„W podróży po Świecie”- Półkolonie PP 11-15.07

Dzień V

Ostatniego dnia zamieniliśmy się w asów przestworzy. Symulator lotów dostarczył wiele frajdy, ale też wiedzy o lotnictwie

Dzień IV

Koło Naukowe Bioinicjatywa rozgrzało atmosferę

Dzień III

W wielkiej sali wykładowej mogliśmy się poczuć jak prawdziwi naukowcy

Dzień II

Spotkanie z Panem Ciuchcią- miłośnikami kolei z Politechniki. Dziękujemy za super pokazy  

Dzień I

 

Galeria w której będziemy zamieszczać zdjęcia z całego turnusu. Temat przewodni -„Podróż po Świecie”, połączenie przygód obieżyświata i inżyniera.


Komentarze:
 1. Magdalena Napierała on

  Zastanawiałam się, w jakiej formie podziękować Pani Oli i Panu Jarkowi za znakomicie przygotowany turnus „Go4Robot’ i stwierdziłam, że lakoniczne: „Było wspaniale!!!”, po prostu nie wystarczy.
  Zajęcia zostały przygotowane z niezwykłą starannością, metodycznie , gdzie rolę gra każdy szczegół z naciskiem na dobrą zabawę dla dzieci. Sprawna organizacja jest oczywiście silnym atutem tego przedsięwzięcia, które nie byłoby tak „Spektakularnie Wielkim Osiągnięciem” bez zapału, odrobiny szaleństwa i ogromnej życzliwości Pani Oli i Pana Jarka.
  Ludzi z pasją nigdy nie jest za wiele. Z właściwym podejściem wychowawczym, ze świeczką szukać. Dlatego wszystkim tym, którzy jeszcze się wahają ogłaszam: „To właściwi ludzie, na właściwym miejscu”. Skoro statystyki mówią, że rodzi się coraz mniej dzieci, to wierzę, że z Wami wyrosną na przyszłych geniuszy.

  Z poważaniem,
  Magdalena Napierała

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *