Witamy w GO4Robot Wrocław!

Witam! Zapraszam na warsztaty we Wrocławiu!

Kontakt

Kim jesteśmy

Nasza historia

Cześć, tu Ola i Maciek!

Pozytywnie zakręcona para, która od lat poświęca się pracy z dziećmi. Tworzymy magiczne miejsca do rozwoju i zabawy. Od 10 lat z sukcesem prowadzimy żłobki, współpracujemy z Teatrem Współczesnym oraz z Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu oraz prowadzimy ciekawe warsztaty dla dzieci i młodzieży w ramach Akademii Rozwoju Trampolina. Ola ma głowę pełną pomysłów, Maciej je realizuje. Teraz przyszedł czas na realizację kolejnego (od wielu lat pasji Oli) -zajęcia dla dzieci z wykorzystaniem nowych technologii czyli Roboty + klocki Lego. TAK, TAK - TO JUŻ STAŁO SIĘ ;) A więc? 3...2...1...ROBOT!!!

Dlaczego GO4Robot

Rozwój

Nasze programy edukacyjne są tworzone przez specjalistów z zakresu pedagogiki, którzy znają zróżnicowane potrzeby dzieci. Każdy rok niesie za sobą nowe wyzwania dla naszych uczestników, dostosowane do ich wieku i umiejętności.

Sprzęt

Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych, sprawdzonych zestawach LEGO® EDUCATION i Cubetto, ponieważ zależy nam na jak najlepszej jakości i bezpieczeństwie.

Trenerzy

Nasze grupy są kameralne, liczą maksymalnie 10 lub 14 osób. W trosce o jak największy komfort, każde zajęcia prowadzone są przez dwóch, wykwalifikowanych trenerów. Zależy nam aby dziecko, które potrzebuje pomocy, uzyskało ją jak najszybciej.

Dojazdy

Dojeżdżamy do placówki, aby dzieci nie opuszczały bezpiecznych szkół i przedszkoli. Szanujemy czas rodzica, aby nie musiał tracić czasu na przywożenie dziecka.

Galeria

Poziomy edukacyjne

Twoje dziecko może uczyć się z nami nawet przez 6 lat. Nasz program edukacyjny rozpoczynają dzieci już od 4 roku życia. Do Akademii mogą dołączyć w dowolnym momencie, niezależnie od wieku czy umiejętności. Zobacz jakie poziomy dla nich przygotowaliśmy.

1. Roboludek Junior

Wiek 3 lata

80 zł/m-c

Przygodę z robotyką i naukami ścisłymi można zacząć już od pierwszych lat życia dziecka.

Więcej informacji

2. Roboludek

Wiek 4 lata

80 zł/m-c

Dzięki zajęciom prowadzonym przy użyciu robota Cubetto od PrimoToys pierwsze kroki w świecie programowanie może stawiać już czterolatek.

Więcej informacji

3. Roboludek Master

Wiek 5-6 lat

100 zł/m-c

Robo-ludki są ciekawe świata i nowych doświadczeń. Podczas zajęć z robotyki dzieci w praktyce odkrywają podstawowe zasady z świata robotów.

Więcej informacji

4. Mały Robotyk

Klasa 1-2

100 zł/m-c

Nasi mali robotycy podczas każdych zajęć przejdą przez trzy etapy robotyki. Od zbudowania, poprzez programowanie, aż do przetestowania robota będą wspierani przez Trenerów.

Więcej informacji

5. Mały Robotyk Master

Klasa 3-4

100 zł/m-c

Kolejny poziom to kolejne umiejętności. Dzięki znacznie większej liczbie elementów zestaw Lego WeDo 2.0 pozwala Małym Konstruktorom przekraczać granice wyobraźni, nabywać nowe umiejętności z zakresu programowania, a także odbyć fascynującą podróż przez świat przyrody.

Więcej informacji

6. Inżynierowie

Klasa 4-6

zapisy od września 2021

Zagadnienia z matematyki i fizyki staną się dla dzieci zrozumiałe i logiczne. Programowanie nie będzie miało żadnych tajemnic. Dzięki połączeniu zabawy i nauki Państwa dzieci na długo zapamiętają cenną wiedzę wyniesioną z zajęć.

Więcej informacji

Opłaty za zajęcia

W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka, placówkę i dzień zajęć.

Jeśli chcą Państwo otrzymać FV, prosimy o informację w tytule przelewu razem z nr NIP.

Numer konta

40 1090 0088 0000 0001 4363 0011

PIXEL- MACIEJ ŻABSKI, ul. Obornicka 98/1, 51-114 Wrocław, NIP 817 186 69 92

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania - zadzwoń lub napisz do nas maila. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości :)

GO4Robot Wrocław

Aleksandra Więcławska-Żabska

Zadzwoń do nas: 604 566 201
Napisz do nas: wroclaw@go4robot.pl

Atrakcje dla dzieci - Wrocław


Wrocław otwiera nowe możliwości dla dzieci oraz młodzieży! Właśnie w tym wyjątkowym mieście prowadzimy niestandardowe zajęcia dla dzieci, na których każdy uczestnik będzie mógł się świetnie bawić i jednocześnie wynieść z zajęć wartościową wiedzę. Organizujemy zajęcia z robotyki, które łączą w sobie elementy programowania, elektroniki, sensoryki czy informatyki. Nasze zajęcia są zupełnie inne od standardowych form nauczania. Wierzymy, że dzieci uczą się najlepiej poprzez doświadczanie i eksperymentowanie. Z chęcią im to umożliwiamy. Na naszych zajęciach uczestnicy pracują w 2-osobowych zespołach z wykorzystaniem sprawdzonych oraz certyfikowanych zestawów edukacyjnych. Klocki do robotyki, oprócz standardowych elementów, posiadają także różnego rodzaju czujniki i komponenty elektromechaniczne, które “ożywiają” robota. Konstrukcje są dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania danej grupy. Połączenie elementów zabawy z nauką sprawia, że dzieci szybciej przyswajają wiedzę i czerpią z zajęć wiele frajdy.

Ciekawe zajęcia dla dzieci we Wrocławiu

Jeśli szukasz niestandardowych warsztatów, na których Twoje dziecko będzie rozwijać logiczne i samodzielne myślenie, kreatywność i umiejętności manualne - jesteś w dobrym miejscu. Organizujemy warsztaty cykliczne, kursy, a nawet tematyczne imprezy urodzinowe na terenie Wrocławia. Zajęcia z robotyki dla dzieci z pewnością nie przypominają standardowych lekcji. To zdecydowanie wyjątkowa i ciekawa atrakcja dla każdego dziecka - zarówno przedszkolaka, jak i nastolatka. Na warsztatach uczestnicy ćwiczą pamięć, uczą się twórczego i przestrzennego myślenia, mogą się w pełni zaangażować oraz skupić, dążąc do upragnionego celu. Pracują ze świadomością tego, że mają realny wpływ na wprawienie robota w ruch. Budują konstrukcje, programują je, a następnie testują i dowolnie modyfikują według własnych pomysłów. Co stworzy Twoje dziecko: tańczącego robota, poruszający się pojazd, a może latający helikopter?

Zapraszamy na oryginalne zajęcia dla dzieci, dzięki którym Wrocław zyska małych inżynierów! Uczestnicy poszczególnych zajęć poznają zasady programowania, robotyki, mechaniki czy nawet tworzenia aplikacji mobilnych. Narzędzia są dostosowane do wieku dziecka. Pokazujemy przy tym, że klocki służą nie tylko do zabawy, a komputery i tablety mogą w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju dziecka lub nastolatka. Przemycamy w zabawie walory edukacyjne i kompetencje tak ważne oraz przydatne w XXI wieku. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!