SONY DSC

Wakacje w Poznaniu?

Półkolonie z Go4Robot Jesteś ciekawy jak wyglądają półkolonie z GO4Robot? Nie możesz się zdecydować? Chcesz żeby Twoje dziecko przeżyło niesamowitą przygodę w świecie robotyki? Zajrzyj tutaj, a na pewno przekonasz się, że wakacje i ferie w Poznaniu mogą być ekscytujące! Współpraca z Politechniką Półkolonie na Politechnice Poznańskiej to niesamowita okazja dla Twojego dziecka do zaszczepienia… Read more »
24.04.2017
0

Ferie 2018, 12-16.02 turnus 1: Wyspa Odkrywców

Uff! 5 dni walki o przetrwanie na nieznanej wyspie za nami! Nasi dzielni podopieczni poznali sztuki przetrwania w trudnych, a dla niektórych pewnie nawet niemożliwych warunkach życia. Dzięki pomocy robotów rozbili obóz, nauczyli się rozpoznawać trujące rośliny, a nawet wcielili się w NINJA. Nie obyło się też bez drobnych wybuchów…   Podziękowania kierujemy Bibliotece Politechniki… Read more »
20.02.2018
0
SONY DSC

Wspomnienie wakacji – letnie półkolonie z robotami

Wrzesień to dla nas czas wytężonej pracy, tworzenia nowych grup i ustalania planów zajęć, a dla uczniów – czas powrotu do szkoły. Na osłodę siedzenia w ławce mamy dla Was kilka ciepłych wspomnień z minionych wakacji. W tym roku odbyło się aż 6 turnusów Półkolonii z Go4Robot. Razem z naszymi podopiecznymi szukaliśmy skarbów, podróżowaliśmy w… Read more »
13.09.2017
0
SONY DSC

Letnie półkolonie turnus 6: Politechnika, Kosmiczna Przygoda i Tajni Agenci, 21-24.08 2017r.

Grupa Robotyków wyruszyła w podróż po niezwykłych planetach, poszukując genialnego naukowca, Profesora EuGeniusza. Inżynierowie wcielili się w Tajnych Agentów i ocalili świat przed groźnymi przestępcami z Body Gangu. W realizacji naszych planów pomagały nam oczywiście roboty! Poniżej zdjęcia z turnusu w Koziegłowach (21-24 sierpnia 2017 r.). Fotorelacje z pozostałych turnusów można znaleźć w naszej Galerii.
13.09.2017
0