Wakacje w Poznaniu?

Półkolonie z Go4Robot Jesteś ciekawy jak wyglądają półkolonie z GO4Robot? Nie możesz się zdecydować? Chcesz żeby Twoje dziecko przeżyło niesamowitą przygodę w świecie robotyki? Zajrzyj tutaj, a na pewno przekonasz się, że wakacje i ferie w Poznaniu mogą być ekscytujące! Współpraca z Politechniką Półkolonie na Politechnice Poznańskiej to niesamowita okazja dla Twojego dziecka do zaszczepienia… Read more »
24.04.2017
0

Konkurs Inea i GO4Robot „My widzimy to tak – czym jest dla Ciebie Internet”

Wraz z Inea robimy dobre rzeczy dla poznańskich szkół! Pamiętacie jak mówiliśmy Wam o konkursie „My widzimy to tak- czym jest dla Ciebie Internet”, w którym, aż 9 klas wygrało ponad 100 warsztatów z programowania i robotyki refundowanych przez Inea. Od tego czasu przeprowadziliśmy już ponad 50 bezpłatnych zajęć dla uczniów klas podstawowych! Nasi podopieczni w czasie… Read more »
08.02.2019
0

Półkolonie zimowe w Poznaniu 2019 – Turnus 2 – Tajni Agenci

Wiadomość, jaką usłyszeli nasi podopieczni na początku półkolonii, nie była najlepsza…W Poznaniu zjawili się niebezpieczni osobnicy, ukrywający się pod pseudonimem Body Gang. Misją naszych Tajnych Agentów było powstrzymanie ich przed przejęciem kontroli nad światem! W trakcie misji specjalnych poznali tajniki szyfrów, mechanikę i budowę pojazdów, obsługę nadajnika GPS i wiele innych sekretów. Nie obyło się… Read more »
30.01.2019
0

Półkolonie zimowe dla dzieci 2019 – Turnus 1 – Ahoj Przygodo!

Okrzyk „Ahoj Przygodo!” towarzyszył nam przez całe 5 dni półkolonii! Już pierwszego dnia otrzymaliśmy list od tajemniczego Krzysztofa Jonesa Da Vinci, który zdradził nam, że na jednej z odległych wysp znajduje się skarb. I tak zaczęła się przygoda! Droga była pełna niebezpieczeństw i zagadek, ale nasi dzielni podopieczni poradzili sobie z nimi bez problemu. W… Read more »
30.01.2019
0