O nas

GO4Robot sp. z o.o. zajmuje się organizacją warsztatów z robotyki. Naszym głównym celem jest oswajanie z najnowszymi technologiami poprzez zabawę. Przedsięwzięcie prowadzi zgrany zespół realizatorów z ponad 2-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jarek Kałasz i Marek Maj to pełni energii i pasji absolwenci Automatyki i Robotyki (Politechnika Poznańska). Są założycielami spółki i wszystko zaczęło się od ich pasji. Warsztaty prowadzone są w oparciu o zestawy klocków oraz specjalistyczne oprogramowanie na licencji LEGO®. Różnorodne scenariusze zajęć i nowe rozwiązania technologiczne (np. rozszerzona rzeczywistość) potrafią zainteresować nie tylko inżynierów. Motorem napędowym GO4Robot jest zespół młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja: edukacja najmłodszych. Zajęcia prowadzone są przez Trenerów, których energia udziela się każdemu.
img-prev

Zobacz jak pracujemy

Podczas zabawy z klockami jedynym ograniczeniem jest Nasza wyobraźnia. Warsztaty, szkolenia, integracje- Nasze zdolności i różnorodność klocków LEGO® pozwalają nam na wymyślenie scenariusza dopasowanego do każdego odbiorcy. Wiemy jak dużo frajdy sprawia zabawa LEGO® młodszym jak i starszym. Mamy na celu, przy pomocy tak świetnego narzędzia, przybliżać tajniki robotyki, ale też rozwijać w nich chęć do tworzenia własnych, unikalnych rozwiązań. Filmik obok ukazuje cykl warsztatów dla małych robotyków, którzy przez cały rok, pod okiem naszych Trenerów, eksperymentują z robotami.

Zespół

Jarek

Jarek

Swój pierwszy zestaw klocków dostał gdy miał 7 lat i była to miłość od pierwszej zabawy. Z wykształcenia absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej. Udało mu się połączyć pasję z biznesem. Jest współzałożycielem firmy GO4Robot Sp. z o. o. , która promuję edukację robotyki przy wykorzystywaniu klocków LEGO ®. Z klocków potrafi zrobić niemal wszystko. Podczas prowadzenia zajęć zaraża swoją pasją i pozytywnym nastawieniem.

Marek

Marek

Początkujący przedsiębiorca, swoją wiedzę zdobytą na Politechnice Poznańskiej rozwija prowadząc własną firmę. Wyobraźnia dziecka w nim nie zanikła, co pozwala mu tworzyć kreatywne rozwiązania. Połączenie wykształcenia i LEGO®, zaowocowało u niego wybuchową mieszanką. Od ponad 2 lat, poprzez rolę Trenera, dzieli się doświadczeniem i inspiruje. W dniu codziennym szuka nowych doświadczeń i rozbraja promiennym uśmiechem.

Ola

Ola

Nieskończenie zafascynowana dziecięcą wyobraźnią i jej możliwościami. Wspiera i motywuje do działania najmłodszych. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zebrane w harcerstwie pomaga jej poprzez zabawę przekazać im wiedzę i nowe umiejętności. Lubi wyzwania, dlatego połączenie pracy z najmłodszymi oraz robotyki jest na pewno czymś dla niej. Na co dzień studentka Uniwersytetu Medycznego i pozytywnie zakręcona osoba.

Paweł

Paweł

Pracownik urodzony w fabryce Lego! Od dziecka Pan Budowniczy i Majsterkowicz. Zaraża wszystkich dzieci uśmiechem i pasją. Z młodszymi podopiecznymi nawiązuje rewelacyjny kontakt, bo po prostu jest sobą. Dobre poczucie humoru i wesołe nastawienie pozwalają na naukę w lekkiej i przyjemnej atmosferze. Dzięki połączeniu zainteresowań z wiedzą zdobytą na studiach, rozwiązuje największe problemy ze świata robotyki. Prywatnie odpowiedzialny student Politechniki Poznańskiej.

Natalia

Natalia

Pedagog z wykształcenia, animatorka z krwi i kości, robotyk z powodu starszego brata! Praca z dziećmi to jej pasja, nie cierpi nudy i nie boi się wyzwań, czym świetnie wpisuje się w ideę Go4Robot. Z każdym znajdzie wspólny język. Zaraża entuzjazmem i szalonymi pomysłami. Po pracy najchętniej ucieka w góry lub fantastyczną rzeczywistość. Miłośniczka kawy, smoków, ciepłych skarpet i Gwiezdnych Wojen.

Oskar

Oskar

Student Politechniki Poznańskiej, na kierunku, który pozwala rozwijać jego zainteresowania związane z elektrotechniką. Udało mu się znaleźć pracę, która łączy jego zainteresowania, pozwala mu na zabawę LEGO, dzięki której może poczuć radość z kreowania różnorodnych budowli i zabaw z klockami. Swoją energię rozładowuje przez treningi tańca, który jest jego pasją i rozwija jego wyobraźnię i wrażliwość. Wciąż pragnąc się rozwijać podejmuje wiele wyzwań i szuka wszelkich inspiracji, które wpłyną na jego rozwój.

Kacper

Kacper

Rock'n'rollowy chłopak z pasją do historii oraz nowinek technicznych. Od czwartego roku życia buduje z klocków LEGO® i do dnia dzisiejszego nie wyrzekł się tej pasji. Praca z dziećmi nie stanowi dla niego żadnego problemu, gdyż od kilku lat jest harcerzem.

Łukasz

Łukasz

Student architektury na Politechnice Poznańskiej, swoją wyobraźnię i poczucie estetyki zawdzięcza licznym zestawom LEGO®, które często znajdował pod choinką. Nieustannie przekonuje, że każdy brakujący klocek lub niejasny etap budowy można zastąpić własnym rozwiązaniem, jeżeli tylko mechanizm robota będzie działać bez zarzutu. Pasjonat muzyki i koni mechanicznych. Z uporem maniaka zachęca dzieciaki do budowania skomplikowanych przekładni, aby wyciągać maksymalne osiągi z niewielkich silniczków LEGO®.

Maciej

Maciej

Pasjonat LEGO® od dziecka, młodszy brat i praca pozwalają mu cofnąć się do czasu beztroskiej zabawy klockami. Swoje zainteresowanie najnowszymi technologiami pogłębia na kierunku elektronika i telekomunikacja. W czasie wolnym znajduje sobie mnóstwo zajęć, ale najbardziej lubi podróżować.

Ola

Ola

Zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem niezależnie od sytuacji. Zafascynowana dziecięcą kreatywnością. Studentka dietetyki. Niedawno odkryła, że świat nowych technologii kręci ją bardziej niż przeliczanie kalorii. Nauka nowych rzeczy sprawia jej niesamowitą radość, a jeszcze bardziej cieszy się, gdy swoją wiedzą może dzielić się z innymi, dlatego praca Trenera jest dla niej przyjemnością. Prywatnie czekoladoholiczka, fanka poezji i kotów.

Maciej

Maciej

Od najmłodszych lat wychowany w świecie LEGO®, pełnym klocków, gier i bajek. Fascynacja nimi pozostała do dnia dzisiejszego. Dlatego cieszy się, że może zaszczepiać w młodszych pokoleniach zamiłowanie do budowania z klocków. Obecnie student psychologii ze szczególnym zainteresowaniem teoriami edukacji. Entuzjasta rozwijania potencjału, pasji i ciekawości. Najwięcej satysfakcji daje mu obserwowanie jak dziecko doprowadza się do momentu, w którym samo dokonuje refleksji nad swoimi działaniami, zaczyna  tworzyć, uczyć się

Julia

Julia

Studentka turystyki i rekreacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Jako mała dziewczynka budowała zamki dla lalek, a dziś stawia czoła robotom LEGO®. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zawdzięcza aktywnej działalności w harcerstwie, gdzie nauczyła się jak przekazać wiedzę podczas zabawy, co wykorzystuje w pracy. W czasie wolnym gra w Orkiestrze Miasta Łowicza. Kreatywna i pozytywnie zakręcona nakręca do działania innych. Lubi mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.