Półkolonie dla dzieci w Poznaniu 2021

Każdego roku w okresie letnim i zimowym organizujemy półkolonie dla dzieci w Poznaniu. Dzięki nam każde ferie i wakacje mogą stać się niesamowitą przygodą. Oferujemy mnóstwo atrakcji – ciekawe warsztaty, zajęcia, pokazy oraz gry sportowe. Półkolonie na Politechnice Poznańskiej to znakomita okazja, aby w 2021 roku pokazać dziecku, że robotyka, matematyka, programowanie, chemia i inne nauki ścisłe mogą być prawdziwie fascynującą przygodą.

Dzieci najłatwiej i najchętniej uczą się poprzez zabawę. Dlatego wszystkie nasze zajęcia zostały opracowane w taki sposób, aby jak najbardziej zainteresować uczestników, a przy tym przekazać im wartościową wiedzę i umiejętności. W czasie prowadzonych w trakcie poznańskich półkolonii dla dzieci warsztatów przenosimy się więc wspólnie z dziećmi w czasie i przestrzeni, razem podróżujemy po kosmosie i świecie, stajemy się wielkimi odkrywcami i tajnymi agentami. Pokazujemy, jak ważna jest wartość i siła wyobraźni. Wspólnie przeprowadzamy eksperymenty i pokazy chemiczne, np. z zastosowaniem cieczy nienewtonowskiej czy atramentu sympatycznego. Dzięki niezwykle ciekawej formie, półkolonie w Poznaniu cieszą się ogromną popularnością wśród naszych Klientów.


półkolonie letnie Poznań 2021

Półkolonie letnie dla dzieci

 


półkolonie letnie dla dzieci

Półkolonie zimowe dla dzieci

 


półkolonie letnie dla przedszkolaków 2021

Letnia akademia robotyki w Poznaniu


półkolonie 2021

Zimowa akademia robotyki w Poznaniu

Półkolonie Poznań – zimowa akademia Robotyki

W okresie od września do czerwca organizujemy również cykliczne zajęcia w ramach Akademii Robotyki. Na zajęciach tych udowadniamy, że robotyka może być zajęciem dla każdego. Przynosi mnóstwo radości i – wbrew pozorom – wcale nie jest trudna. Podczas zajęć dzieci uczą się, m.in. zagadnień z dziedziny astronomii, ekologii czy mechaniki.
Budują roboty z klocków LEGO® oraz poznają, czym jest programowanie na podstawie zestawów LEGO® WeDo oraz LEGO® MINDSTORMS®. Kreatywnie i aktywnie spędzają czas z rówieśnikami na bezpiecznych zajęciach i ucząc się przy tym, jak ważne jest współdziałanie i praca w grupie.

Warsztaty z robotyki dla dzieci oraz półkolonie w Poznaniu są prowadzone i organizowane przez doświadczonych trenerów i nauczycieli, podchodzących z pasją do swego zawodu i obowiązków. W czasie trwania zajęć – zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku – dzieci pozostają pod profesjonalną opieką. Wszystkie warsztaty, pokazy oraz gry i zabawy są w pełni bezpieczne i przeprowadzane pod okiem fachowców.

Poznańskie półkolonie – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, jakie atrakcje zaoferować dziecku w okresie letnim lub zimowym? Przekonaj się, że nasza oferta półkolonii w stolicy wielkopolski to jedna z ciekawszych propozycji na rynku! Poniżej znajdziesz największe zalety oferty półkolonii dla Poznaniaków (i wszystkich innych, którzy zechcą odwiedzić to miasto). Dlaczego warto się zdecydować?

  • Półkolonie stanowią niezwykłą atrakcję dla dzieci i zapewniają dużą dawkę rozrywki w okresie wakacyjnym.
  • Zabawa to oczywiście jedno, ale w ramach zajęć, dzieci nabywaja cenne umiejętności oraz uczą się ciekawych i przydatnych rzeczy. Chodzi zarówno o zagadnienia związane z programowaniem, jak i tematy z innych dziedzin technologii i nauki.
  • Zajęcia na półkoloniach w Poznaniu prowadzone są w pełni profesjonalnie – instruktorzy wiedzą jak w atrakcyjny sposób przekazać dzieciom to, co najważniejsze. Dzięki temu pociechy się nie nudzą, a wręcz przeciwnie – wzrasta ich ciekawość i zainteresowanie poruszanymi tematami.
  • W ramach poznańskich półkolonii oferujemy turnusy dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych, pogrupowane w specjalne bloki tematyczne, które przypadną do gustu nawet
  • Przekazywane umiejętności pomagają we wszystkich aspektach życia, dzieci uczą się krytycznego myślenia, ciekawości świata, logicznego rozumowania, wyciągania właściwych wniosków oraz zauważania własności przyczynowo-skutkowych obserwowanych zjawisk.

Półkolonie Poznań 2021 – wybierz najlepszą ofertę

Jeżeli chcesz w sezonie letnim zadbać o swoje dzieciaki, Półkolonie Poznań 2020 to będzie niewątpliwie strzał w dziesiątkę! Sprawdź, który z turnusów pasuje Ci najbardziej i spraw, aby Twoja pociecha mogła wziąć udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu, zarówno pod kątem edukacyjnym i rozwojowym, jak i czysto rozrywkowym. Przyjedź do Poznania i spotkaj się z nami! Czekamy na kontakt z Twojej strony.

Więcej