Półkolonie dla dzieci w Poznaniu 2020

Każdego roku w okresie letnim i zimowym organizujemy półkolonie dla dzieci w Poznaniu. Dzięki nam każde ferie i wakacje mogą stać się niesamowitą przygodą. Oferujemy mnóstwo atrakcji – ciekawe warsztaty, zajęcia, pokazy oraz gry sportowe. Półkolonie na Politechnice Poznańskiej to znakomita okazja, aby pokazać dziecku, że robotyka, matematyka, programowanie, chemia i inne nauki ścisłe mogą być prawdziwie fascynującą przygodą.

Dzieci najłatwiej i najchętniej uczą się poprzez zabawę. Dlatego wszystkie nasze zajęcia zostały opracowane w taki sposób, aby jak najbardziej zainteresować uczestników, a przy tym przekazać im wartościową wiedzę i umiejętności. W czasie prowadzonych w trakcie poznańskich półkolonii dla dzieci warsztatów przenosimy się więc wspólnie z dziećmi w czasie i przestrzeni, razem podróżujemy po kosmosie i świecie, stajemy się wielkimi odkrywcami i tajnymi agentami. Pokazujemy, jak ważna jest wartość i siła wyobraźni. Wspólnie przeprowadzamy eksperymenty i pokazy chemiczne, np. z zastosowaniem cieczy nienewtonowskiej czy atramentu sympatycznego. Dzięki niezwykle ciekawej formie, półkolonie w Poznaniu cieszą się ogromną popularnością wśród naszych Klientów.


Półkolonie letnie dla dzieci

 


Półkolonie zimowe dla dzieci

 


Letnia akademia robotyki w Poznaniu


Zimowa akademia robotyki w Poznaniu

Półkolonie Poznań – zimowa akademia Robotyki

W okresie od września do czerwca organizujemy również cykliczne zajęcia w ramach Akademii Robotyki. Na zajęciach tych udowadniamy, że robotyka może być zajęciem dla każdego. Przynosi mnóstwo radości i – wbrew pozorom – wcale nie jest trudna. Podczas zajęć dzieci uczą się, m.in. zagadnień z dziedziny astronomii, ekologii czy mechaniki.
Budują roboty z klocków LEGO® oraz poznają, czym jest programowanie na podstawie zestawów LEGO® WeDo oraz LEGO® MINDSTORMS®. Kreatywnie i aktywnie spędzają czas z rówieśnikami na bezpiecznych zajęciach i ucząc się przy tym, jak ważne jest współdziałanie i praca w grupie.

Warsztaty z robotyki dla dzieci oraz półkolonie w Poznaniu są prowadzone i organizowane przez doświadczonych trenerów i nauczycieli, podchodzących z pasją do swego zawodu i obowiązków. W czasie trwania zajęć – zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku – dzieci pozostają pod profesjonalną opieką. Wszystkie warsztaty, pokazy oraz gry i zabawy są w pełni bezpieczne i przeprowadzane pod okiem fachowców.

Poznańskie półkolonie – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, jakie atrakcje zaoferować dziecku w okresie letnim lub zimowym? Przekonaj się, że nasza oferta półkolonii w stolicy wielkopolski to jedna z ciekawszych propozycji na rynku! Poniżej znajdziesz największe zalety oferty półkolonii dla Poznaniaków (i wszystkich innych, którzy zechcą odwiedzić to miasto). Dlaczego warto się zdecydować?

  • Półkolonie stanowią niezwykłą atrakcję dla dzieci i zapewniają dużą dawkę rozrywki w okresie wakacyjnym.
  • Zabawa to oczywiście jedno, ale w ramach zajęć, dzieci nabywaja cenne umiejętności oraz uczą się ciekawych i przydatnych rzeczy. Chodzi zarówno o zagadnienia związane z programowaniem, jak i tematy z innych dziedzin technologii i nauki.
  • Zajęcia na półkoloniach w Poznaniu prowadzone są w pełni profesjonalnie – instruktorzy wiedzą jak w atrakcyjny sposób przekazać dzieciom to, co najważniejsze. Dzięki temu pociechy się nie nudzą, a wręcz przeciwnie – wzrasta ich ciekawość i zainteresowanie poruszanymi tematami.
  • W ramach poznańskich półkolonii oferujemy turnusy dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych, pogrupowane w specjalne bloki tematyczne, które przypadną do gustu nawet
  • Przekazywane umiejętności pomagają we wszystkich aspektach życia, dzieci uczą się krytycznego myślenia, ciekawości świata, logicznego rozumowania, wyciągania właściwych wniosków oraz zauważania własności przyczynowo-skutkowych obserwowanych zjawisk.

Półkolonie Poznań – wybierz najlepszą ofertę

Jeżeli chcesz w sezonie letnim zadbać o swoje dzieciaki, Półkolonie Poznań 2020 to będzie niewątpliwie strzał w dziesiątkę! Sprawdź, który z turnusów pasuje Ci najbardziej i spraw, aby Twoja pociecha mogła wziąć udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu, zarówno pod kątem edukacyjnym i rozwojowym, jak i czysto rozrywkowym. Przyjedź do Poznania i spotkaj się z nami! Czekamy na kontakt z Twojej strony.

Więcej