiejętności na każdym poziomie ich zaawansowania. Nasi Trenerzy na zajęciach poświęcają uwagę każdemu dziecku, dzięki czemu mamy pewność, że każdy rozumie przedstawiane zagadnienia.
Ze szczegółowymi opisami poziomów można się zapoznać klikając tutaj.

Moje dziecko już chodziło na robotykę - czy nie będzie się nudzić?

Poziomy edukacyjne zostały opracowane w taki sposób, by ich poziom zaawansowania stopniowo wzrastał. Po ukończeniu jednego z poziomów dziecko nabywa umiejętności umożliwiające rozpoczęcie poziomu wyżej. Na każdych zajęciach tworzymy zupełnie inne roboty i poruszamy różne zagadnienia, nie ma więc mowy o jakiejkolwiek nudzie!
Ze szczegółowymi opisami poziomów można się zapoznać klikając tutaj.

Ile dzieci jest w grupie?

Stawiamy na kameralność zajęć, która - naszym zdaniem - idzie w parze z ich efektywnością. W grupach Roboludek Junior może znajdować się maksymalnie 8 uczestników, a w pozostałych wyższych poziomach - maksymalnie 14 uczestników.

Jakie są grupy wiekowe?

Nasz program edukacyjny to 4 grupy wiekowe, które zostały wyznaczone i opracowane z uwagi na potrzeby rozwojowe dziecka w danym wieku. 

Czy muszę podpisywać umowę?

Tak. Umowa podpisywana jest z każdym rodzicem z osobna lub jedna z przedszkolem. Dokument podpisywany jest drogą elektroniczną lub w formie klasycznej.

Czy odbierzecie moje dziecko ze świetlicy?

W przypadku zajęć prowadzonych na terenie danej placówki lub w miejscu pobliskim nasi Trenerzy odbierają dziecko ze świetlicy i bezpiecznie przyprowadzają na zajęcia. Wystarczy nas jedynie poinformować, w jakiej świetlicy będzie przebywało dziecko.

Czy poziom nauki jest dostosowany do etapu rozwoju dziecka?

Wszystkie poziomy edukacyjne, które opracowaliśmy oparte są przede wszystkim na zaspokajaniu potrzeb rozwojowych dziecka w danym wieku, a także na rozwoju jego umiejętności.
Szczegółowe informacje o każdym z poziomów - kliknij tutaj.

Co w sytuacji, gdy dziecko opuści zajęcia?

Wszelkie nieobecności zawsze odnotowujemy w dzienniku, a pod koniec kursu je sumujemy - do trzech zostanie rozliczone w postaci vouchera na wszystkie nasze usługi.

Czy mogę zrezygnować z zajęć?

Istnieje możliwość rezygnacji z zajęć w każdym momencie trwania kursu. W tym celu należy złożyć pisemne wypowiedzenie umowy oraz przekazać je Trenerowi lub przesłać pocztą elektroniczną na adres lublin@go4robot.pl. Umowa kończy się z ostatnim dniem miesiąca, w którym zostanie złożone jej wypowiedzenie. Zastrzegamy sobie prawo do zatrzymania opłaty za pełen miesiąc, w którego trakcie została złożona rezygnacja.

Ile trwają zajęcia?

Zajęcia zaczynają się w październiku i kończą w czerwcu. W tym czasie przeprowadzamy 30 zajęć, które trwają od 30 do 60 minut w zależności od poziomu. Na początku kursu rodzice otrzymują od nas harmonogram lekcji.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Lublin

Zadzwoń do nas: +48 537 060 525

Napisz do nas: lublin@go4robot.pl