Półkolonie dla dzieci Zamość

To świetny sposób na rozbudzenie pasji do nauki, zdobycie cennej wiedzy oraz rozwój wartościowych umiejętności.

Cena za turnus:

350zł

Dlaczego warto wybrać półkolonie i warsztaty z robotami?

To świetny sposób na rozbudzenie pasji do nauki, zdobycie cennej wiedzy oraz rozwój wartościowych umiejętności. Codziennie od poniedziałku do piątku zapewnimy Państwa dzieciom wspaniałą zabawę, która kryje wiele walorów edukacyjnych.

Robotyka i programowanie pozwolą na rozwój docenianych na rynku pracy kompetencji takich jak gotowość cyfrowa i obycie w technologiach. Pod okiem doświadczonych trenerów dzieci zbudują i zaprogramują roboty ze swoich ulubionych gier i filmów, nauczą się pracować zespołowo oraz spędzą aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Forma wygodna dla rodzica

Ułatwiamy wybór wygodniejszego rozwiązania.

Oferujemy Państwu 2 rodzaje usług. Pierwsza z nich - półkolonie, to 5-dniowy wakacyjny turnus nawiązujący do popularnej wśród dzieci tematyki gier i filmów, np. Minecraft, Harry Potter czy Star Wars. Zapewniamy całodniową opiekę oraz pełne wyżywienie. Na warsztaty z kolei mogą Państwo zapisać dzieci na wybrane dni. Każdy z nich to inna tematyka zajęć dostosowana do obecnego etapu rozwojowego. W trakcie zajęć używamy najbardziej efektywnych metodologii, takich jak na przykład Storytelling czy Design Thinking.
Półkolonie Warsztaty
Wyżywienie
Zgłoszenie do kuratorium
Opieka całodniowa 7:30-17:00
*
Bon turystyczny
Wybór dni
* - zgodnie z harmonogramem warsztatów

Co oferujemy?

Małe grupy

Wielkość grupy to max. 14 uczestników. Kameralność pozwala nam na trafne wychwycenie potrzeb każdego dziecka. Podczas półkolonii proponujemy dwie grupy wiekowe w przedziałach 6-8 oraz 9-12 lat.

Przygotowana kadra

Specjalnością wybranej przez nas kadry jest praca z dziećmi. Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje i umiejętności, by móc jak najskuteczniej dotrzeć do umysłów dzieci i przedstawić im w nietuzinkowy sposób otaczający ich świat robotyki i programowania.

Kreatywna tematyka

Spędzenie wakacji lub ferii z GO4Robot przypomina przeniesienie się do innego świata. Wyjątkowość i storytelling wciąga dzieci, które nie mogą się doczekać kolejnego dnia

Dziewczyny górą!

Płeć żeńska, szczególnie w młodym wieku, bardzo często odrzuca taki sposób spędzania czasu twierdząc, że robotyka to zajęcie tylko dla chłopców. Nic bardziej mylnego! Pracując na co dzień w szkołach, przedszkolach oraz centrach kultury udowadniamy, że budowanie robotów jest dla wszystkich.

Plan dnia

Zima 2023 W tym roku w Zamościu nie prowadzimy pólkolonii, a jedynie warsztaty. Zapraszamy do zapoznania się z ich planem w zakładce obok!
10:00 - 10:15 Zajęcia świetlicowe, przyprowadzanie dzieci
10:15 - 11:30 Zajęcia programowe / Robotyka / Kreatywne Budowanie
11:30 - 11:45 Drugie śniadanie
11:45 - 12:45 Zajęcia programowe/Tworzenie animacji i gier
12:45 - 13:00 Zajęcia świetlicowe, odbieranie dzieci

Terminy i lokalizacje

Filtruj:

Scenariusze

Poniżej przedstawiamy propozycję przygotowanych przez nas scenariuszy, które pojawią się na półkoloniach. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie 😊

Catering i wyżywienie

Podczas półkolonii zapewniamy pełne wyżywienie, aby utrzymać wysoki poziom energii naszych uczestników i zapewnić im maksymalny komfort niezbędny do wymagającej pracy z robotami. Ze względu na ilość lokalizacji, współpracujemy z kilkoma podmiotami - informację na temat cateringu w wybranej przez Państwa grupie znajdują się na podstronie wybranego miasta.
W przypadku warsztatów zapewniamy wodę oraz owoc.

Edukacja jest ważna

Wraz z udziałem psychologów i pedagogów tworzymy autorskie plany edukacyjne, by móc w jak najciekawszy sposób przekazać dzieciom zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu robotyki i programowania. Zamiast wyuczonych odpowiedzi według klucza, stawiamy na kreatywność i wyobraźnię! Zobacz jakie umiejętności rozwinie Twoje dziecko podczas turnusu:

motoryka mała i motoryka duża

Motoryka to ogólna sprawność fizyczna człowieka. Motoryka mała to ruchy o mniejszym zakresie (ruchy dłoni, palców) - do ich wykonania potrzebne jest skupienie, koncentracja i precyzja. Motoryka duża to z kolei obszerne ruchy, które angażują całe ciało lub jego znaczną część.

umiejętność współpracy w grupie

Jedna z najważniejszych umiejętności, które człowiek zdobywa w dzieciństwie i wykorzystuje przez całe swoje życie. Jest to zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów. To także umiejętność zespołowego wykonywania zadań i rozwiązywania problemów.

spostrzegawczość

Umiejętność podporządkowania swojego spostrzegania określonemu celowi, oderwanego od zajęć i wrażeń ubocznych. Inaczej - świadome kierowanie swojego spostrzegania.

myślenie logiczne

Inaczej myślenie przyczynowo-skutkowe. Jest to umiejętność wskazywania następstw określonych sytuacji, wyszukiwania przyczyn pewnych stanów rzeczy, a także porządkowania zdarzeń. Jest ono szczególnie ważne w rozwoju dziecka, bo pobudza jeszcze bardziej jego ciekawość!

lateralizacja

Inaczej stronność - jest to postępujący proces, który stopniowo kształtuje się wraz z wiekiem i rozwojem ruchowym dziecka. Podczas tego procesu kształtuje się przewaga jednej ze stron ciała nad drugą podczas czynności ruchowych. Ćwiczenie koordynacji ruchów (np. ruchów oko-ręka) pozwala na równomierny rozwój lateralizacji, bez doprowadzenia do asymetrii.

Zaplecze techniczne

Programowanie skonstruowanych przez uczestników robotów odbywa się na tabletach.

Zestawy edukacyjne, których używamy w trakcie warsztatów to: LEGO® Education WeDo 2.0, LEGO® Education SPIKE™ Essential oraz LEGOreg; Education SPIKE™ Prime

LEGO WeDO 2.0

WeDo 2.0 narzędzie, które świetnie sprawdza się w przedszkolach i klasach 1-3.

LEGO Mindstorms EV3

Mindstorms EV3 to zestaw młodzieżowy, z wręcz nieograniczonymi możliwościami.

LEGO Spike

Zestaw LEGO Spike to najnowocześniejszy zestaw. Posiada ponad 500 klocków. Można go nawet programować w języku Python.

Dodatkowe roboty

Zwiększamy różnorodność dzieciom, poprzez pokazywanie innych narzędzi. Np. Ozoboty, drony. Więcej atrakcji, to więcej nauki!

Galeria

Programowanie i wypoczynek? Postaw na warsztaty dla dzieci w Zamościu!

Zima w mieście nie musi być nudna! Jeżeli chcesz zapewnić swoim dzieciom fantastyczne ferie w Zamościu, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. GO4Robot® powstało ponad osiem lat temu z pasji do informatyki i przekazywania wiedzy najmłodszym. Jesteśmy grupą entuzjastów i jednocześnie doskonale przygotowanych edukatorów. Pracujemy w szkołach i przedszkolach, a latem oraz zimą organizujemy niezapomniane warsztaty z robotyką w Zamościu.

Z GO4Robot® Twoje dziecko rozpocznie fascynującą podróż po niezwykłych ścieżkach nauki. Wszystkie nasze turnusy i programy warsztatów zostały przygotowane z dbałością o szczegóły. Możesz mieć więc całkowitą pewność, co do ich najwyższej jakości. Warsztaty feryjne w Zamościu są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Każdy uczestnik z łatwością odnajdzie się w towarzystwie rówieśników. Oprócz pakietu atrakcyjnych zajęć, które czekają uczestników, gwarantujemy dodatkowe atrakcje. Uczestnikami poszczególnych turnusów zajmować się będą przygotowani do tego fachowcy w swoich dziedzinach. Nad przygotowaniem zajęć i dostosowaniem ich do poszczególnych kategorii wiekowych czuwają metodycy oraz psychologowie. To sprawia, że zajęcia tematyczne są idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości każdego dziecka.

Warsztaty zimowe 2023 w Zamościu

Warsztaty feryjne w Zamościu z GO4Robot® to idealna propozycja dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciakom optymalną dawkę atrakcji i wypoczynku - my dorzucamy do tego profesjonalną opiekę. Uczestników czekają zajęcia tematyczne z Lego robotyki, zajęcia sportowe, zabawy na świeżym powietrzu, wycieczki i inne atrakcje. Organizujemy warsztaty programowania, w czasie których dzieci nauczą się jak samodzielnie budować nawet skomplikowane urządzenia mechaniczne. Dzięki temu, że uczestnicy warsztatów prowadzą rozmaite eksperymenty, mogą na chwilę przenieść się do innego świata. Mamy też zajęcia artystyczne pozwalające rozwijać kreatywność Twojego dziecka. To świetny sposób na spędzenie części wakacji. Oferta warsztatów 2023 skierowana jest do dzieci i młodzieży lubiących gry i zagadki logiczne. Jednak najważniejszym elementem, wokół którego odbywają się zajęcia w Zamościu, to zajęcia z robotyki. W trakcie ich trwania pokazujemy, że robotyka i programowanie to zabawa równie dobra, jak budowanie z klocków, a przy tym umiejętność niezwykle przyszłościowa. Udział w zajęciach w formie warsztatów naszymi podopiecznymi wybierzemy się także w ciekawe miejsca, takie jak np. centrum nauki i zajrzymy do świata biologii, fizyki czy chemii. Zapraszamy każdego rodzica do zapoznania się z naszymi propozycjami w Zamościu. Na stronie GO4Robot® znajdują się wszystkie przydatne linki, jeżeli chodzi o termin turnusu czy scenariusz, według którego będą prowadzone zajęcia. Udział w warsztatach z robotami to gwarancja dobrej zabawy.

Masz pytania?

Być może odpowiedź znajdziesz w tej sekcji. A jeśli nie - zapraszamy do kontaktu!

Jak zapisać dziecko?

Rezerwacji miejsca można dokonać poprzez formularz zapisów - kliknij tutaj.

Jaki jest minimalny wiek uczestników?

Minimalny wiek uczestników warsztatów to 6 lat.

Ile może być maksymalnie dzieci w grupie?

Maksymalna liczba uczestników warsztatów to 10 dzieci w grupie (6-9 lat).

Czy mogę zapisać dziecko na więcej niż jeden turnus?

Oczywiście. To Państwo decydują na ile turnusów zapisują dziecko.

Czy cena zawiera wyżywienie?

Nie, w przypadku warsztatów nie zapewniamy wyżywienia.

Czy oprócz zajęć z robotyki są przewidziane inne atrakcje?

Tak. Na naszych uczestników czekają nie tylko zajęcia z robotyki, ale również zabawy ruchowe, fabularne, wiele twórczych i kreatywnych warsztatów i innych atrakcji.

Czy mogę zapisać na warsztaty dziecko, które nie miało wcześniej do czynienia z robotyką i programowaniem?

Jak najbardziej! Wszystkiego nauczymy na miejscu :) 

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych naszymi warsztatami i półkoloniami zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości :) Czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy!

GO4Robot Zamość

Zadzwoń do nas: +48 537 060 525

Napisz do nas: zamosc@go4robot.pl