Witamy w GO4Robot Wrocław!

Witam! Zapraszam na warsztaty we Wrocławiu!

Kontakt

Na skróty

Warsztaty cykliczne

Urodzinki z robotami

Letnia Akademia Robotyki

Panel rodzica

Kim jesteśmy

Nasza historia

Cześć, tu Ola i Maciek!

Pozytywnie zakręcona para, która od lat poświęca się pracy z dziećmi. Tworzymy magiczne miejsca do rozwoju i zabawy. Od 10 lat z sukcesem prowadzimy żłobki, współpracujemy z Teatrem Współczesnym oraz z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu oraz prowadzimy ciekawe warsztaty dla dzieci i młodzieży w ramach Akademii Rozwoju Trampolina. Ola ma głowę pełną pomysłów, Maciej je realizuje. Teraz przyszedł czas na realizację kolejnego (od wielu lat pasji Oli) -zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem nowych technologii czyli Roboty + klocki Lego. TAK, TAK - TO JUŻ STAŁO SIĘ ;) A więc? 3...2...1...ROBOT!!!

Dlaczego GO4Robot

Rozwój

Nasze programy edukacyjne są tworzone przez specjalistów z zakresu pedagogiki, którzy znają zróżnicowane potrzeby dzieci. Każdy rok niesie za sobą nowe wyzwania dla naszych uczestników, dostosowane do ich wieku i umiejętności.

Sprzęt

Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych, sprawdzonych zestawach LEGO® EDUCATION i Cubetto, ponieważ zależy nam na jak najlepszej jakości i bezpieczeństwie.

2 trenerów

Nasze grupy są kameralne, liczą maksymalnie 10 lub 14 osób. W trosce o jak największy komfort, każde zajęcia prowadzone są przez dwóch, wykwalifikowanych trenerów. Zależy nam aby dziecko, które potrzebuje pomocy, uzyskało ją jak najszybciej.

Dojazdy

Dojeżdżamy do placówki, aby dzieci nie opuszczały bezpiecznych szkół i przedszkoli. Szanujemy czas rodzica, aby nie musiał tracić czasu na przywożenie dziecka.

Galeria

Poziomy edukacyjne

Twoje dziecko może uczyć się z nami nawet przez 6 lat. Nasz program edukacyjny rozpoczynają dzieci już od 4 roku życia. Do Akademii mogą dołączyć w dowolnym momencie, niezależnie od wieku czy umiejętności. Zobacz jakie poziomy dla nich przygotowaliśmy.

1. Roboludek

Wiek 4 lata

70 zł/m-c

Przygodę z robotyką i naukami ścisłymi można zacząć już od pierwszych lat życia dziecka.

Więcej informacji

2. Roboludek+

Wiek 5-6 lat

90 zł/m-c

Robo-ludki są ciekawe świata i nowych doświadczeń. Podczas zajęć z robotyki dzieci w praktyce odkrywają podstawowe zasady z świata robotów.

Więcej informacji

3. Mały Robotyk

Wiek 6-8 lat

90 zł/m-c

Nasi mali robotycy podczas każdych zajęć przejdą przez trzy etapy robotyki. Od zbudowania, poprzez programowanie, aż do przetestowania robota będą wspierani przez Trenerów.

Więcej informacji

4. Mały Robotyk+

Wiek 8-9 lat

90 zł/m-c

Kolejny poziom to kolejne umiejętności. Dzięki znacznie większej liczbie elementów zestaw Lego WeDo 2.0 pozwala Małym Konstruktorom przekraczać granice wyobraźni, nabywać nowe umiejętności z zakresu programowania, a także odbyć fascynującą podróż przez świat przyrody.

Więcej informacji

5. Inżynierowie

Wiek 9-12 lat

zapisy od września 2020

Zagadnienia z matematyki i fizyki staną się dla dzieci zrozumiałe i logiczne. Programowanie nie będzie miało żadnych tajemnic. Dzięki połączeniu zabawy i nauki Państwa dzieci na długo zapamiętają cenną wiedzę wyniesioną z zajęć.

Więcej informacji

6. Inżynierowie+

Wiek 10-14 lat

zapisy od września 2020

Skonstruujemy między innymi Inteligentny dom, który wprowadzi podstawy automatyki budynkowej. Stworzymy własną aplikację w oparciu o APP Inventor. Nauczymy się podstaw elektroniki i programowania w języku C pracując na Arduino Uno.

Więcej informacji

Opłata za zajęcia

W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka, placówkę i dzień zajęć.

Jeśli chcą Państwo otrzymać FV, prosimy o informację w tytule przelewu razem z nr NIP.

Numer konta

75 1090 2590 0000 0001 2216 1417

PIXEL- MACIEJ ŻABSKI, ul. Obornicka 98/1, 51-114 Wrocław, NIP 817 186 69 92

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń lub napisz do nas maila. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości :)

GO4Robot Wrocław

Aleksandra Więcławska-Żabska

Zadzwoń do nas: 604 566 201
Napisz do nas: wroclaw@go4robot.pl